Strona główna serwisu

RMF FM

Wykoleił się pociąg w Iławie
Wykoleił się pociąg w Iławie

RMF FM

Wykoleił się pociąg w Iławie

W Iławie w woj. warmińsko-mazurskim wykoleił się pociąg. Z szyn wypadł ostatni wagon pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu - informuje RMF FM.
Nikomu nic się nie stało, ale trasa jest zablokowana. Pociągi dalekobieżne kierowane są przez Olsztyn i Elbląg. Jak dowiedziała się WP.PL, na odcinku Iława - Ząbrowo Przewozy Regionalne uruchomiły komunikację zastępczą. Przez Elbląg, Olsztyn Główny i Działdowo skierowano m.in. pociąg relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.



W środę w tym samym miejscu wykoleiła się lokomotywa pociągu osobowego jadącego z Bielska-Białej do Kołobrzegu.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (308)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
11
~Daniel 2012-07-05 (21:32) 14 godzin i 38 minut temu

Hmmm... Tylko, że pociągi z Bielska-Białej do Kołobrzegu jeżdżą raczej po zachodniej stronie Polski (Wrocław, Poznań, Piła, itp) - ciekawe co robił w tym rejonie :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
9
~a123 2012-07-06 (01:10) 11 godzin temu

Dzisiaj to już 3 się wykoleił. Pociąg osobowy ze Skarżyska Kamiennej do Kielc wykoleił się w Kostomłotach. Chwilę potem wypadkowi uległ teżâ€Ś pociąg jadący mu na pomoc. No i ten w Iławie. A rząd Tuska po 5 latach rządów nie wykorzystał nawet 30 % przyznanych środków UE na modernizację transportu kolejowego. Więc niech nikt nie waży sie pisać że to nie wina Tuska taki haniebny stan kolei. DOŚĆ JUŻ TEMATÓW ZASTĘPCZYCH PRZYKRYWAJĄCYCH NIERÓBSTWO I BEZMYŚLNOŚĆ RZĄDÓW PO

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
7
~aqq 2012-07-06 (00:13) 11 godzin i 57 minut temu

przykład: wyjazd rodzinny spod Łodzi na Wielkopolskę: zaplanowane dwie przesiadki, drugiego pociągu nie było bo się popsuł, w zastępstwie przyjechał autobus PKS, hałaśliwy grat z rozp.. zawieszeniem śmierdzący spalinami który z trasy skręcał do każdej miejscowości pod dworzec PKP żeby zabrać pasażerów, chyba 3h dłużej jechałem. W drodze powrotnej po przesiadce pociąg się zepsuł i czekaliśmy na podstawienie drugiej lokomotywy ponad godzinę. Przy następnej wycieczce zapakowaliśmy się w klimatyzowane auto i bez autostrady dojechaliśmy jakąś godzinę szybciej niż planowanym rozkładem PKP, bez szaleństw na drodze. Jak to jest że w inntch krajach można bezpieczniej i szybciej a u nas nie ? Nie piszcie o rządzie bo kolej umiera od 20 lat ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~jana 2012-07-06 (00:11) 11 godzin i 59 minut temu

Pani Parandowska prosimy o felieton o tym jak słabnie Tfusk !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~aqq 2012-07-06 (00:04) 12 godzin i 6 minut temu

to są te koleje gotowe na czwórkę wg pana ministra ... szkoda gadać, kraj z taką dużą infrastrukturą kolejową w ciągu 20-30 lat doczekał się chyba najwolniejszych, najniebezpieczniejszych, najnierentowniejszych i Bóg wie co jeszcze naj.. kolei w Europie. Przy szalejących cenach ropy prywatnym autobusem można się dostać z centralnej Polski nad morze taniej i szybciej niż koleją. Niech mi ktoś wytłumaczy jaki sens miało rozdzielenie PKP na ileśtam nierentownych spółek ? Co za debile rządzą tym krajem po 89 ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
12
~miś 2012-07-05 (22:54) 13 godzin i 16 minut temu

Pan Tusk przynosi pecha , jeszcze tak nie było tragicznie wszystko się wali w naszym kraju .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
7
~kolegaCiecia 2012-07-05 (21:56) 14 godzin i 14 minut temu

no i co Panie Płemier, rozpada się czy nie ? Podpowiem Ci - to państwo sie rozpada, na małe kawałeczki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
7
~ojejciu 2012-07-05 (21:43) 14 godzin i 27 minut temu

o nie dobrze.. a ja w sobote jade z piły wkp do częstochowy !! ;s gdzie są autostrady gdzie jest poprawa kolei że warszawa dostała nowe pociągi to nie znaczy że kolei sie porawia!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
Leonard.K 2012-07-06 (04:46) 7 godzin i 24 minut temu

