więcej

podkarpackie

Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu.

PAP |  dodane 2011-10-11 (08:10) 3 lata 2 miesiące 8 dni 4 godziny i 47 minut temu
drukuj

Po wypadku nieprzejezdna jest droga krajowa nr 9 w Trzcianie k. Krosna (woj. podkarpackie) - poinformował Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.



- W Trzcianie zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Dwóch kierowców zostało rannych. Stan jednego z nich jest ciężki, został przewieziony do szpitala w Krośnie. Policja zorganizowała objazdy - powiedział Wilk.

Droga krajowa nr 9 prowadzi z Radomia do granicy ze Słowacją w Barwinku.

NaSygnale.pl: Wpadł 15 minut po ukończeniu 17 lat! Ma przechlapane...

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 17.39%
nie 19 82.61%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówek, 1 osoba nie żyje

aktualizacja 2011-10-17 (09:22) 3 lata 2 miesiące 2 dni 3 godziny i 35 minut temu

Kierowca tira zjechał z drogi i uderzył w dom

dodane 2011-10-11 (12:45) 3 lata 2 miesiące 8 dni i 12 minut temu

Dramatyczny wypadek w Bełchatowie: cztery osoby ranne

dodane 2011-09-07 (17:45) 3 lata 3 miesiące 11 dni 19 godzin i 12 minut temu

Dramatyczny wypadek w Wielkopolsce - dwie osoby ranne

dodane 2011-08-31 (12:17) 3 lata 3 miesiące 18 dni i 40 minut temu

Ciężarówka potrąciła 70-letnią rowerzystkę

dodane 2011-07-22 (12:56) 3 lata 4 miesiące 27 dni i 1 minutę temu

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu - nie żyje młoda kobieta

dodane 2011-04-28 (12:10) 3 lata 7 miesięcy 21 dni i 47 minut temu

2,5-letnia dziewczynka zginęła; kierowca tira usłyszał zarzut

dodane 2011-04-05 (19:50) 3 lata 8 miesięcy 13 dni 17 godzin i 7 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (28)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

9
0
~khedron 2012-04-06 (15:23) 2 lata 8 miesięcy 12 dni 21 godzin i 34 minuty temu

Głąby jest też Trzciana między Duklą a Barwinkiem. Wystarczy spojrzeć na mapę powyżej.

odpowiedz

11
2
~Lubelski 2011-10-11 (10:20) 3 lata 2 miesiące 8 dni 2 godziny i 37 minut temu

To jest droga o wiele bardziej międzynarodowa niż Gdańsk-Toruń. No ale cóż, tam skąd pochodzi koryto - tam decyzje budowy dróg zapadają. Barwinek jest polskim oknem na Bałkany, na Turcję. Kiedy doczekamy się dwujezdniowej trasy S19 i S9

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~mariuszb1 2012-06-30 (15:30) 2 lata 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 27 minut temu

Stan tej drogi jest w opłakanym stanie - koleiny wyrobione przez samochody ciężarowe tak bardzo że ciężko się utrzymać samochodem nawet przy 60km/h , dziury - a wszystko to na niespełna 10 km od przejścia granicznego Barwinek , przejścia jednego z najbardziej ruchliwych w Polsce! Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

odpowiedz

2
0
~ania 2011-10-11 (10:19) 3 lata 2 miesiące 8 dni 2 godziny i 38 minut temu

szczescie w nieszczesciu , dobrze ze to ciezarówki w siebie wjechały, dlatego na szczescie nie ma ofiar , jak by tam była jeszcze osobówka to by była tragedia. Zycze im powrotu do zdrowia

odpowiedz

3
1
~normalny 2011-10-11 (09:47) 3 lata 2 miesiące 8 dni 3 godziny i 10 minut temu

Policja drogowa to przeżytek nie potrafiący pracować i jedynie czają sie w krzakach by zrobić "wynik" nie zawsze wiadomo dla kogo, dać większe uprawnienia ITD i zlikwidować drogówkę. ITD to nowa i jeszcze nie zepsuta formacja przynajmniej się nie bawi i dowali tyle na ile się zasłużyło.

odpowiedz

1
0
vito091974 2011-10-11 (15:32) 3 lata 2 miesiące 7 dni 21 godzin i 25 minut temu

Tak się składa ze mieszkam zaraz przy tym miejscu w którym zdarzył ten wypadek i denerwuje mnie takie coś co ludzie tacy jak wy piszą i nawet nie wiedzą gdzie znajduje się miejscowość Trzciana . Wstyd pisać o tej drodze ze to droga międzynarodowa co parę kilometrów pobocza urwane i połatane dziury które po paru dniach znowu się pokazują. Akurat ten wypadek właśnie zdarzył się przed takim urwiskiem które od pół roku jest nie naprawione i dopiero teraz sobie drogowcy przypomnieli przed zima o nim . Kolego ~37old w odróżnieniu od ciebie jestem pełny podziwu dla tych kierowców tak zwanych patelni ze mają odwagę jezdzic po takich drogach jak nasze . A do waszej wiadomości to tiry zagraniczne .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~W@SP 2011-10-11 (10:31) 3 lata 2 miesiące 8 dni 2 godziny i 26 minut temu

Jak tam światełka mijania w dzień.Nie pomogły?Dziwne,bo większość kabin ciężarówek na zewnątrz przypominają choinki...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
4
~kubi 2011-10-11 (09:53) 3 lata 2 miesiące 8 dni 3 godziny i 4 minuty temu

co ciekawe nam tym odcinku drogi jest stała kontrola ITD, ale mnie zawsze najbardziej zastanawia jak tamtędy jadę dlaczego parę kilometrów wcześniej na Słowacji przestrzega się ograniczeń prędkości i przepisów a w Polsce już nie... gdyby u nas mandaty były w euro a nie w złotówkach tj. 500 euro za przekroczenie powyżej 50 oraz gdyby ktoś to egzekwował to w jeden miesiąc zmalała by liczba ofiar i wypadków

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

2
2
~Jacek 2011-10-11 (09:58) 3 lata 2 miesiące 8 dni 2 godziny i 59 minut temu

Gdzie Trzciana , a gdzie Krosno .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~gabry 2011-10-11 (09:49) 3 lata 2 miesiące 8 dni 3 godziny i 8 minut temu

a może wyprzedzał na trzeciego, a z przeciwka nie jechala osobówka, którą da się zepchnąć do rowu i trafił swój na swego

odpowiedz

4
6
~37old 2011-10-11 (08:53) 3 lata 2 miesiące 8 dni 4 godziny i 4 minuty temu

Zapewne kierowcy "patelni" jak zwykle się spieszyli. Jak długo jeszcze te świete krowy będą terroryzować innych kierowców ? Co na to ITD, Policja??

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
17
~Monia 2011-10-11 (10:50) 3 lata 2 miesiące 8 dni 2 godziny i 7 minut temu

Trzciana jest pomiędzy Rzeszowem a Sędziszowem Małopolskim,a nie koło Krosna!!!!! Widać,że niektórzy maja problemy z topografią podkarpacia.....

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 godzinę i 57 minut temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 1 godzinę i 52 minuty temu

Zuzanna M. i Łukasz N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 2 godziny i 42 minuty temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 2 godziny i 33 minuty temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 2 godziny i 52 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28849