Strona główna serwisu
Dramat w Oświęcimiu -​ dwulatek wypił rozpuszczalnik

Dramat w Oświęcimiu -​ dwulatek wypił rozpuszczalnik

Dwuletni chłopiec z Oświęcimia w bardzo poważnym stanie trafił do szpitala po wypiciu rozpuszczalnika - informuje portal faktyoswiecim.pl.
Dziecko wykorzystało chwilę nieuwagi matki, która w chwili zdarzenia przebywała w łazience. Właśnie wtedy chłopiec sięgnął po butelkę z niebezpiecznym płynem.

Matka usłyszała jak jej syn się krztusi - gdy zobaczyła, co się stało, natychmiast wezwała pogotowie.

Dwulatek został przewieziony najpierw do szpitala Oświęcimiu, tam lekarze zdecydowali o przetransportowaniu małego pacjenta helikopterem do Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Jego stan jest bardzo poważny.
faktyoswiecim.pl, wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (132)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~etam 2011-04-09 (22:01) 5 godzin i 55 minut temu

ludzkie dzieci są taki głupie i pozbawione instynktu, że jeżeli non-stop się ich nie pilnuje to konsekwentnie dążą do samozagłady. Niby jesteśmy tacy inteligentni, ale nasze "młode" są do niczego, młode zwierząt instynktownie wiedzą co robić, żeby nie narażać się na niebezpieczeństwo, ludzkie dzieci robią wszystko,żeby trafił je szlag jak najwcześniej. Jakaś ironia losu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Kleszcz 2011-08-13 (18:56) 9 godzin temu

ja kiedy wypilem nitro przez przypadek bo pilem tigera postawilem go a trzymalem nitro bo cos robilem i sie napilem masakra ;/ odrazu wymipoty i szybko lekarz ..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~on i ono 2011-04-09 (21:51) 6 godzin i 5 minut temu

facet nigdy nie zostawiłby butelki z rozpuszczalnikiem otwartej albo zakręconej tak słabo by 2latek mógł ją odkręcić ... tatuś pewnie by wyeksmitowany z życia synka przez mamusie i usłużnie ją w tym wspierający sąd rodzinny i zamieniony do roli ,,bankomatu,, ....... tak było , jest i będzie jak niezrobi się porządku w polskim sądownictwem rodzinnym , patologia generuje kolejne patologie ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji