więcej

Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego .

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-04-19 (14:17) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 12 godzin i 5 minut temu
drukuj

"Szkoda, że tak późno" - mówi opozycja o dymisji ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, a PiS się cieszy, że tak naprawdę to "premier wykonuje wniosek PiS-u". - Prezes chciałby pomarzyć, że coś potrafi, mimo wszystko była to decyzja premiera - rzuca kąśliwie Rafał Grupiński (PO). Opozycja przewiduje, że to nie ostatnia taka decyzja. - Pytanie kto będzie następny, bo rząd się sypie, to widać gołym okiem - zauważa Dariusz Joński (SLD). - Oni sobie nie radzą, czas najwyższy żeby Donald Tusk złożył swoją dymisję i skończył z tą farsą, z którą mamy w Polsce do czynienia - dodaje Andrzej Duda (PiS).


Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1006 81.99%
nie 221 18.01%

Przeczytaj też

Premier Donald Tusk zdymisjonował ministra Mikołaja Budzanowskiego

aktualizacja 2013-04-19 (13:57) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 12 godzin i 25 minut temu

TNS Polska: zbyt duża władza PO - 42 proc., premiera - 43 proc.

dodane 2013-04-19 (12:25) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 13 godzin i 57 minut temu

Notowania dla rządu Tuska lecą na łeb na szyję - sondaż CBOS

dodane 2013-04-19 (12:10) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 14 godzin i 12 minut temu

Ostatnia szansa dla rządu. Premier musi pojawić się na Komisji Trójstronnej

dodane 2013-04-18 (18:14) 1 rok 9 miesięcy 9 dni 8 godzin i 8 minut temu

SLD: jeśli Tusk nie odwoła Budzanowskiego, poprzemy wotum nieufności

dodane 2013-04-18 (14:00) 1 rok 9 miesięcy 9 dni 12 godzin i 22 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (271)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Karol Ziel 2013-04-22 (08:02) 1 rok 9 miesięcy 5 dni 18 godzin i 20 minut temu

SlawomirNowak 8 h 3/3 a dochód przeznaczę na ofiary wyp.drogowych. Więcej w stosownym oświadczeniu rano. Dobranoc. Rozwiń Odpowiedź Podaj dalej Ulubione Więcej Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 2/3w zw. z ekscytacją zegarkami-deklaruję,że oddam je Wprost za zadeklarowane przez NICH ceny(poza prezentem od żony),a dochód przeznaczę... Rozwiń Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 1/3 W odp. na pseudorewelacje Wprost: nigdy,nikomu nie ułatwiałem intersów,nie biorę też odpow. za działalność ludzi biznesu,których znam! Rozwiń

odpowiedz

8
7
~as 2013-04-19 (15:44) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 38 minut temu

Te wszystkie Dudy i Jońskie az przebierają nogami tak chca do władzy. Mam dosyc rzadów PO ale na pewno nie zagłosuję na sekte smoleńską z PiS-u i na SLD.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~lol 2013-04-19 (15:44) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 38 minut temu

Rząd fachowców.

odpowiedz

1
0
~li 2013-04-19 (15:36) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 46 minut temu

poseł Joński SLD czyli TKM

odpowiedz

1
0
~aa 2013-04-19 (15:27) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 55 minut temu

Tusk nie odejdzie bo jeszcze nie skończył zadania, czytaj wykończenie polskiej gospodarki i Merkel nie załatwi fuchy w unii.

odpowiedz

3
2
~koolek50 2013-04-19 (15:10) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 12 minut temu

Przypominam, że u premiera Kaczyńskiego było kilkadziesiąt zmian w rządzie w ciągu roku, u premiera Tuska kilka w ciągu kadencji. Kto więc się miotał.

odpowiedz

3
2
~Kwas 2013-04-19 (15:09) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 13 minut temu

Donaldzik jeszcze troche,jeszcze troche.

odpowiedz

1
0
~wojownik 2013-04-19 (14:57) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 25 minut temu

I co czeka pana ministra...... zasiłek dla bezrobotnych........ ha ha ha ........ czy ciepła posadka .............. ha

odpowiedz

3
3
~pieknie55 2013-04-19 (16:07) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 15 minut temu

AKUKU PIS aKUKU

odpowiedz

3
3
~manike 2013-04-19 (15:44) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 38 minut temu

Tez rząd jest denerwiujący ,ale konus-paranoik już był premierem ;)

odpowiedz

1
1
~bb 2013-04-19 (15:29) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 53 minuty temu

śmieszni ci posłowie!!

odpowiedz

1
1
~oro 2013-04-19 (15:20) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 2 minuty temu

opinii jest b. dórzo tyko nie som póblikowane

odpowiedz

32
32
~ja 2013-04-19 (15:13) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 9 minut temu

A co mądrale macie do zaoferowania poza krytyką ???????G...o,bierzecie pieniądze za nic !!!!Opozycja może być konstruktywna ,ale nie w waszym wykonaniu !!!!!!

odpowiedz

5
5
~Bebe 2013-04-19 (15:08) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 14 minut temu

Dudek na stryszek !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

1
1
~r 2013-04-19 (14:57) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 11 godzin i 25 minut temu

ZNIESC KONIECZNOSC WLACZANIA SWIATEL NA TERENIE ZABUDOWANYM, od maja do pazdziernika

odpowiedz

1
2
~sk 2013-04-20 (07:25) 1 rok 9 miesięcy 7 dni 18 godzin i 57 minut temu

Kto obalił Budzanowskiego? My - mówi PiS ustami Kaczyńskiego. Putin - dopowiada Wipler. Teraz już wiadomo: PiS działa wspólnie z Putinem. Wydało się. Oczywiście niechcący.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
5
~CHCE POLSKI WOLNEJ 2013-04-19 (17:57) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 8 godzin i 25 minut temu

JKM na prezydenta. KNP do rządu wprowadzić normalność!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~lech 2013-04-19 (16:05) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 17 minut temu

.. rządowi leper wskazał drogę !

odpowiedz

2
3
~Polak 2013-04-19 (15:52) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 30 minut temu

Gdzie na świecie rządzą farmerzy , odpowiadam tylko w Polsce dlatego Tusk im pozwolił ponieważ brakowało mu maszynek do głosowania .wtedy nauczono tę wiejską patologię zielony kwadracik z krzyżykiem ,a chamstwu z słomą w butach rozum odebrało ale nie do konca ,poniewaz rodzice ich nauczyli przekrętów.

odpowiedz

5
6
~JJ 2013-04-19 (15:47) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 10 godzin i 35 minut temu

Tiaaa... czas na powrot tej prawdziwej farsy w wykonaniu PIS - Lepper wicepremierem, Giertych ministrem, plus afery (gruntowa, etc.). Cyba juz wole PO u wladzy.

odpowiedz