Strona główna serwisu
25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przechwycone przez policję

25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przechwycone przez policję

• Policjanci z Grudziądza udaremnili przemyt 25 kilogramów marihuany
• Łączna wartość narkotyków to ponad milion złotych
• Zatrzymani przemytnicy to dwaj 25-letni mieszkańcy Grudziądza
• Grozi im kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata
25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przejęte przez policję 25 kg marihuany o wartości ponad miliona złotych przejęte przez policję ()
Przemyt pokaźnej ilości narkotyków został udaremniony w ostatni czwartek w Zgorzelcu, jednak dopiero dziś policja ujawniła fakty. Akcję przeprowadzili policjanci z Grudziądza we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Marihuanę próbowali przemycić dwaj mieszkańcy Grudziądza. Jadąc samochodem dostawczym zostali zatrzymani przez patrol Straży Granicznej. Strażnicy w trakcie kontroli na jednej z palet z ciastkami zauważyli skrzynię, w której znajdowały się dwa pakunki owinięte czarną folią. Po analizie okazało się, że worki wypełnione są marihuaną o łącznej wadze 25 kilogramów.

Łączna wartość narkotyków, które przejęli policjanci z Grudziądza to ponad milion złotych. Według szacunków można było przygotować z niej 50 tysięcy porcji. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch 25-latków. Wobec jednego z nich sąd na wniosek prokuratury rejonowej w Zgorzelcu zdecydował się zastosować 3-miesięczny areszt. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.


Policja.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (11)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~daruś 2016-02-23 (14:27) 3 godziny i 11 minut temu

U mnie na wiosce policja złapała gostka z woreczkiem marihuany i też ma siedzieć 3 lata wniosek= jak sie bawic to na całego!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
13
~Dobko P. 2016-02-23 (16:37) 1 godzinę i 1 minutę temu

Wielki sukces 2 komend policyjnych i 1 strażniczej. Tyle "narkotyków" :())) A gorzała i fajki to są także "narkotyki", tylko legalne, bo z każdej złotówki z ich sprzedaży nasze wspaniałe państwo zabiera 60gr haraczu na wypłaty dla nierobów-pociotków rządzącej aktualnie partii i na wystawne życie urzędników, którzy z punktu widzenia obywateli są w 70% przypadków zupełnie niepotrzebni. I taka forma złodziejstwa (czyli okradanie obywateli na każdym kroku) nie wyczerpuje znamion działalności przestępczej ??? Otóż nie, a dzieje się tak dlatego, że to owo chore, przestępcze państwo decyduje o tym, kogo uznać za przestępcę :))) Może już czas, aby polscy obywatele zafundowali sobie państwo służące ich dobru, a nie karmiące świnie przy korycie zwane PiS, PO czy PSL ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
11
~Lipmen 2016-02-23 (15:29) 2 godziny i 9 minut temu

Bedzie lipa w bydzi

odpowiedz

zgłoś do moderacji