więcej

Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze.

Super Express, WP.PL |  dodane 2012-12-20 (07:24) 1 rok 10 miesięcy 4 dni 4 godziny i 51 minut temu
drukuj


Andrzej Lepper opinie
Coraz większe problemy finansowe oraz pogarszający się stan psychiczny Andrzeja Leppera (†57 l.) wywołały u byłego szefa Samoobrony wręcz gigantyczną depresję, której następstwem była samobójcza śmierć. Do takich wniosków doszli śledczy. - Na biurku Leppera znaleźliśmy m.in. zaklęcie na przypływ pieniędzy oraz różne wróżby. Pogarszający się stan psychiczny potwierdzili także świadkowie - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w rozmowie z "Super Expressem".

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo 5 sierpnia 2011 roku. Były szef Samoobrony powiesił się na sznurze od snopowiązałki. Zdaniem śledczych, Lepper targnął się na swoje życie z powodu problemów finansowych. - Lepper miał długi. Jego stan psychiczny był coraz gorszy - mówi prok. Ślepokura.

Długi samego Leppera przekraczały ok. 150 tys. złotych, zobowiązania jego syna - ponad 200 tys. złotych.

Śledczy znaleźli na biurku Leppera wróżby oraz zaklęcia na przypływ pieniędzy. - Wiem, że Leppera często nachodził człowiek, który mówił o cudotwórstwie, o wróżbach, o magii - potwierdza Piotr Tymochowicz, ekspert od wizerunku, który doradzał Lepperowi.


(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 40 6.48%
nie 577 93.52%

Przeczytaj też

wPolityce.pl: sensacyjne doniesienia ws. śmierci Andrzeja Leppera

aktualizacja 2013-08-14 (12:01) 1 rok 2 miesiące 10 dni i 14 minut temu

Siedem tajemniczych śladów w miejscu śmierci Andrzeja Leppera

dodane 2013-01-03 (06:39) 1 rok 9 miesięcy 21 dni 5 godzin i 36 minut temu

Leszek Miller: pan Tomek chciał drogą okrężną dotrzeć do mnie; byłem głównym celem tej akcji

aktualizacja 2012-12-04 (10:51) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

Umorzenie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera - prawomocne

dodane 2012-11-23 (11:55) 1 rok 11 miesięcy 1 dzień i 20 minut temu

Lepper, Petelicki, Muś... "Ich bliscy nie wierzą w samobójstwa"

dodane 2012-11-06 (12:55) 1 rok 11 miesięcy 17 dni 23 godziny i 20 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Andrzeja Leppera umorzone

aktualizacja 2012-10-31 (16:02) 1 rok 11 miesięcy 22 dni 20 godzin i 13 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Leppera będzie umorzone. "To było samobójstwo"

dodane 2012-10-26 (16:04) 1 rok 11 miesięcy 27 dni 20 godzin i 11 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Leppera przedłużone do końca października

dodane 2012-10-04 (13:25) 2 lata 19 dni 22 godziny i 50 minut temu

Śledztwo w sprawie śmierci Leppera będzie przedłużone

dodane 2012-10-01 (15:40) 2 lata 22 dni 20 godzin i 35 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (855)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
1
~elzbieta 2012-12-20 (12:30) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 45 minut temu

zainteresowalabym się tym magiem...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~zibi 2012-12-20 (12:46) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 29 minut temu

Dlaczego nie zamieszczacie mojej opinii ? Była pierwsza co z Wami Kiepskim piszażami?

odpowiedz

1
0
~wfs 2012-12-20 (12:45) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 30 minut temu

kwach dostał milion od jakiegoś tam ruska

odpowiedz

9
0
~gosc 2012-12-20 (12:45) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 30 minut temu