Winien Dyżurny Ruchu - powinien przed przejazdem pociągu wyjść i "zdusić" tory. Czy w Polsce ktoś bada, które tory nadają się do jazdy i jak działa ogólnopolski system "bezpiecznej jazdy" ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Boli 2012-07-06 (00:06) 12 godzin i 4 minuty temu

KAŻDEGO można zniszczyć ! Przykładem są szpitale Korvita pana Wojciecha Kornowskiego z Poznania, które próbował zamknąć Wojewoda oraz Kasa Chorych, mimo że TRZY TYSIĄCE byłych pacjentów PISEMNIE poparło pana Kornowskiego w sądzie, ale NIC to nie dało ! Szpitale za dobrze prosperowały i były komuś „SOLĄ W OKU”ž!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~greg 2012-07-06 (00:02) 12 godzin i 8 minut temu

no prosze nowe wladze na kolei i to samo bagno

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~niko 2012-07-05 (23:48) 12 godzin i 22 minut temu

Ja jestem wyznawcą Tuskoszenki i oddałbym za niego życie tak wspaniałego człowieka polska ziemia jeszcze nie miała!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~ZZZ 2012-07-05 (23:47) 12 godzin i 23 minut temu

A MINISTER OD PROPAGANDY ŻE WSZYSTKO GRA

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~Nie Peofil 2012-07-05 (23:46) 12 godzin i 24 minut temu

Ludzie za Tuska w PKP obchodzą ustawę kominową - przechodzą na umowy menadżerskie. Poganiacze Osłów już wymyśli jak obejść niewygodne prawo blokujące pół milionowe pensję dla prezesów państwowych spółek jak PKP czy Orlen. O aferze pisze środowa "Rzeczpospolita" By żyło się lepiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~0/\0 2012-07-05 (23:35) 12 godzin i 35 minut temu

Slawomir Nowak (38 l.) dumnie obwiescil, ze robi "wietrzenie" w zarzadzie kolei i odwolal prezes PKP. Po co? Ano po to, by ja ponownie zatrudnic - juz na stanowisku wiceprezesa, za to z ponad dwukrotnie wieksza pensja! Maria Wasiak (52 l.) ma zarabiac teraz az 46 tysiecy zl... Wielkie wietrzenie zarzadu Polskich Kolei Panstwowych oglosil osobiscie Slawomir Nowak. Minister stwierdzil, ze wizerunek kolei nalezy odswiezyc, dlatego do zarzadu zatrudnil nowych niezwiazanych z ukladami kolejowymi fachowców. Jednym z nich jest Maria Wasiak, czyli... dotychczasowy prezes PKP! Jaka jest róznica pomiedzy Wasiak jako niedawna prezes a obecna wiceprezes kolei? Kosztowna. Od teraz bedzie zarabiac ponad dwukrotnie wiecej. Jak podaje Radio Zet, kazdy z czlonków zarzadu zarobi ok. 46 tys. zl miesiecznie. Byc moze pani Wasiak przybylo nagle kompetencji i postanowiono ja docenic, lub minister Nowak doznal chwilowej amnezji, zatrudniajac osobe, która dopiero zwolnil. Tak czy inaczej wietrzenie Nowaka wyszlo przynajmniej w jednej trzeciej zarzadu dosc nieswiezo. Miejmy nadzieje, ze ogromne pieniadze z kieszeni podatników spowoduja, ze Wasiak pilnie zabierze sie do pracy i nie zawiedzie ministra. Ani pasazerów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~zizzo 2012-07-05 (23:29) 12 godzin i 41 minut temu

LUDZIE!!! W latach 80-tych gdy ceny skoczyły o złotówkę stały fabryki a ludzie protestowali na ulicy. A dzisiaj? Pieprzycie w sieci swoje niezadowolenie ale nikt nic racjonalnego nie zrobi. Kupi wam rząd tablety i będziecie rzygać żale w necie i co? Polacy, potrzeba Wam okupacji żeby zebrać się w siłę??? To co dzieje się teraz to już ekstremum!!! Zbierzmy się i walczmy o swoje a nie narzekajmy o sytuacji publicznie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~ew 2012-07-05 (22:51) 13 godzin i 19 minut temu

Polska w budowie......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Typ spode łba 2012-07-05 (22:13) 13 godzin i 57 minut temu

Pociąg relacji Kraków - Kołobrzeg przez Iławę? Aaaahaaaa! PKP i wszystko (nie)jasne. Pamiętacie tą akcję kiedy wykoleił pod Lęborkiem (woj. pomorskie) kiedy na przejeździe stała ciężarówka i dwoje ludzi zginęło. Tamten pociąg tez był ciekawej relacji Katowice - Gdynia przez Białogard. Naprawdę nie wiem czy jest w tym jakaś logika. Czekam zatem na połączenie Szczecin - Białystok przez Przemyśl. Przemyślałem?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~lol 2012-07-05 (22:10) 14 godzin temu

Czym ten Rząd rządzi, skoro wszyskto w rękach drapieżnych i grabieżczych spółek ?

odpowiedz