więcej

pomorskie

Cztery osoby zginęły w wypadku niedaleko Wejherowa.

PAP / IAR |  aktualizacja 2009-08-09 (22:49) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 11 godzin i 47 minut temu
drukuj

Cztery osoby, w tym trzyletnia dziewczynka, zginęły w niedzielę wieczorem w wyniku zderzenia dwóch samochodów -audi i volkswagen golf - na drodze w miejscowości Milwino k. Wejherowa (Pomorskie). Trzy osoby są ranne.

Według ustaleń gdańskiej policji kierujący volkswagenem golfem przebił oponę i stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w jadące z naprzeciwka audi a następnie w drzewo.

Jak poinformował oficer dyżurny pomorskiej straży pożarnej Piotr Porożyński, wbrew wcześniejszym informacjom podawanym przez rzecznika straży, wśród ofiar śmiertelnych jest jedno dziecko, a nie dwójka. Oprócz 3-letniej dziewczynki zginęło dwóch mężczyzn i jedna kobieta.

Wśród osób rannych są kobieta i mężczyzna oraz roczne dziecko, które jest reanimowane.

(mm)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 9 75%
nie 3 25%

Przeczytaj też

Horror na polskich drogach - w weekend zginęło 46 osób

dodane 2009-08-10 (09:54) 4 lata 11 miesięcy 23 dni i 42 minuty temu

Tragiczny wypadek koło Gliwic - zginęły 3 osoby

dodane 2009-08-10 (03:51) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 6 godzin i 45 minut temu

Tragiczny wypadek na Pomorzu - zginęły trzy osoby

aktualizacja 2009-08-03 (18:10) 4 lata 11 miesięcy 29 dni 16 godzin i 26 minut temu

Czołowe zderzenie aut osobowych - 6 osób rannych

dodane 2009-07-31 (22:20) 5 lat 1 dzień 12 godzin i 16 minut temu

Pijany kierowca wjechał w grupę ludzi

dodane 2009-06-22 (09:25) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 1 godzinę i 11 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (48)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~anonim 2009-08-18 (23:13) 4 lata 11 miesięcy 14 dni 11 godzin i 23 minuty temu

drogi??
Jest to straszne, widok był naprawdę masakryczny, współczuje rodzinie. Pogrzeb który odbył się w luzinie to był poprostu dramat, wsółczuje z całego serca. Ale niech nie wypowiadają się ci którzy nic na ten temat nie wiedzą!! W tym miejscu droga jest bardzo dobra! Ci ludzie zgineli z paru powodów. Po pierwsze wszyscy dorośli byli piani, łącznie z kierowcą. Po drugie samochodem jechało 7 osób! Po trzecie jecha;o golfem 2 z roku 84 lub 85. Ten samochód to była ruina, nie powinien w ogóle przejść przeglądu!.

odpowiedz

0
0
~wacek 2009-08-11 (22:50) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 11 godzin i 46 minut temu

niestety
Niestety, nie cztery osoby zginęły, a pięć. W rtm dwoje dzieci, jedno miało dopiero 10 miesięcy. A przyczyną na pewno nie była przebita opona, tylko brawura spowodowana alkoholem.

odpowiedz

0
0
~:( 2009-08-11 (12:56) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 21 godzin i 40 minut temu

wypadek koło wejherowa
to prawda opone mu przebiło ale prawdopodobnie miał wypite duzo alkocholu

odpowiedz

0
0
~Emila 2009-08-10 (13:00) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 21 godzin i 36 minut temu

:(((((
Zamiast sie klucic,to lepiej pomodlcie sie za nich!Ja widzialam ten wypadek bo wracalismy do domu,to był okropny widok.Nawet strażak plakal ktory kierowal ruchem!*

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~chili 2009-08-10 (12:56) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 21 godzin i 40 minut temu

Ty palant jakiś jesteś pseudo warszawiak
Ty, warszawiak z Białegostoku."Sledziu jeden" .Co ty wypisujesz. Wy to potraficie jeżdzić. Chamstwo, draństwo i tępota. Cała północno wschodnia Polska biorąc początek od "warszawki" nie potrafi nawet chodzić po ulicach, bo jak"pasy" to można włazić bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd". Jak już wjeżdżacie do ronda, to trzymacie się tylko prawego pasa.Napływowi warszawiaki- wieśniaki.A jak ci miernoto nie podobają się Mazury, to goń się stąd jak najdalej i jeżdzij na wekendy pod szyb kopalniany w Gliwicach. Tam ci ryja zaraz otłuką za taką głupią pisaninę.

odpowiedz

0
0
~kimi 2009-08-10 (12:50) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 21 godzin i 46 minut temu

wypadek koło Wejherowa:(
gdyby polskie drogi były w lepszym stanie zapewne niedoszo by do tego wypadku,bo na drogach w polse są dziury,a na tych dziurach jeszcze większe dziury....wydają pieniądze na głupoty zamiast w zainwestować w bezpieczeństwo na drogach(załatać choćby te dziury w asfalcie)....brak słów:(

odpowiedz

0
0
~:( 2009-08-10 (12:38) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 21 godzin i 58 minut temu

