Strona główna serwisu
Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem

Najsłynniejszy polski świadek koronny jest milionerem

Najbardziej chyba znany świadek koronny w Polsce Jarosław Sokołowski (pseudonim "Masa") prowadzi intratne interesy, a swój majątek wycenia na 20 mln zł - informuje "Puls Biznesu".
W latach 90. był on bezwzględnym bandytą, jednym z liderów mafii pruszkowskiej. Po przejściu na "jasną stronę" zainwestował w różne branże. Największe dochody przynoszą mu dwie spółki produkcyjne, w które zainwestował już jako świadek koronny.

Jedna zajmuje się wytwarzaniem opakowań z tworzyw sztucznych, a druga produkuje pasze dla zwierząt. Ich przychody wynoszą ok. 10 mln zł rocznie. Przynoszą spore zyski - rentowność w obu firmach sięgała ok. 10%, co łącznie dawało miesięczne dochody do 50 tys. zł.

Na tym jednak "Masa" nie myśli poprzestać. M.in. planuje otworzenie sieci serwisów naprawczych Mercedesów, recykling odpadów na dużą skalę, współpraca z jedną z dużych sieci marketów spożywczych, a przede wszystkim budowa sieci biogazowi z jednym z państwowych potentatów energetycznych.

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (332)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
12
~Ostry 2011-11-02 (23:48) 2 godziny i 44 minut temu

Masa, mam nadzieje, że cie odpalą ! Już niedługo, za to , że sprzedałeś kumpli, dopadną cie, długo nie pociagniesz a mozesz mi wierzyć, że jak cie dopadną to bedziesz błagał o szybką śmierć....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~ullka 2010-11-17 (17:17) 9 godzin i 15 minut temu

Na co zdaje się uczciwość ? Koronny , czy do koronacji ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~Klient 2011-12-29 (22:55) 3 godziny i 37 minut temu

Witam. Jestem zainteresowany kupnem paszy Pana Sokołowskiego. Byłby ktoś na tyle łaskawy, i podrzucił stronkę firmy Pana Sokołowskiego, albo punkt w którym mógłbym ją zakupić? Wydaje mi się, że dobra reklama to podstawa udanego interesu... Z góry dziękuje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~RS 2010-11-06 (00:28) 2 godziny i 4 minuty temu

Kiedyś masa w telewizji skarżył się że los świadka koronnego jest taki zły, że państwo nie dba o niego niema co jeść ochrona się kończy i itp a tu taki artykuł. Ktoś jednak tu kłamie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~~rotor 2010-11-06 (09:02) 17 godzin i 30 minut temu

do końca swoich dni!Przecież wyrok już ma tylko kwestia kiedy go ktoś wykona,przecież w jego środowisku mu tego nie podarują!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~baragol 2010-11-06 (07:22) 19 godzin i 10 minut temu

A Miro, Zbychu, Grzecho i inni?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~toro 2010-11-06 (01:40) 52 minut temu

Jesli ktos mysli ze taka firma jak Mercedes pozwoli bandycie zwiazac sie ze swoja marka, to jest w duzym błędzie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~hanysz 2010-11-06 (00:28) 2 godziny i 4 minuty temu

"władza" lubi takich przedsiębiorczych obywateli

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Olać Darmozjadów 2010-11-06 (00:08) 2 godziny i 24 minut temu

Komu może być lepiej jak nie KOLESIOM PO "fachu"?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~netwidz 2010-11-06 (00:00) 2 godziny i 32 minut temu

Niezłe jaja. Nie o "TAKE POLSKE". Nie warto w tym kraju być uczciwym !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
2010-11-05 (23:42) 2 godziny i 50 minut temu

Zamiast dziękować że nie żre pumpernikla, nie popija gorzką kawą z perspektywą najbliższych siwych włosów za kratkami facet śmieje się w głos i legalizuje kasę z haraczy i innych lewizn zanim został świadkiem koronnym ........... Chore !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Wyborca 2010-11-05 (23:32) 3 godziny temu

Że pierwsze pieniądze trzeba ukraść, zrabować itp.A potem, to juz pieniądz robi pieniądz. Oczywiście taki bandyta zyje sobie jak pączek w maśle . Nasze demokratyczne Państwo prawa przymyka oko. Gdyby to jednak była staruszka, która z głodu zwinęła w sklepie batonika czy też bułkę, lub sprzedawała na rozłożonej gazecie marchewkę własnoręcznie wyhodowaną, to nasi dzielni stróże prawa wkroczyli by do akcji z całą stanowczością i desperacją i surowo by ją ukarali a nasze wzorcowe Państwo pozbawiłoby taką przestępczynię całego majątku wysyłając do niej komornika w asyście policji. Brawo!!! Przecież powinien mieć zabrany cały majątek, który zdobył w sposób nielegalny. Chyba,że sie dorobił na tej pensyjce wypłacanej mu przez Rząd.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~gekon 2010-11-05 (23:20) 3 godziny i 12 minut temu

i ddaje głos na pis

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Ostap Petrenko 2010-11-05 (23:14) 3 godziny i 18 minut temu

być Złodziejem świadczy ten artykuł

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~NN 2013-08-08 (13:34) 12 godzin i 58 minut temu

ALE MASZ PRZEWALONE A WTYM ROKU WYCHODZĄ CO PONIEKTURE OSOBY HEHE A TOMEK JACY CBŚ JAK NIKT ZANIM NIE JEŻDZI I NIKT GO RACZEJ NIE CHRONI ZAUWAŻYŁEM TO PRZEZ TO ŻE MASA MA KOŁOMNIE RESTEURACJE KTÓRA NALEŻY DO NIEGO I BUDYNEK MIESZKALNY KTÓRY WYREMONTOWAŁ

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Wymiatak 2010-11-06 (08:40) 17 godzin i 52 minut temu

a kto powiedział że otworzy autoryzowaną sieć naprawy mercedesa, sieć naprawczą bez autoryzacji może otworzyć każdy kto ma na to kase :) a on chyba ma

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
52.256406,21.017175 2010-11-06 (08:40) 17 godzin i 52 minut temu

na pustyni by sobie poradził

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~MNM 2010-11-06 (07:54) 18 godzin i 38 minut temu

To dyrektorzy banków czy innych dobrze prosperujących spółek mają dwa razy więcej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Fizyczny 2010-11-06 (07:16) 19 godzin i 16 minut temu

Co to za brednie? Jak to tylko w Polsce?! Wystarzcy wspomniec Rosje, UK, USA, Chiny a naszym regionie Bulgarie, Rumunie, Balkany, Wlochy......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~PARODIA 2010-11-06 (07:11) 19 godzin i 21 minut temu

W PRZEJMOWANIU NIERUCHOMOŚCI !

odpowiedz