więcej

warmińsko-mazurskie

Wykoleił się pociąg w Iławie.

RMF FM, wp.pl |  dodane 2012-07-05 (20:53) 2 lata 2 miesiące 16 dni 21 godzin i 20 minut temu
drukuj

W Iławie w woj. warmińsko-mazurskim wykoleił się pociąg. Z szyn wypadł ostatni wagon pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu - informuje RMF FM.

Nikomu nic się nie stało, ale trasa jest zablokowana. Pociągi dalekobieżne kierowane są przez Olsztyn i Elbląg. Jak dowiedziała się WP.PL, na odcinku Iława - Ząbrowo Przewozy Regionalne uruchomiły komunikację zastępczą. Przez Elbląg, Olsztyn Główny i Działdowo skierowano m.in. pociąg relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.



W środę w tym samym miejscu wykoleiła się lokomotywa pociągu osobowego jadącego z Bielska-Białej do Kołobrzegu.


(ib, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 20 8.7%
nie 210 91.3%

Przeczytaj też

Incydent na torach w Warszawie. Maszynista zatrzymał pociąg

dodane 2012-07-12 (11:29) 2 lata 2 miesiące 10 dni 6 godzin i 44 minuty temu

Wypadek kolejowy w Iławie: lokomotywa wypadła z szyn

dodane 2012-07-04 (16:08) 2 lata 2 miesiące 18 dni 2 godziny i 5 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (308)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~lolo 2012-07-05 (23:21) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 52 minuty temu

jak i z pociągami wykoleił się jeden na tej trasie a za miesiąc drugi jakie wnioski wyciągnęli jestem za PAJACE po co pisac takie farmazony

odpowiedz

0
0
~konduktor 2012-07-05 (23:21) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 52 minuty temu

Się nie dziwie czesto jezdze ze stacji z iławie i poprostu przejście z 1 toru na drugi wyglada tak ze wagon który juz zmienił tor jedzie jakby obok ? ..... tragedia, trwa modernizacja ale aktualny stan po tym co sie jezdzi jest załosny

odpowiedz

2
2
~janek 2012-07-05 (23:21) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 52 minuty temu

Cuda na kiju rządów PełO. Młodzi, wykształceni, zadłużeni z wielkich miast głosowali na krasomówców i wyemigrowali, a ci co zostali pomimo że zabiera im się coraz więcej to wszystko się sypie w tym kraju. Który to już się wykoleił w ostatnich miesiącach? Poniesie ktoś odpowiedzialność?

odpowiedz

0
0
ja to wiem 2012-07-05 (23:21) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 52 minuty temu

PUSZCZAJTA ZŁOMOPOCIĄGI Z KRAKOWA DO KOŁOBRZEGU PRZEZ MADRYT TO BĘDZIE OK :))

odpowiedz

0
0
~Modernizacja 2012-07-05 (23:21) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 52 minuty temu

Ładne skutki modernizacji tej magistrali kolejowej, od kilku lat przecież trwa jej remont....

odpowiedz

160
32
~ela_z_warmii 2012-07-05 (21:33) 2 lata 2 miesiące 16 dni 20 godzin i 40 minut temu

Jaki Rzont taki stan koleji. Donald Cudak obiecywal cuda no to sa.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

2
2
~Jadwiga z Torunia 2012-07-05 (23:20) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 53 minuty temu

Wiem że to nie na temat ale kto nie słucha i nie szanuje Radio Maryja i ojca Rydzyka nie powinien nazywać się polakiem . To jedyne niezależne uczciwe katolickie radio . Nie to co ten TVN czy jak to tam . Modle się o to aby dr. Kaczyński został prezydentem - zarówno on jak i ojciec Rydzyk to najwięksi patrioci w Polsce - bohaterzy narodowi - modle się o nich - niech żyje Polska Aleluja !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

7
6
~asdasd 2012-07-05 (23:17) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 56 minut temu

żałoba narodowa ?

odpowiedz

17
1
~młotkowy 2012-07-05 (23:14) 2 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 59 minut temu

WSZYSTKO SIĘ WALI...takie czasy, że lepiej się walic jak budowac !! W końcu wakacje....

odpowiedz

28
2
~MMM 2012-07-05 (23:13) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 1 minutę temu

Ale mamy nowe dworce (kilka) i cztery stadiony.

odpowiedz

2
2
~Czas 2012-07-05 (23:12) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 1 minutę temu

Dlatego, aby w końcu PRZYNAJMNIEJ Służba Zdrowia zaczęła u NAS NORMALNIE funkcjonować, Ministrem Zdrowia powinien być człowiek pokroju pana Kornowskigo Wojciecha, byłego właściciela i menadżera szpitali Korvita w Poznaniu !! Powiedział dziennikarzowi, że jeśli znajdzie pacjenta (obecnego lub byłego), który jest niezadowolony z obsługi lub jakości leczenia w jego szpitalach to oddaje mu SWOJĄ ROCZNĄ pensję !! Dziennikarz szukał i nie znalazł !! Kornowski TWIERDZI , że w Polsce można USPRAWNIĆ Służbę Zdrowia tak, aby pacjenci byli zadowoleni !! TRZEBA TYLKO CHCIEĆ I WIEDZIEĆ JAK TO ZROBIĆ !!

