więcej

Otylia Jędrzejczak na liście PO do Parlamentu Europejskiego.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2014-03-10 (22:18) 7 miesięcy 10 dni 10 godzin i 45 minut temu
drukuj


Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak opinie video
Mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak, poseł Tomasz Lenz i europoseł Tadeusz Zwiefka znaleźli się na, ułożonej alfabetycznie, liście kandydatów do Parlamentu Europejskiej, przyjętej przez Radę Regionu PO w woj. kujawsko-pomorskim.

Jędrzejczak na igrzyskach olimpijskich w 2004 r. zdobyła złoty medal na 200 metrów stylem motylkowym oraz dwa srebrne medale na 100 metrów stylem motylkowym i na 400 metrów stylem dowolnym. Wielokrotnie sięgała po medale mistrzostw świata, Europy i Polski. Trzykrotnie była wybierana na najlepszego sportowca Polski. Jędrzejczak jest zameldowana w województwie kujawsko-pomorskim, chociaż na stałe tam nie mieszka.

Lenz jest szefem kujawsko-pomorskiej PO i zasiada w sejmie trzecią kadencję, a Zwiefka po raz drugi pełni funkcję posła do PE z okręgu kujawsko-pomorskiego.

Na liście znalazła się też m.in. przewodnicząca sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego Dorota Jakuta, członek zarządu województwa Sławomir Kopyść i były senator, dyrektor Centrum Onkologii w Bydgoszczy Zbigniew Pawłowicz.

O ostatecznym kształcie listy zadecydują władze krajowe Platformy. Według informacji z kręgów kujawsko-pomorskiej PO, w przypadku niewprowadzenia zmian personalnych, na czele listy znajdzie się Lenz, druga będzie Jędrzejczak, a trzeci Zwiefka.


(jpo)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 31 3.29%
nie 912 96.71%

Przeczytaj też

Tadeusz Zwiefka szefem sztabu PO w wyborach do PE

dodane 2014-03-13 (18:53) 7 miesięcy 7 dni 14 godzin i 10 minut temu

Bogdan Zdrojewski: jeśli premier powie "Bogdan ratuj", nie uchylę się

dodane 2014-03-11 (08:57) 7 miesięcy 10 dni i 6 minut temu

Konrad Szymański (PiS) nie wystartuje w wyborach do PE

dodane 2014-03-10 (12:25) 7 miesięcy 10 dni 20 godzin i 38 minut temu

Na listach PiS do Parlamentu Europejskiego: Legutko, Duda, Kransodębski, Fotyga

dodane 2014-03-06 (13:35) 7 miesięcy 14 dni 19 godzin i 28 minut temu

Reaktywacja Samoobrony - wystartują do Parlamentu Europejskiego

dodane 2014-03-06 (09:33) 7 miesięcy 14 dni 23 godziny i 30 minut temu

Badanie: młodzi wyborcy nie wiedzą o wyborach do Parlamentu Europejskiego

dodane 2014-03-05 (07:25) 7 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 38 minut temu

materiał wideo

Krzysztof Bosak: jeśli wyślemy do PE samych euroentuzjastów, to kto będzie krytyczny?

dodane 2014-02-27 (16:46) 7 miesięcy 23 dni 16 godzin i 17 minut temu

Konflikt na linii Kaczyński - Rydzyk

dodane 2014-02-26 (01:54) 7 miesięcy 25 dni 7 godzin i 9 minut temu

materiał wideo

Czy Polacy interesują się wyborami do Europarlamentu?

aktualizacja 2014-02-25 (18:29) 7 miesięcy 25 dni 14 godzin i 34 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (826)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

26
1
~Narcyz 2014-03-15 (22:42) 7 miesięcy 5 dni 10 godzin i 21 minut temu

Jak można się tak zeszmacić.....

odpowiedz

22
2
~Grace 7 2014-03-15 (22:40) 7 miesięcy 5 dni 10 godzin i 23 minuty temu

Otytlia Jedrzejczak zabila brata przez nieodpowiedzialna jazde , Ona sie cieszy zyciem , a on poszedl do piachu za mlodu (18 lat )

odpowiedz

29
0
~BEZSCIEMY 2014-03-15 (17:07) 7 miesięcy 5 dni 15 godzin i 56 minut temu

dlaczego pozycja Polski w UE jest taka słaba? Jeszcze nie wiesz? no to przypominam, że europosłem PO jest m.in. aktorzyna t. ross czyli ... ZULU-GULA! taki to mamy kabaret w PE

odpowiedz

23
2
~OLO 2014-03-15 (14:37) 7 miesięcy 5 dni 18 godzin i 26 minut temu

JUŻ WIEM ŻE NA PEWNO ZAGŁOSUJĘ NA KORWINA RESZTA TO BANDA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW ŻENADA TEN RZĄD

odpowiedz

24
4
~ASER 2014-03-15 (14:30) 7 miesięcy 5 dni 18 godzin i 33 minuty temu

JAK WIDZĘ TEN SYF W PO NA PEWNO ZAGŁOSUJĘ MACIEREWICZA

odpowiedz

26
2
~ASNYK 2014-03-15 (14:24) 7 miesięcy 5 dni 18 godzin i 39 minut temu

MASZ KOBIETO TUPET JESTEŚ BEZ HONORU ZABIŁAŚ BRATA W WYPADKU BO NIE PRZESTRZEGAŁAŚ PRZEPISÓW NIKT CIĘ JUŻ NIE CHCE NIKT CIĘ NIE ZAPRASZA BO JESTEŚ DUŻA GRUBA I BEZ PRZYSZŁOŚCI TO PCHASZ SIĘ DO PE NASTĘPNA HIENA NIE MASZ POJĘCIA O POLITYCE TAKIE SZAMBO BĘDZIE NAS REPREZENTOWAĆ NA ŚWIECIE

