więcej

Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska.

Wprost, WP.PL |  dodane 2012-09-16 (09:30) 2 lata 3 miesiące 2 dni 20 godzin i 7 minut temu
drukuj


Aleksander Kwaśniewski opinie video
Jeżeli Donald Tusk przestanie być premierem, powinien go zastąpić Aleksander Kwaśniewski - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wprost".

W badaniu przeprowadzonym na zlecenie "Wprost" najczęściej padały dwa nazwiska: Kaczyński i Kwaśniewski.

Były prezydent może liczyć na poparcie 21 proc. badanych. Z kolei Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera widzi 13 proc. ankietowanych.

Za nimi znaleźli się Radosław Sikorski i Janusz Palikot, krótrzy otrzymali po 9 proc. głosów, a także Jerzy Buzek (8 proc.).

Niewiele mniejszym poparciem cieszą się Leszek Balcerowicz i Zyta Gilowska, których nazwiska podało 7 proc. badanych.

Byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak cieszą się poparciem zaledwie 4 proc. ankietowanych.

Czytaj więcej: Olku, wróć!


(ib)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 2581 51.01%
nie 2479 48.99%

Przeczytaj też

CBOS: notowania rządu Donalda Tuska coraz gorsze

dodane 2012-09-20 (12:00) 2 lata 2 miesiące 28 dni 17 godzin i 37 minut temu

Polacy bardziej proeuropejscy niż Niemcy i Francuzi

dodane 2012-09-17 (06:05) 2 lata 3 miesiące 1 dzień 23 godziny i 32 minuty temu

Kazimierz Marcinkiewicz: dla Polaków i Polski więcej robi Paweł Kukiz niż Jarosław Kaczyński

dodane 2012-09-14 (06:38) 2 lata 3 miesiące 4 dni 22 godziny i 59 minut temu

Łukasz Warzecha: Jarosław Kaczyński ma problem

dodane 2012-09-07 (12:08) 2 lata 3 miesiące 11 dni 17 godzin i 29 minut temu

Jarosław Kaczyński: śmiech mnie ogarnia, gdy to słyszę

dodane 2012-09-02 (09:22) 2 lata 3 miesiące 16 dni 20 godzin i 15 minut temu

Tajny plan PiS. Na premiera chcą Zytę Gilowską

dodane 2012-08-30 (06:27) 2 lata 3 miesiące 18 dni 23 godziny i 10 minut temu

Janina Paradowska: wtedy Kaczyński pozbawi go złudzeń

dodane 2012-08-02 (10:31) 2 lata 4 miesiące 16 dni 19 godzin i 6 minut temu
materiał foto

Radykalna zmiana poglądów

dodane 2012-02-10 (12:21) 2 lata 10 miesięcy 8 dni 17 godzin i 16 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (2300)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

109
66
~rex 2012-09-16 (11:16) 2 lata 3 miesiące 2 dni 18 godzin i 21 minut temu

kiedy Trybunal dla Kwasniewskiego za wiezienia CIA i tortury?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

53
10
~mogoł 2012-09-16 (10:41) 2 lata 3 miesiące 2 dni 18 godzin i 56 minut temu

Dzięki POwcą będziemy mieć komunizm i oni doprowadzą Polskę do rozbioru

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

48
6
~gaga 2012-09-16 (11:45) 2 lata 3 miesiące 2 dni 17 godzin i 52 minuty temu

a golenie ma już zdrowe, i jest już PO filipince

odpowiedz

48
6
~Grzegorz 2012-09-16 (10:19) 2 lata 3 miesiące 2 dni 19 godzin i 18 minut temu

Zaczyna sie wciskanie Polakom, ze chca Kwasniewskiego, tak jak wczesniej bylo z Komorowskim. Szykuje sie nastepne falszerstwo.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

52
11
~kubi 2012-09-16 (16:24) 2 lata 3 miesiące 2 dni 13 godzin i 13 minut temu

Jacy Polacy? Ci z Kremla, czy z Berlina? Bo ci z Polski to wolą Kaczyńskiego.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

46
5
~jee 2012-09-16 (10:38) 2 lata 3 miesiące 2 dni 18 godzin i 59 minut temu

"zamienił stryjek siekierkę na kijek"...czyżbyście zapomnieli co było za rządów kwacha i milera....afera goniła aferę, dlatego ich rząd się rozpadł....jedyne słuszne miejsce komuchów to na śmietniku

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

45
5
~babcia 2012-09-16 (10:18) 2 lata 3 miesiące 2 dni 19 godzin i 19 minut temu

WP, przestańcie manipulować, bo zbliża się dzień gniewu Polaków (nie mylić z polskim obywatelstwem) i takie brukowce jak wasz również odpowiedzą za antypolską manipulację!!!! macie to zagwarantowane jak w szwajcarskim banku! uważacie nas Polaków za takich bezrozumnych ludków jakimi jest społeczeństwo niemieckie?? ....... mam nadzieję, że moja opinia trafi na uczciwego i obiektywnego moderatora i nie wrzuci jej do kosza, z góry dziękuję

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

46
7
~Kandydat 2012-09-16 (22:17) 2 lata 3 miesiące 2 dni 7 godzin i 20 minut temu

Mam pytanie, ile trzeba wypić, żeby zostać premierem?:D

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

46
7
~AS 2012-09-16 (20:45) 2 lata 3 miesiące 2 dni 8 godzin i 52 minuty temu

A ci Polacy trzeźwi byli ??????

