więcej

zachodniopomorskie

Jedna osoba zginęła, a 30 osób ewakuowano w wyniku pożaru w Szczecinie.

WP.PL, PAP |  dodane 2013-02-03 (22:49) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 13 godzin i 7 minut temu
drukuj


Pożar w Szczecinie
Pożar w Szczecinie opinie
Po pożarze, który wybuchł w niedzielę późnym wieczorem w kamienicy w centrum Szczecina strażacy znaleźli w spalonym mieszkaniu ciało. Nie wiadomo kim była ta osoba - powiedział dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa (WSKR) w Szczecinie.

Według WSKR, spaliło się jedno mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy, część klatki schodowej i fragment strychu. Nie znane są jeszcze przyczyny pożaru; płomienie mogły pojawić się z powodu zwarcia w instalacji elektrycznej bądź zaprószenia ognia.

Podczas akcji ratowniczej ewakuowano 30 mieszkańców kamienicy. Na miejsce podstawiono autobus, w którym mogli się oni ogrzać.

Pożar wybuchł około godz. 21. Najpierw paliło się mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Obrońców Stalingradu 22 w Szczecinie. Następnie ogień objął dwa sąsiednie mieszkania i przeniósł się na strych.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 18.52%
nie 22 81.48%

Przeczytaj też

Pożar Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach - płonie dach

aktualizacja 2013-02-14 (11:01) 1 rok 7 miesięcy 6 dni i 55 minut temu

Pożar w ośrodku dla młodzieży w Białymstoku

aktualizacja 2013-02-02 (09:23) 1 rok 7 miesięcy 18 dni 2 godziny i 33 minuty temu

Wybuch w centrali giganta naftowego Pemex - są zabici i ranni

aktualizacja 2013-02-01 (06:47) 1 rok 7 miesięcy 19 dni 5 godzin i 9 minut temu

Groźny pożar we Wrocławiu - spaliły się butle z gazem

aktualizacja 2013-01-31 (17:57) 1 rok 7 miesięcy 19 dni 17 godzin i 59 minut temu

15 osób ewakuowanych po pożarze kamienicy w Otyniu w Lubuskiem

dodane 2013-01-26 (13:50) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 22 godziny i 6 minut temu

Pożar hali z chemikaliami w Płocku opanowany

aktualizacja 2013-01-24 (10:33) 1 rok 7 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (69)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~lusia-nata 2013-02-04 (09:28) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 2 godziny i 28 minut temu

WSZYSTKIE KOMENTARZE SA DOBRE I GODNE USMIECHU :) POZDRAWIAM CALYYY SZCZECIN ..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Emi 2013-02-09 (15:55) 1 rok 7 miesięcy 10 dni 20 godzin i 1 minutę temu

ludzie zastanówcie sie co piszecie bo patrzec na to nie mozna człowiek kochany i na zawsze zapamietany nie żyje zginął w tym pozarze a Wy wtykacie swoje bezmyślne komenty na temat nazwy ulicy ktora w tej sprawie jest najmniej wazna żal mi takich pustych ludzi....

odpowiedz

0
0
~Bastard 2013-02-05 (01:29) 1 rok 7 miesięcy 15 dni 10 godzin i 27 minut temu

Ale jestescie pusci pieprzycie o jakiejs glupiej nazwie a ktos nie zyje. A tak sie sklada ze to byl moj ojciec tepaki

odpowiedz

22
3
~weteran 2013-02-04 (07:06) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 4 godziny i 50 minut temu

gdybys zrozumial prostaku co znaczy nazwa Obroncow Stalingradu to nie wypisywalbys glupoty , gdyby nie ci ludzie ktorzy walczyli za kromke chleba to by ciebie nie bylo na swiecie bo wylecialbys kominem - prosze sie zastanowic i przestac pisac -Glupoty - a u nas ta ulica bedzie sie nazywac Obroncow Stalingradu - bo tak jak w gdansku - obroncy poczty czy obroncy westerpllate - byli to obroncy wolnosci !!! i basta od HISTORII - prostaku !!! - jestem oburzony na takie prostackie wpisy i tych prostakow - weteran wojny ojczyznianej . ta glupota i nienawisc prowadzi do eskalacji nienawisci do innych narodow , stalo sie nieszczenscie a wy nie macie kszty szacunku dla ludzi ktorzy ucierpiely , jestescie przezarci zlem i nienawiscia - za takie wpisy powinniscie zaplacic mandat w wysokosci minimum 1000 zl i tym powinni zajac sie z urzedu sluzby do tego powolane - szukacie pieniedzy to macie podane jak na tacy - pozdrawiam sluzby .