Zapomniane wystapienie A. Leppera w Strasburgu w dniu 19 -11- 2002 r. Szanowny panie Przewodniczący ,szanowni Państwo. Przemawiając przed wysokim parlamentem w imieniu klubu "Samoobrony Rzeczpospolitej polskiej", jest to z jednej strony wielki zaszczyt ale z drugiej strony to wielka historyczna odpowiedzialność przed własnym Narodem. Naród polski w okresie przygotowawczym poniósł duże straty i wyrzeczenia . Zniszczony został polski przemysł włókienniczy , chemiczny , tekstylny. Zniszczony handel , transport usługi. Upada polskie górnictwo i hutnictwo . Niszczone jest polskie rolnictwo wraz z otoczeniem i przetwórstwem rolno-spożywczym. Restrukturyzacja poszczególnych branż okazała się ich likwidacja co przyczyniło się do bezrobocia , które dzisiaj oficjalnie wynosi 3,8 mln. osób tj. ok. 18% a z bezrobociem ukrytym tj. ok. 5 mln. ludzi czyli ok. 28%. Do tej pory Unia zarobiła na Polsce dziesiątki mld. dolarów na eksporcie do Polski swoich nadwyżek produkcyjnych . To my utrzymujemy w Unii od 1-1,5 mln. miejsc pracy. Czas na zadośćuczynienie . Przystępując do Unii interesuje nas tylko pełne partnerstwo od pierwszego dnia. Przypominam , że to Naród polski pierwszy stawił czynny opór faszyzmowi i przyczynił się do pokonania hitlerowskich Niemiec. Pokonał komunizm o czym przed 20 laty nikt nawet nie mógł pomyśleć. Przyczynił sie do obalenia "Muru Berlińskiego" , przez co stworzono szansę do poszerzenia Unii Europejskiej . Chcemy być równoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Naszą równoprawność traktujemy jako wartość nadrzędną. Jesteśmy eurorealistami. Przestrzegam Brukselę i Strasburg , jeżeli Polacy zastaną oszukani i skutkiem manipulacji elit politycznych Polska zostanie wcielona w struktury Unii na zasadach braku partnerstwa , to Polakom nie zabraknie odwagi i determinacji aby wystąpić z Unii Europejskiej. Tak więc przyjęcie Polski do Unii na nierównych zasadach może być początkiem końca takiej Unii , służącej bogatym kosztem biednych. My Polacy mamy swój honor i swoją godność . Żadnej jałmużny nie chcemy. Żądamy i wierzymy , że Polska zostanie potraktowana uczciwie i po partnersku. Do tej pory Unia Europejska broniąc nieludzkiej globalizacji tłumaczy polskim władzom , ze były to koszty restrukturyzacji gospodarki. Polskie władze tłumaczą polskiemu społeczeństwu , że to ofiara którą musimy ponieść."Samoobrona" tłumaczy polskiemu społeczeństwu , że są to zasady nieuczciwe , nierównoprawne i nie do przyjęcia. "Samoobrona" mówi : - dość zniewolenia ekonomicznego Polski i polaków. "Samoobrona" mówi : - jednoczmy Europę z zachowaniem hierarchii wartości - Człowiek, - Rodzina, - Praca, - i godne życie .

odpowiedz

5
0
~widelelc 2012-12-20 (12:44) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 31 minut temu

150 tys długu dla rolnika posiadającego hektary ziemi ??? Wiecie jakie są teraz ceny ziemi ??? T o się kupy nie trzyma, wróżki to sposób na zdyskredytowanie człowieka po śmierci. Już chcieli nam wmówić historyjkę o pijanym generale, to wszystko to bzdury wyssane z palca, powtarzane przez pełowców dla korzyści politycznych.

odpowiedz

5
0
~Jotka 2012-12-20 (12:44) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 31 minut temu

Wrabiają Leppera w paranoję.. Ot co.. Lepper miał kilkaset hektarów ziemi... mógł wyjść z długów bez problemu sprzedając 30 ha ziemi. Co to jest 150 tys?

