Strona główna serwisu
Mięso naszpikowane igłami. Pułapki na psy i koty w Białymstoku

Mięso naszpikowane igłami. Pułapki na psy i koty w Białymstoku

Kawałki mięsa naszpikowane igłami ktoś rozrzuca na trawnikach w Białymstoku. Niebezpieczny dla psów smakołyk znaleziono w okolicy ul. Pułkowej. Białostocki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami prosi o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie spacerów ze swoimi czworonogami. - Dorwała kawałek mięcha na podwórku, gdzie zanim dopadłam do niej, ona już zdążyła go połknąć - mówi pani Marlena, właścicielka poszkodowanej suczki, której udało się przeżyć.
- Pieski rzucają się na to i bardzo chętnie to jedzą, a one nie mają świadomości, że może być tam igła w środku, która może stanowić dla nich jakieś zagrożenie - tłumaczy Małgorzata Misiewicz, lekarz weterynarii.

Sprawą zajmuje się policja. Zgodnie z Kodeksem karnym oraz ustawą o prawach zwierząt, za przestępstwo takie grozi nawet do 3 lat więzienia.
TVN24/x-news

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (312)
Nie zgadzam się z opinią
52
Zgadzam się z opinią
612
leszekw59 2016-01-10 (15:52) 10 godzin i 18 minut temu

... tego co wpadł na taki pomysł ukarać z cała surowością, bo to co psy zostawiają na trawnikach to nie jest ich wina tylko właścicieli psów. Trzymanie psa to też jest obowiązek i odpowiedzialność za niego

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 21

Nie zgadzam się z opinią
69
Zgadzam się z opinią
477
~Andre80 2016-01-10 (15:51) 10 godzin i 19 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
70
Zgadzam się z opinią
411
~pj 2016-01-10 (15:51) 10 godzin i 19 minut temu

Takich zwyrodnialców tylko zutylizować i na ściółkę aby użyźnić ziemię bo tylko taki z nich jedyny mógłby być pożytek.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
114
~Nick33 2016-01-10 (15:52) 10 godzin i 18 minut temu

Oczywiscie czegos podobnego bym nie zrobil, bo lubie zwierzaki, ale co niektorym ich wlascicielom to bym do (...) nakopal. Stac go na pieska, ale juz zadbac, zeby ten nie obsrywal calej okolicy, to nie ma komu. Na moim parkanie pieski zrobily sobie "slup ogloszeniowy" o polewaja go konsekwentnie. Sa na to srodki - dam temu rade, ale jak tuz obok furtki znalazlem kawal psiej kupy, to juz mi tolerancja wygasla. Jak sie zorientuje ktory to byl, to zrobie wlascicielowi na paszczy "maseczke".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
67
Zgadzam się z opinią
152
~Taxkiller 2016-01-10 (15:47) 10 godzin i 23 minut temu

Psy na spacerze mają mieć smycz i kaganiec. Jakby miały kaganiec nic by się im nie stało

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
44
Zgadzam się z opinią
120
~gość 2016-01-10 (15:52) 10 godzin i 18 minut temu

Właściciele piesków , zacznijcie sprzątać gównA PO PUPILACH , BO zaczną agresywnie ludzie się buntować widząc "kwiatki" waszych piesków .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
48
Zgadzam się z opinią
118
~gosc 2016-01-10 (15:48) 10 godzin i 22 minut temu

Psa wyprowadza sie w kagancu. Nie sposob by cos zjadl.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
82
~SM 2016-01-10 (16:17) 9 godzin i 53 minut temu

Z jednej strony ukarać tego co to wysypuje,z drugiej strony kodeks przewiduje kare 1.Pies powinien być trzymany na smyczy. 2. Właściciel jest zobowiązany posprzątać po swoim pupilu.Za obydwa punkty są mandaty karny.A jak ktoś tego nie przestrzega to niech się nie dziwi ze takie rzeczy się zdarzają

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
49
Zgadzam się z opinią
115
~Tom 2016-01-10 (15:50) 10 godzin i 20 minut temu

szkoda że za nie sprzątanie kup po psach nie ma tez kary wiezienia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
86
~ddd 2016-01-10 (16:11) 9 godzin i 59 minut temu

za pewne komuś przeszkadzają psie gó**a i zaczął działać na wsłasną ręke

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
38
Zgadzam się z opinią
93
~Gonzo. 2016-01-10 (16:14) 9 godzin i 56 minut temu

trawniki dla ludzi a nie wychodek dla psów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
54
~ma 2016-01-10 (16:16) 9 godzin i 54 minut temu

Co za bestialstwo! Ten pies ma właścicielkę, która zareagowała i go uratowano. A co z głodnymi psami bezpańskimi, które rzucą się na to mięso? Będą się okropnie męczyć i odchodzić w bólu, gdzieś pod płotem, pozostawione same sobie w cierpieniu....Straszne!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
63
~robcio 2016-01-10 (16:07) 10 godzin i 3 minuty temu

w białymstoku siedzi masa islamskiego dziadostwa a dla nich pies to zwierzę nieczyste.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
63
~roman 2016-01-10 (16:06) 10 godzin i 4 minuty temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
44
~piotrm 2016-01-10 (16:38) 9 godzin i 32 minut temu

W UK jest ten sam problem - to wynik działalności naszych "opalonych'' "przyjaciół"którzy uważają nasych pupili za nieczyste zwierzęta

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
62
~Juliusz 2016-01-10 (15:59) 10 godzin i 11 minut temu

Dla osoby która to robi życzę igieł aż do końca żywota marnego,wierzę że to co sieje zbierze.Parszywiec niegodny nazwy człowieka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
53
~pierwszy sort 2016-01-10 (15:58) 10 godzin i 12 minut temu

U nas na Przymorzu Gdańsk jakiś patol karmi koty zatrutym jedzeniem, zgłosiłam to na policję.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
60
~jan 2016-01-10 (16:19) 9 godzin i 51 minut temu

Na uja w blokach psy pokroju cielencia ? Na trawniku kupa większa od mozliwości własciciela. Podatek 5000 na rok i sprawa rozwiąze się sama.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
33
~folka 2016-01-10 (16:52) 9 godzin i 18 minut temu

zlapac za wszelka cene tego psychola i zmusic do zjedzenia tych kawalkow miesa!!! to wyjątkowo niebezpieczny przestepca który może zaatakować nawet człowieka skoro dopuszcza się takich antyludzkich dzialan w celu zabijania zwierzat!!!!!!!! ktokolwiek wie kim on jest należy zglosic jego dane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
38
Zgadzam się z opinią
54
~antykod 2016-01-10 (15:58) 10 godzin i 12 minut temu

To pewnie Petru rozrzuca.

odpowiedz