Strona główna serwisu
Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska

Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska

Jeżeli Donald Tusk przestanie być premierem, powinien go zastąpić Aleksander Kwaśniewski - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wprost".
Aleksander Kwaśniewski Aleksander Kwaśniewski ()
W badaniu przeprowadzonym na zlecenie "Wprost" najczęściej padały dwa nazwiska: Kaczyński i Kwaśniewski.

Były prezydent może liczyć na poparcie 21 proc. badanych. Z kolei Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera widzi 13 proc. ankietowanych.

Za nimi znaleźli się Radosław Sikorski i Janusz Palikot, krótrzy otrzymali po 9 proc. głosów, a także Jerzy Buzek (8 proc.).

Niewiele mniejszym poparciem cieszą się Leszek Balcerowicz i Zyta Gilowska, których nazwiska podało 7 proc. badanych.

Byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak cieszą się poparciem zaledwie 4 proc. ankietowanych.

Czytaj więcej: Olku, wróć!
Wprost

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (2300)
Nie zgadzam się z opinią
66
Zgadzam się z opinią
109
~rex 2012-09-16 (11:16) 12 godzin i 57 minut temu

kiedy Trybunal dla Kwasniewskiego za wiezienia CIA i tortury?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
53
~mogoł 2012-09-16 (10:41) 13 godzin i 32 minut temu

Dzięki POwcą będziemy mieć komunizm i oni doprowadzą Polskę do rozbioru

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
48
~gaga 2012-09-16 (11:45) 12 godzin i 28 minut temu

a golenie ma już zdrowe, i jest już PO filipince

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
48
~Grzegorz 2012-09-16 (10:19) 13 godzin i 54 minut temu

Zaczyna sie wciskanie Polakom, ze chca Kwasniewskiego, tak jak wczesniej bylo z Komorowskim. Szykuje sie nastepne falszerstwo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
52
~kubi 2012-09-16 (16:24) 7 godzin i 49 minut temu

Jacy Polacy? Ci z Kremla, czy z Berlina? Bo ci z Polski to wolą Kaczyńskiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
46
~jee 2012-09-16 (10:38) 13 godzin i 35 minut temu

"zamienił stryjek siekierkę na kijek"...czyżbyście zapomnieli co było za rządów kwacha i milera....afera goniła aferę, dlatego ich rząd się rozpadł....jedyne słuszne miejsce komuchów to na śmietniku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
45
~babcia 2012-09-16 (10:18) 13 godzin i 55 minut temu

WP, przestańcie manipulować, bo zbliża się dzień gniewu Polaków (nie mylić z polskim obywatelstwem) i takie brukowce jak wasz również odpowiedzą za antypolską manipulację!!!! macie to zagwarantowane jak w szwajcarskim banku! uważacie nas Polaków za takich bezrozumnych ludków jakimi jest społeczeństwo niemieckie?? ....... mam nadzieję, że moja opinia trafi na uczciwego i obiektywnego moderatora i nie wrzuci jej do kosza, z góry dziękuję

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
46
~Kandydat 2012-09-16 (22:17) 1 godzinę i 56 minut temu

Mam pytanie, ile trzeba wypić, żeby zostać premierem?:D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
46
~AS 2012-09-16 (20:45) 3 godziny i 28 minut temu

A ci Polacy trzeźwi byli ??????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
46
~nerwus 2012-09-16 (16:27) 7 godzin i 46 minut temu

Upadek Polski zacząl się od 6 wrzesnia 1980, kiedy to zydzi Kania i Jaruzelski dokonali zamachu stanu obalając Gierka. Następnie następuje 10 lat czyszczenia szeregow opozycji i przygotowanie okupacji zydowskiej Polski. Początkiem tej wladzy bylo posunięcie Rakowskiego o cofnięciu decyzji podatkowej od nadmiernych dochodow w 1989r.: budzet uzupelniono uderzeniem w majątek ZUS. Akordem koncowym wykonczenie stoczni oraz rozpowszechnienie niekontrolowanego hazardu, niszczenie reszty majątku narodowego i rozbicie dzielnicowe Polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
41
~już nie polak 2012-09-16 (12:04) 12 godzin i 9 minut temu

TUSK ODDAJ PIĘNIĄDZE ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!! Jeżeli bym miał pistolet to bez wachania odstrzeliłbym mu łeb!!! łachudro zarabiam 1800 z czego 600 wydaje na rope żeby dojerzdzać do pracy 30km czasami 2 razy na dzień,500 na oplaty i mam całe 700 na życie,pokaż jak za to przeżyć!!!! OD miesiąc wstyd mi że jestem polakiem dzięki tobie i twoim kolegom!!! PYTAM LUDZIE KIEDY WYJDZIEMY NA ULICE NAJLEPIEJ NA ul.WIEJSKĄ I ROZWALIMY TĄ CHOŁOTE!!!???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
50
~życzliwy 2012-09-16 (16:57) 7 godzin i 16 minut temu

Kwaśniewski to stary UBEK pochodzenia żydowskiego ... z NKWD

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
44
~sa 2012-09-16 (16:45) 7 godzin i 28 minut temu

Stolcmann premierem a Kohn Konty płemiełową ????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
42
~dk 2012-09-16 (10:57) 13 godzin i 16 minut temu

To J. Bąk sam zadał pytanie i sam na nie odpowiedział.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
41
~dziadek 2012-09-16 (10:57) 13 godzin i 16 minut temu

Kto???? Polacy chcą ??? co to za portal ?? KC PZPR??? dość liberałów komuchów i antypolskich partii !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
61
~pock 2012-09-16 (10:05) 14 godzin i 8 minut temu

Jacy Polacy!!!!!!Malo ma szmalu!!!Biedak,zlodziej pewnie na chleb nie ma dlatego dopada go filipinska choroba he he......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
48
~HUGO 2012-09-16 (09:53) 14 godzin i 20 minut temu

jacy polacy ? czy ktoś sie mnie pytał o to ? ten pan juz wiele nakradł w swoim czasie .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
39
~Polak 2012-09-21 (11:13) 13 godzin temu

jestem Polakiem i nie chcę tego typa u władzy, towarzysza z pzpr, pijanego na uroczystościach w Charkowie, posiadającego " wyższe wykształcenie ", nabijającego się z Ojca Świętego......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
41
groszek8899 2012-09-16 (14:11) 10 godzin i 2 minuty temu

SIKORSKI,PALIKOT,TUSK ,KWAŚNIEWSKI ...NIESTETY TO JEDNO I TO SAMO.LUDZIE ?czym oni Wam imponują ?słucham-proszę o przyklady co dobrego zrobili CZEKAM !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
76
Zgadzam się z opinią
112
~Ja pola 2012-09-16 (12:06) 12 godzin i 7 minut temu

Kwaśniewski to człowiek uzależniony od alkoholu i cierpiący na tropikalne choroby. Jestem, polakiem i nigdy sie na to nie zgodzę by jakiś peerelowski agent miał pozwalać na dalsze rozkradanie państwa polskiego , juz raz mial szanse i ja przesrał teraz drugiej nie dostranie.

odpowiedz