więcej

Elżbieta Bieńkowska: mój tatuaż był głównym tematem, to dziwne .

tvp.info |  dodane 2013-11-27 (20:33) 1 rok 23 dni 2 godziny i 1 minutę temu
drukuj


Nowa wicepremier i minister połączonych ministerstw transportu i rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska. opinie video
- W weekend dowiedziałam się, że mój tatuaż przez kilka dni był głównym tematem. Wydaje mi się to trochę dziwne – tak Elżbieta Bieńkowska w TVP Info mówiła o medialnym zamieszaniu wywołanym nominowaniem jej na funkcję wicepremiera i szefa połączonych ministerstw – rozwoju regionalnego i infrastruktury.

– To nowe, duże zadanie dla mnie. Nawet mniej to wicepremierowanie, a bardziej połączone resorty. Muszę sprawić, by dwa połączone resorty pracowały tak, jak ministerstwo rozwoju regionalnego do tej pory. Sprawnie, szybko, tak jak firma, jak jedna pięść, żeby to był zespół. Muszę mieć takie ministerstwo. Ci, którzy znają administrację wiedzą, że to nie jest takie proste – wyjaśniała.

Pytana, czy nie boi się, że tak jak niegdyś w przypadku Joanny Muchy i sportu – tak dziś dziennikarze to jej wytykać będą braki z znajomości infrastruktury, odpowiedziała: – To nie jest tak, że minister musi się znać na każdym szczególe. To osoba, która zarządza, ma odpowiednich ludzi. Ja mam wspaniały zespół współpracowników - zapewniła.

Źródło: TVP Info



Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 45 13.47%
nie 289 86.53%

Przeczytaj też

Politolog o rekonstrukcji rządu: Bieńkowska jest narzędziem w rękach Tuska

aktualizacja 2013-11-25 (15:27) 1 rok 25 dni 7 godzin i 6 minut temu

"Wprost": Elżbieta Bieńkowska stała się najpotężniejszym po Donaldzie Tusku politykiem

dodane 2013-11-25 (10:14) 1 rok 25 dni 12 godzin i 19 minut temu

Dr Tomasz Słupik: ta rewolucja nie pomoże Platformie?

dodane 2013-11-20 (13:08) 1 rok 1 miesiąc 9 godzin i 25 minut temu

Elżbieta Bieńkowska wicepremierem i szefową nowego resortu

dodane 2013-11-20 (12:45) 1 rok 1 miesiąc 9 godzin i 48 minut temu

materiał wideo

Rekonstrukcja rządu. Donald Tusk ujawnia nazwiska odwołanych ministrów

aktualizacja 2013-11-20 (11:36) 1 rok 1 miesiąc 10 godzin i 57 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (351)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

65
12
~tol 2013-11-27 (21:26) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 7 minut temu

Kobieto, wystawili cię na odstrzał. Rozkraczysz się po trzech miesiącach.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

56
8
~stonka 2013-11-27 (22:15) 1 rok 23 dni i 18 minut temu

znane aktorki z pewnej branży mają też dużo dziargania na skórze przypadek? Elu?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

70
23
~bolanda 2013-11-28 (00:54) 1 rok 22 dni 21 godzin i 39 minut temu

Tatuaże robią sobie ludzie o PROSTACKIEJ i PRYMITYWNEJ osobowości !!!!! Najczęściej są to pospolite żule, chuligani i społeczny MARGINES !!! I czym się ona chełpi ??? Widać z jakich kręgów wywodzi się premierek, i po jakie e l e m e n t y sięga do swojego rządu-nierządu!!! Tylko "pogratulować" !!!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

49
3
~Lolo Pindolo 2013-11-28 (02:56) 1 rok 22 dni 19 godzin i 37 minut temu

To może lepiej było wziąć Wiśniewskiego... ma tatuaży od ..uja i jeszcze czerwony łeb więc POtencjał jest )

odpowiedz

50
8
~ola 2013-11-27 (21:23) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 10 minut temu

Mnie tatuaż u kobiety kojarzy się z prostytucją dodam, że u mężczyzny z więzieniem.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

49
7
~loluś 2013-11-27 (21:10) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

A gdzie Pani minister ma ten tauaż ??????

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

50
12
~ala 2013-11-27 (21:00) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

To nie powinno dziwić Pani Minister, przecież wielu osobom tatuaż kojarzy się z subkultura więzienną.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
6
~48 2013-11-28 (05:58) 1 rok 22 dni 16 godzin i 35 minut temu

Tak sobie pomyślałem , że jeżeli Bieńkowska chce potwierdzić swoja wartość i uczciwość przed Polakami , powinna pomyśleć i .... pozbyć się donka i jego ferajny ....!!!

odpowiedz

53
19
~Manes 2013-11-27 (22:06) 1 rok 23 dni i 27 minut temu

A cóż ona ma taki wytrzeszcz oczu?????

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

42
10
~Kaczmarek Janusz 2013-11-27 (21:49) 1 rok 23 dni i 44 minuty temu

Ciekawe czy grypsuje jak Kornatowski?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

34
3
~kama.@2 2013-11-27 (21:17) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 16 minut temu

Botoks, tatuaż i przeklinanie. To raczej nie dyplomacja, a jakiś folwark.

odpowiedz

33
3
~tabu 2013-11-27 (20:59) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 34 minuty temu

Ile ma tych tatuaży i w którym miejscu je sobie zrobiła ?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

36
7
~ania 2013-11-27 (22:40) 1 rok 22 dni 23 godziny i 53 minuty temu

A ja mam piekna muszelke.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

33
6
~Bystrzak 2013-11-28 (05:57) 1 rok 22 dni 16 godzin i 36 minut temu

Marionetka marionetkarza, marionetki UE.

odpowiedz

37
11
~Mikst 2013-11-28 (02:31) 1 rok 22 dni 20 godzin i 2 minuty temu

A dlaczego Donald nie dorzucił jej MSW, Obrony i Rolnictwa? Przecież to baba geniusz!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
2
kristwawa 2013-11-27 (20:58) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 35 minut temu

jak to, ona jest wytatuowana?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

31
6
~marco 2013-11-27 (23:05) 1 rok 22 dni 23 godziny i 28 minut temu

Tekst z filmu " U Pana Boga za piecem " wypowiedziany przez miejscowego komendanta posterunku policji " ku..wa i złodziej na jednym jadą wozie". Jakże pasuje do zaistniałej sytuacji.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

44
20
~rychu 2013-11-28 (02:35) 1 rok 22 dni 19 godzin i 58 minut temu

ktos kto robi sobie tatuaze jest pusty bezplciowy i czuje sie niedowartosciowany

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

34
10
~niepodobamisie 2013-11-27 (22:12) 1 rok 23 dni i 21 minut temu

wygląda ja nadmiernie nadmuchana lala z sex shopu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
4
~i 2013-11-27 (21:16) 1 rok 23 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Dla mnie każdy wytatuowany to ktoś z niejasną przeszłością nie tylko kryminalną!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 16 godzin i 38 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 21 godzin i 38 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 14 godzin i 48 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 17 godzin i 15 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 11 godzin i 33 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30380