odpowiedz

3
0
~wow 2012-12-20 (12:44) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 31 minut temu

długi lepera taka sama przyczyna jego śmierci jak mgła przyczyną śmierci ponad 100 osób związanych ze smoleńskiem.ale przemysł propagandy IIIPRL aktywny

odpowiedz

3
0
~Clearix 2012-12-20 (12:44) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 31 minut temu

.....i znów Ślepokura pajacyk w rękach rudego

odpowiedz

53
2
~babuć 2012-12-20 (11:32) 1 rok 10 miesięcy 4 dni i 43 minuty temu

Od kiedy sznur do snopowiązałki przechowuje się w biurach?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
0
QUQU 2012-12-20 (12:42) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 33 minuty temu

Ireneusz Sekuła też popełnił samobójstwo....

odpowiedz

1
3
~Poldek 2012-12-20 (12:42) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 33 minuty temu

Za dużo wiedział o IV RP

odpowiedz

7
0
~sorbi 2012-12-20 (12:41) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Te zaklęcia brzmiały -TUsk wiem o tobie i twoich kolesiach...mama na was haka....no i zajęli się nim specjaliści z wydziału do spraw seryjnych samobójstw szkoleni przez FSB, czy SB.

odpowiedz

4
3
~Nikt 2012-12-20 (12:41) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Nikt w to nie wierzy!

odpowiedz

1
1
~antypeło 2012-12-20 (12:41) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Zaraz zaklęcia znikną, bo się okaże że zostawił je ktoś inny, czy sa dowody na to, że to były zaklęcia Leppera ??? Może Miller je tam podrzucił ???

odpowiedz

4
1
~jan,pad 2012-12-20 (12:41) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Skoro samobójstwo to jak tłumaczyć śmierć jego współpracowników.Dlaczego szukał kontaktu z J.Kaczyńskim.Dlaczego udzielił wywiadu red.Sakiewiczowi.Dlaczego obawiał się o swoje życie?Czy to były poprostu przypadki przed popełnieniem samobujstwa?

odpowiedz

10
1
~gosc 2012-12-20 (12:40) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 35 minut temu

Lepper chciał współpracować ze wschodem! współpracował z Białorusią, Rosja! był przeciwko GMO w Polsce, sam wysypywał zboże GMO na tory! Byl przeciwko interwencjom naszych wojsk w Afganistanie, Iraku i innych najemnych wojnach okupacyjnych USA! Mówił o tajnych wiezieniach CIA w Polsce! był przeciwko prywatyzacji naszego przemysłu! przeciwko dyskryminacji naszych rolników w UE! był przeciwko złodziejom takich "balcerowicz musi odejsc" itd

odpowiedz

18
2
~j 2012-12-20 (12:32) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Andrzej Lepper NIE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWA!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Paszczak 2012-12-20 (12:39) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 36 minut temu

A ja pytam: gdzie jest muminka?:(((

odpowiedz

8
1
~123 2012-12-20 (12:39) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 36 minut temu

150 tys zł to 3 -4 ha ziemi , wciskanie kitu ,ze to są długi , których wynikiem może być samobójstwo są żenujące , gdyby to miało być powodem do popełnienia samobójstwa większość polskich rolników już dawno powiesiłaby się ,

odpowiedz

4
1
~Rom 2012-12-20 (12:39) 1 rok 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 36 minut temu

Wział bym pod lupę tego Tymochowicza, ten psychotronik niejedno ma na sumieniu !

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 4 godziny i 40 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 5 godzin i 51 minut temu

Aleksander Kwaśniewski: Radosław Sikorski chlapnął
dodane 2014-10-24 (08:34) 3 godziny i 41 minut temu

Odwołane poszukiwania obcego okrętu na Bałtyku
dodane 2014-10-24 (08:55) 3 godziny i 20 minut temu

W wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach zginęli dziennikarze
dodane 2014-10-24 (06:26) 5 godzin i 49 minut temu

Skandaliczny konkurs na Miss Hitler
dodane 2014-10-24 (05:46) 6 godzin i 29 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.