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
1
~I think 2013-02-04 (09:32) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 2 godziny i 24 minuty temu

to obrońcy Stalingradu mogli zaprószyć ogień..

odpowiedz

4
0
~berlinczyk 2013-02-04 (08:05) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 3 godziny i 51 minut temu

Zanim napiszecie na temat Obroncow Stalingradu zajzyjcie do historii oczy bola od glupich komentarzy. Nie Obroncow Stalina-----------STALINGRADU:...........

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
20
~k 2013-02-03 (23:27) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 12 godzin i 29 minut temu

to samo zdjęcie co do pożaru we wrocławiu dali buraki, wp. to już totalna kaszanka

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

2
8
~ona 2013-02-04 (00:01) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 11 godzin i 55 minut temu

co tu opiniowac postronnym- stalo sie nieszczescie i juz. Pozar o 21-ej a na zdjeciu widno jak w maju

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
14
~8 2013-02-04 (04:00) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 7 godzin i 56 minut temu

Tak zimo a sie ogien kurna pali , ach z tym wszystkim. I to nad morzem

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

28
55
~Edi 2013-02-03 (23:46) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 12 godzin i 10 minut temu

To jeszcze są takie ulice w Polsce jak Obrońcow Stalingradu? Wstydż się Szczecinie.

odpowiedz

pokaż 15 ukrytych odpowiedzi

7
30
~dodo 2013-02-04 (03:39) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 8 godzin i 17 minut temu

Ulica Obrońców Stalingradu :-) To w tym Szczecinie nie wiedzą, że komunę mamy już za sobą i w innych miastach Polski pozmieniano nazwy ulic na niekomunistyczne ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

4
2
~kowal 2013-02-04 (06:10) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 5 godzin i 46 minut temu

Wychodzi na to że w szczekocinie działa 5 kolumna co na to służby,kastrofa kolejowa, zatrute mleko,obecnie pożary

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
28
~Levy 2013-02-04 (00:01) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 11 godzin i 55 minut temu

Obrońców Stalingradu? Myślałem, że miejsce na nazwy takich ulic jest w Rosji...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

11
19
~Gosia 2013-02-04 (01:10) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 10 godzin i 46 minut temu

To PRZEKLENSTWO aby ludzie mieszkali przy ul. o takiej nazwie ,Donek jestes patriota zrob z ta nazwa cos

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
9
~t 2013-02-04 (05:42) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 6 godzin i 14 minut temu

miasto się pali bo chce do niemca

odpowiedz

12
4
~Polak 2013-02-04 (00:36) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 11 godzin i 20 minut temu

jakiego stalingradu!!!! A POCZTY GDAŃSKIEJ, OBROŃCÓW WARSZAWY CZY BOHATERÓW SPOD WIZNY to może być!?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

19
0
~babe 2013-02-04 (03:33) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 8 godzin i 23 minuty temu

Jestem Szczecinianka mieszkajaca w Australii i patrzac na zdjecie, po sekundzie wiedzialam ze to kamienica naprzeciwko Maciusia... Ludzie, pomyslcie dwa razy zanim napiszecie bzdury, czasem lepiej nie mowic nic niz robic z siebie debila.

odpowiedz

9
13
~Kazimierz z USA 2013-02-04 (03:31) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 8 godzin i 25 minut temu

Ale piekne kamienice wybudowali Niemcy polakom w Szczecinie i nie tylko w Szczecinie .Teraz pisowska holota niszczy je .

odpowiedz

28
4
~mikt 2013-02-04 (01:05) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 10 godzin i 51 minut temu

Co chcecie od zdjęcia? To właśnie Obrońców.. naprzeciwko podstawówki. Tępakom nazwa ulicy nie podoba się?? Uczcie się historii kołki co zdarzyło się pod Stalingradem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~dsa 2013-02-04 (02:29) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 9 godzin i 27 minut temu

ta ulica jest w centrum miasta o takiej nazwie

odpowiedz