odpowiedz

27
33
~normalna 2012-07-05 (21:53) 2 lata 2 miesiące 16 dni 20 godzin i 20 minut temu

do osoby podpisującej się ix - człowieku może jasno napisz że co wszystko ale to totalnie wszystko co jest negatywne odpowiada Tusk....... przecież to już nawet nie jest zabawne to żenada że ktoś dorosły i ,,rozumny" sugeruje takie stwierdzenie...... żel mi części naszego społeczeństwa...... zaznaczam nie popieram PO mam wiele uwag do ich rządów ale nie mam obsesji....WZAJEMNA NIENAWIŚĆ TO PRZEKLEŃSTWO POLAKÓW

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

3
2
~pnv 2012-07-05 (23:06) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 7 minut temu

Wczoraj dwa i dzis znowu ?

odpowiedz

3
1
~Piotruś Pan 2012-07-05 (23:05) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 8 minut temu

Mazury CUD NATURY nie ruszać i nie poprawiać natury (torowisk, taboru, infrastruktury etc) zniszczycie cenne dzieła naszych praojców!!!!! Warmińsko mazurskie to cepelia i cenne muzealne województwo!!!

odpowiedz

12
0
~Misio 2012-07-05 (23:04) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 9 minut temu

Czy wagon był trzeźwy ?

odpowiedz

31
10
~poinformowany 2012-07-05 (22:22) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 51 minut temu

Wszystko ładnie i pięknie... ale.... informacja spóźniona, miało to miejsce wczoraj a nie dziś ;)

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

0
1
~Bobol 2012-07-05 (22:58) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 15 minut temu

Prawo serii. Polska reprezentacja tez źle wypadła.

odpowiedz

3
3
~Malbork 2012-07-05 (22:56) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 17 minut temu

Czytam te wszystkie komentarze i jestem w szoku. To niestety takie „Polskie narzekanie” na wszystko a w szczególności Rząd – obojętnie jakiej kadencji… Tak samo czytam wypowiedzi „znających się” na kolei i pękam ze śmiechu <hahaha> - po pierwsze przez Iławę do Warszawy lub przez Warszawę jeżdżą 2 pociągi Expres, reszta ta TLK, Inter Regio lub Regio, więc nie ma co narzekać na komfort bo zależy co się wybierze, - po drugie stacja Iława i przyległe szlaki są podczas modernizacji i te wykolejenia nie były na NOWYCH torach, więc nie siejcie propagandy jak w poprzednim ustroju, - po trzecie mówi się na to wykolejenie, a tak naprawdę to tylko i całe szczęście tylko wyleciał jeden z wózków wagonowych, Jeżdżę tą trasą przynajmniej raz w tygodniu i powiem szczerze, że widać postępy prac na poszczególnych odcinkach. Faktycznie teraz jedzie się dosyć długo, ale przecież nie zamkną torów na rok i nie będą ich wtedy remontować dlatego trzeba liczyć się z utrudnieniami. Za kilka lal po zmodernizowanej linii Warszawa-Gdańsk będą jeździły pociągi Pendolino do 160 km/h a na CMK przy zabudowanym systemie ERTMS do 200 km/h PRZESTAŃCIĘ NARZEKAĆ !!!

odpowiedz

12
7
~miś 2012-07-05 (22:54) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 19 minut temu

Pan Tusk przynosi pecha , jeszcze tak nie było tragicznie wszystko się wali w naszym kraju .

odpowiedz

1
0
~Lewak z PO 2012-07-05 (22:53) 2 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 20 minut temu

Czyżby chodziło o to żeby wojska Radzieckie i NRD-owskie wkroczyły do Polski w obronie Narodu Polskiego przed nieudacznikami???

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Sondaż CBOS: 44% Polaków: odejście Tuska osłabi PO
dodane 2014-09-22 (14:19) 3 godziny i 54 minuty temu

materiał wideo

Jacek Sasin z PiS wzywa Hannę Gronkiewicz-Waltz do reaktywacji "Feminy"
dodane 2014-09-22 (14:48) 3 godziny i 25 minut temu

Niemcy: podejrzany o terroryzm mężczyzna zatrzymany w Berlinie
dodane 2014-09-22 (14:43) 3 godziny i 30 minut temu

"Marsz pokoju" w Moskwie. Tysiące Rosjan protestują przeciwko wojnie na Ukrainie
dodane 2014-09-21 (15:44) 1 dzień 2 godziny i 29 minut temu

Dr Katarzyna Pisarska: sytuacja na Ukrainie jest sygnałem dla Białorusi i Kazachstanu
dodane 2014-09-21 (15:18) 1 dzień 2 godziny i 55 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 33279