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
7
~nerwus 2012-09-16 (16:27) 2 lata 3 miesiące 2 dni 13 godzin i 10 minut temu

Upadek Polski zacząl się od 6 wrzesnia 1980, kiedy to zydzi Kania i Jaruzelski dokonali zamachu stanu obalając Gierka. Następnie następuje 10 lat czyszczenia szeregow opozycji i przygotowanie okupacji zydowskiej Polski. Początkiem tej wladzy bylo posunięcie Rakowskiego o cofnięciu decyzji podatkowej od nadmiernych dochodow w 1989r.: budzet uzupelniono uderzeniem w majątek ZUS. Akordem koncowym wykonczenie stoczni oraz rozpowszechnienie niekontrolowanego hazardu, niszczenie reszty majątku narodowego i rozbicie dzielnicowe Polski.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
2
~już nie polak 2012-09-16 (12:04) 2 lata 3 miesiące 2 dni 17 godzin i 33 minuty temu

TUSK ODDAJ PIĘNIĄDZE ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!! Jeżeli bym miał pistolet to bez wachania odstrzeliłbym mu łeb!!! łachudro zarabiam 1800 z czego 600 wydaje na rope żeby dojerzdzać do pracy 30km czasami 2 razy na dzień,500 na oplaty i mam całe 700 na życie,pokaż jak za to przeżyć!!!! OD miesiąc wstyd mi że jestem polakiem dzięki tobie i twoim kolegom!!! PYTAM LUDZIE KIEDY WYJDZIEMY NA ULICE NAJLEPIEJ NA ul.WIEJSKĄ I ROZWALIMY TĄ CHOŁOTE!!!???

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

50
12
~życzliwy 2012-09-16 (16:57) 2 lata 3 miesiące 2 dni 12 godzin i 40 minut temu

Kwaśniewski to stary UBEK pochodzenia żydowskiego ... z NKWD

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

44
6
~sa 2012-09-16 (16:45) 2 lata 3 miesiące 2 dni 12 godzin i 52 minuty temu

Stolcmann premierem a Kohn Konty płemiełową ????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

42
5
~dk 2012-09-16 (10:57) 2 lata 3 miesiące 2 dni 18 godzin i 40 minut temu

To J. Bąk sam zadał pytanie i sam na nie odpowiedział.

odpowiedz

41
4
~dziadek 2012-09-16 (10:57) 2 lata 3 miesiące 2 dni 18 godzin i 40 minut temu

Kto???? Polacy chcą ??? co to za portal ?? KC PZPR??? dość liberałów komuchów i antypolskich partii !!!

odpowiedz

61
24
~pock 2012-09-16 (10:05) 2 lata 3 miesiące 2 dni 19 godzin i 32 minuty temu

Jacy Polacy!!!!!!Malo ma szmalu!!!Biedak,zlodziej pewnie na chleb nie ma dlatego dopada go filipinska choroba he he......

odpowiedz

48
11
~HUGO 2012-09-16 (09:53) 2 lata 3 miesiące 2 dni 19 godzin i 44 minuty temu

jacy polacy ? czy ktoś sie mnie pytał o to ? ten pan juz wiele nakradł w swoim czasie .

odpowiedz

39
3
~Polak 2012-09-21 (11:13) 2 lata 2 miesiące 27 dni 18 godzin i 24 minuty temu

jestem Polakiem i nie chcę tego typa u władzy, towarzysza z pzpr, pijanego na uroczystościach w Charkowie, posiadającego " wyższe wykształcenie ", nabijającego się z Ojca Świętego......

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

41
5
groszek8899 2012-09-16 (14:11) 2 lata 3 miesiące 2 dni 15 godzin i 26 minut temu

SIKORSKI,PALIKOT,TUSK ,KWAŚNIEWSKI ...NIESTETY TO JEDNO I TO SAMO.LUDZIE ?czym oni Wam imponują ?słucham-proszę o przyklady co dobrego zrobili CZEKAM !!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

112
76
~Ja pola 2012-09-16 (12:06) 2 lata 3 miesiące 2 dni 17 godzin i 31 minut temu

Kwaśniewski to człowiek uzależniony od alkoholu i cierpiący na tropikalne choroby. Jestem, polakiem i nigdy sie na to nie zgodzę by jakiś peerelowski agent miał pozwalać na dalsze rozkradanie państwa polskiego , juz raz mial szanse i ja przesrał teraz drugiej nie dostranie.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 19 godzin i 13 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 19 godzin i 32 minuty temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 19 godzin i 42 minuty temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 17 godzin i 37 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 17 godzin i 7 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28509