"Dla ludzi za wcześnie, dla Boga w sam raz"

odpowiedz

0
0
~gostek 2009-08-10 (10:16) 4 lata 11 miesięcy 23 dni i 20 minut temu

DROGI
Wszystkie te wiadomości powinny być dedykowane osobom odpowiedzialnym za rozwój infrastruktury drogowej w Polsce. Od 89 roku do dzisiaj mogliśmy mieć drogi na poziomie niemieckich .Wszędzie w Europie infrastruktura drogowa rozwija się proporcjonalnie do posiadanych przez obywateli lepszych i szybszych samochodów.Tylko w Polsce nikt na to nie wpadł , a na pewno brał regularnie wynagrodzenie.Brawo..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~anielski orszak 2009-08-10 (12:06) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 22 godziny i 30 minut temu

I DOBRZE IM!!!
ZERO TOLERANCJI

odpowiedz

0
0
~Anna 2009-08-09 (22:36) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 12 godzin i 1 minutę temu

Cztery osoby zginęły w wypadku niedaleko Wejherowa
Nie ma sie co dziwic, drogi na tej trasie sa skandaliczne nie dosyc ze waskie to okropne a turystow przewija sie tam moc..gdyz wszystko chiagnie nad morze..

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~kefir 2009-08-10 (11:18) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 23 godziny i 18 minut temu

[*}
mieszkałem z kilka domów od tych ludzi [*]

odpowiedz

0
0
~naaat 2009-08-09 (23:34) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 11 godzin i 2 minuty temu

CO ZA LUDZIE!!!!
to ze pekła opona nie jest niczyją winą !wiec zastanowcie sie co piszecie!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~mx 2009-08-10 (00:13) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 10 godzin i 23 minuty temu

...kierujący volkswagenem golfem przebił oponę -REDAKCJO ! KOGO WY ZATRUDNIACIE !
Według ustaleń gdańskiej policji kierujący volkswagenem golfem przebił oponę - KIEROWCA PRZEBIŁ SAM TĘ OPONĘ ?! Wystarczyło napisać: w trakcie jazdy pękła opona czy doszło do pęknięcia opony, itd. Żenujący ( właściwie żaden ) poziom notatatki.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~obłęd 2009-08-10 (10:42) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 23 godziny i 54 minuty temu

głupota
Ok opona sama pękła, ale 7 osób w golfie to lekka przesada!!!!!

odpowiedz

0
0
~wejherowianka 2009-08-10 (10:21) 4 lata 11 miesięcy 23 dni i 15 minut temu

mistrzowie kierownicy
A ja uważam, że każdy powinien pilnować sam siebie. Bardzo często poruszam się po drogach Wejherowa i nie tylko i nie zależnie od tego kto na jakich tablicach jeździ uważa siebie za mistrza kierownicy. Kierunkowskazy to rzecz zbędna, jak ja wiem gdzie mam jechać a co tam , wyprzedzanie na trzeciego a co oni muszą mnie wpuścić, wyprzedzanie na skrzyżowaniu to tylko trzy przykłady a ile ich tak naprawdę jest.. Szkoda gadać , pozdrawiam "mistrzów kierownicy "

odpowiedz

0
0
~wiola 2009-08-10 (09:05) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 1 godzinę i 31 minut temu

co ma Bozia do ludzkiej glupoty????????
:( szkoda tylko dzieci ........bezbronnych

odpowiedz

0
0
~mechanik 2009-08-10 (07:10) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 3 godziny i 26 minut temu

A gdzie obrońcy drzew i natury sie pochowali??
I co teraz wina kierowcy jest że jechał - broncie wycinki drzew a pewnie sami na nich zginiecie lub ktoś wam bliski. Przyznam ze kiedys drzewa mi były obojetne do czasu jak mój szwagier został na nie zepchnięty przez samochód ciężarowy. Miał 75km/h i jechał prawidłowo - wine kierowcy samochodu ciężarowego orzekł sąd więc nie opowiadam bajek.

odpowiedz

0
0
cleanshot88 2009-08-10 (01:28) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 9 godzin i 8 minut temu

Przykre,
że internauci nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane, że podczas jazdy pękła opona, więc nie stwierdzono, póki co, winy kierującego golfem. Mogę dodać sam od siebie, że samochód, gdy pękła opona, wchodził akurat w zakręt, więc ilu z Was polaków jest na tyle świetnymi kierowcami by utrzymać samochód na swoim pasie?

odpowiedz

0
0
~:( 2009-08-10 (00:02) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 10 godzin i 34 minuty temu

masakra
szkoda tylko że przez głupotę dorosłych giną małe dzieci.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Piotr 2009-08-10 (00:44) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 9 godzin i 52 minuty temu

Współczucie
Coraz więcej tragedii na drogach z ofiarami w dzieciach.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Prof. Andrzej Zieliński: wzrasta liczba niezaszczepionych dzieci
dodane 2014-08-02 (09:35) 1 godzinę i 1 minutę temu

Eksplozja w fabryce w Chinach. Wiele ofiar
dodane 2014-08-02 (05:55) 4 godziny i 41 minut temu

Władimir Putin do Baracka Obamy: sankcje USA wobec Rosji są daremne
dodane 2014-08-01 (22:20) 12 godzin i 16 minut temu

Nawet 34 st. C na termometrze. Sprawdź prognozę na 2 i 3 sierpnia
dodane 2014-08-02 (07:30) 3 godziny i 6 minut temu

Gen. Zbigniew Ścibor-Rylski: nie wybaczyłem Niemcom i Rosjanom
dodane 2014-08-01 (06:00) 1 dzień 4 godziny i 36 minut temu

Tragiczny finał sprzeczki w Nowej Hucie. Nie żyje 31-letni mężczyzna
dodane 2014-08-02 (07:59) 2 godziny i 37 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zgadzasz się z wynikami kontroli NIK dot. przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków?

liczba oddanych głosów: 2238