Strona główna serwisu
Wyniki II tury wyborów
1. Andrzej
Duda
51.55%
2. Bronisław
Komorowski
48.45%
Frekwencja
wyborcza
55.34%
Źródło: PKW
Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne
Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne

Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne

- W weekend dowiedziałam się, że mój tatuaż przez kilka dni był głównym tematem. Wydaje mi się to trochę dziwne – tak Elżbieta Bieńkowska w TVP Info mówiła o medialnym zamieszaniu wywołanym nominowaniem jej na funkcję wicepremiera i szefa połączonych ministerstw – rozwoju regionalnego i infrastruktury.
Nowa wicepremier i minister połączonych ministerstw transportu i rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska. Nowa wicepremier i minister połączonych ministerstw transportu i rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska. () Zobacz galerię
– To nowe, duże zadanie dla mnie. Nawet mniej to wicepremierowanie, a bardziej połączone resorty. Muszę sprawić, by dwa połączone resorty pracowały tak, jak ministerstwo rozwoju regionalnego do tej pory. Sprawnie, szybko, tak jak firma, jak jedna pięść, żeby to był zespół. Muszę mieć takie ministerstwo. Ci, którzy znają administrację wiedzą, że to nie jest takie proste – wyjaśniała.

Pytana, czy nie boi się, że tak jak niegdyś w przypadku Joanny Muchy i sportu – tak dziś dziennikarze to jej wytykać będą braki z znajomości infrastruktury, odpowiedziała: – To nie jest tak, że minister musi się znać na każdym szczególe. To osoba, która zarządza, ma odpowiednich ludzi. Ja mam wspaniały zespół współpracowników - zapewniła.

Źródło: TVP Info

tvp.info

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (351)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
65
~tol 2013-11-27 (21:26) 6 godzin i 13 minut temu

Kobieto, wystawili cię na odstrzał. Rozkraczysz się po trzech miesiącach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
56
~stonka 2013-11-27 (22:15) 5 godzin i 24 minut temu

znane aktorki z pewnej branży mają też dużo dziargania na skórze przypadek? Elu?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
70
~bolanda 2013-11-28 (00:54) 2 godziny i 45 minut temu

Tatuaże robią sobie ludzie o PROSTACKIEJ i PRYMITYWNEJ osobowości !!!!! Najczęściej są to pospolite żule, chuligani i społeczny MARGINES !!! I czym się ona chełpi ??? Widać z jakich kręgów wywodzi się premierek, i po jakie e l e m e n t y sięga do swojego rządu-nierządu!!! Tylko "pogratulować" !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
49
~Lolo Pindolo 2013-11-28 (02:56) 43 minut temu

To może lepiej było wziąć Wiśniewskiego... ma tatuaży od ..uja i jeszcze czerwony łeb więc POtencjał jest )

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
50
~ola 2013-11-27 (21:23) 6 godzin i 16 minut temu

Mnie tatuaż u kobiety kojarzy się z prostytucją dodam, że u mężczyzny z więzieniem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
49
~loluś 2013-11-27 (21:10) 6 godzin i 29 minut temu

A gdzie Pani minister ma ten tauaż ??????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
50
~ala 2013-11-27 (21:00) 6 godzin i 39 minut temu

To nie powinno dziwić Pani Minister, przecież wielu osobom tatuaż kojarzy się z subkultura więzienną.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
41
~48 2013-11-28 (05:58) 21 godzin i 41 minut temu

Tak sobie pomyślałem , że jeżeli Bieńkowska chce potwierdzić swoja wartość i uczciwość przed Polakami , powinna pomyśleć i .... pozbyć się donka i jego ferajny ....!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
53
~Manes 2013-11-27 (22:06) 5 godzin i 33 minut temu

A cóż ona ma taki wytrzeszcz oczu?????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
42
~Kaczmarek Janusz 2013-11-27 (21:49) 5 godzin i 50 minut temu

Ciekawe czy grypsuje jak Kornatowski?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
34
~kama.@2 2013-11-27 (21:17) 6 godzin i 22 minut temu

Botoks, tatuaż i przeklinanie. To raczej nie dyplomacja, a jakiś folwark.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
33
~tabu 2013-11-27 (20:59) 6 godzin i 40 minut temu

Ile ma tych tatuaży i w którym miejscu je sobie zrobiła ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
36
~ania 2013-11-27 (22:40) 4 godziny i 59 minut temu

A ja mam piekna muszelke.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
33
~Bystrzak 2013-11-28 (05:57) 21 godzin i 42 minut temu

Marionetka marionetkarza, marionetki UE.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
37
~Mikst 2013-11-28 (02:31) 1 godzinę i 8 minut temu

A dlaczego Donald nie dorzucił jej MSW, Obrony i Rolnictwa? Przecież to baba geniusz!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
28
Grzybowska 2013-11-27 (20:58) 6 godzin i 41 minut temu

jak to, ona jest wytatuowana?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
31
~marco 2013-11-27 (23:05) 4 godziny i 34 minut temu

Tekst z filmu " U Pana Boga za piecem " wypowiedziany przez miejscowego komendanta posterunku policji " ku..wa i złodziej na jednym jadą wozie". Jakże pasuje do zaistniałej sytuacji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
44
~rychu 2013-11-28 (02:35) 1 godzinę i 4 minuty temu

ktos kto robi sobie tatuaze jest pusty bezplciowy i czuje sie niedowartosciowany

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
34
~niepodobamisie 2013-11-27 (22:12) 5 godzin i 27 minut temu

wygląda ja nadmiernie nadmuchana lala z sex shopu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
28
~i 2013-11-27 (21:16) 6 godzin i 23 minut temu

Dla mnie każdy wytatuowany to ktoś z niejasną przeszłością nie tylko kryminalną!!

odpowiedz