odpowiedz

24
1
~gelo 2014-03-15 (12:06) 7 miesięcy 5 dni 20 godzin i 57 minut temu

dno dno i jeszcxze raz dno. kto wogóle dopuszcza ją do takiego stanowiska. Przecież nie ma ona zielonego pojecia. Po co się pcha. Żałosne ale widać że potrafi się zmanipulować przez naszą władze. Tak jak pani mucha na ministra. Prostaki chcieli popatrzec sobie na łądną kobiete to sobie wzieli do koryta. W dupie tacy ludzie mają dobro społeczeństwa. Dlatego ze nie mają zadnego wykształcenia. OTYLIA OŚMIESZASZ SIĘ>

odpowiedz

26
1
~POrazka-POlszewi 2014-03-15 (07:05) 7 miesięcy 6 dni 1 godzinę i 58 minut temu

Stylem motylkowym do EP.PO KASE !! BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ -celebrytom POlszewickim.

odpowiedz

18
1
~skromny 2014-03-14 (19:41) 7 miesięcy 6 dni 13 godzin i 22 minuty temu

to są kpiny w czym może nas reprezentować jędrzejczak co ona ma za pojęcie o polityce powinna najpierw odsiedzieć karę za zabójstwo swojego brata bo każdy z nas za taki wypadek ze skutkiem śmiertelnym by już siedział to nie jest złośliwy komentarz ale kto nie jest z po to już dawno by siedział

odpowiedz

23
2
~MANIA 2014-03-14 (12:08) 7 miesięcy 6 dni 20 godzin i 55 minut temu

ONA ZABIŁA BRATA W WYPADKU PO PIJAKU I MOŻE STARTOWAĆ ? JĘDRZEJCZAK JESTEŚ ZEREM

odpowiedz

30
1
~Telesfor 2014-03-14 (11:39) 7 miesięcy 6 dni 21 godzin i 24 minuty temu

Jaka żałosna ta Platforma... A myślałem, że ta Otylia mądrzejsza! Głupia baba i tyle.

odpowiedz

19
1
~ja 2014-03-14 (11:33) 7 miesięcy 6 dni 21 godzin i 30 minut temu

to mordercy mogą startować?

odpowiedz

24
0
~amen 2014-03-14 (11:32) 7 miesięcy 6 dni 21 godzin i 31 minut temu

ciekaw jestem, czy generała Jaruzelskiego platfusy wezmą na swoją listę?

odpowiedz

15
0
~zgaga 2014-03-14 (11:03) 7 miesięcy 6 dni 22 godziny i 1 minutę temu

płaci podatki tam gdzie jest zameldowana, a korzysta z dobrodziejstw innego województwa/miasta...

odpowiedz

25
0
~mep 2014-03-14 (10:58) 7 miesięcy 6 dni 22 godziny i 5 minut temu

Pani OJ - nie to chyba kpina z Narodu

odpowiedz

17
0
~DZIADEK 2014-03-14 (10:52) 7 miesięcy 6 dni 22 godziny i 11 minut temu

JAK ZACZNĄ WYCIĄGAĆ PANI BRUDY TO BĘDZIE ZAPUZNO

odpowiedz

22
0
~DZIADEK 2014-03-14 (10:49) 7 miesięcy 6 dni 22 godziny i 14 minut temu

SZKODA ŻE PLATWORMA NIE WYSTAWIŁA PAPIERZA FRANCISZKA ALE BY IM POPARCIE UROSŁO

odpowiedz

20
0
~Olka 2014-03-14 (10:45) 7 miesięcy 6 dni 22 godziny i 18 minut temu

Co to, Platforma szykuje olimpiadę sportową dla seniorów w EU ?

odpowiedz

23
0
~Niesmak 2014-03-14 (10:38) 7 miesięcy 6 dni 22 godziny i 25 minut temu

Czy pani Otylia przepracowała choć z 5 minut w Radzie Dzielnicy lub innym samorządzie? Medale i ładny wygląd to trochę za mało na Unię!!!

odpowiedz

32
0
~Polka 2014-03-13 (23:12) 7 miesięcy 7 dni 9 godzin i 51 minut temu

JAKIE STUDIA skończyła ta pani?. NIE KOMPETENTNA OSOBA - na takie stanowisko. NIE SZUKA PRACY w sporcie a nie w poltyce. PIĘKNA MŁODZIEŻ POLSKA - to cięzkich studiach technicznch wyjeżdza z Polski z powodu dużego bezrobocia a miernota startuje do EP. W POLSCE JEST CORAZ GORZEJ - BO RZĄDZĄ NIEKOMPETENTNI LUDZIE NA STANOWISKACH.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

materiał wideo

Oscar de la Renta nie żyje
dodane 2014-10-21 (05:23) 3 godziny i 40 minut temu

Agencja AP: USA wypłaca emerytury wydalonym nazistom
dodane 2014-10-20 (21:38) 11 godzin i 25 minut temu

Polscy lekarze postawili na nogi sparaliżowanego mężczyznę
dodane 2014-10-21 (02:37) 6 godzin i 26 minut temu

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 23 godziny i 28 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 23 godziny i 33 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 30228