Strona główna serwisu
Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku

Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku

- Niewątpliwie istnieje nagranie ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem 10 kwietnia 2010 roku. Nie ma wątpliwości - powiedział Antoni Macierewicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl. Wiceprezes PiS był pytany o komentarz do ujawnionych niedawno przez tygodnik "Do Rzeczy" zdjęć polityków, które miały pochodzić ze Smoleńska.
Macierewicz zwrócił także uwagę, że na niektórych zdjęciach widać osoby robiące notatki. - Doświadczenie ostatnich lat uczy, że jeżeli coś zostało utrwalone, to prędzej czy później dostanie się do opinii publicznej - uważa Macierewicz.

Pytany o same zdjęcia Macierewicz ocenił, że "są okropne". Polityk przewiduje jednak, że w najbliższym czasie dowiemy się, co "zostało załatwione w Smoleńsku". - Dowiemy się, co oznaczały te wyciągnięte wzajemnie do siebie i przybijane piąstki. Im szybciej pan Donald Tusk spróbuje nam wyjaśnić, tym dla niego i dla nas jako narodu w jakimś sensie po prostu lepiej - zaapelował Macierewicz. - Może jest na to jakieś naturalne wyjaśnienie, nie mogę odrzucić takiej możliwości, że ono jest, wiec niech je pan premier Donald Tusk poda. Jeżeli nie poda, to zostaną tylko te najstraszniejsze - dodał wiceprezes PiS.

Tygodnik "Do Rzeczy" ujawnił 12 niepublikowanych dotąd zdjęć ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem w Smoleńsku. Seria fotografii ma być dowodem na to, że zdjęcie - które jako pierwszy opublikował tygodnik "w Sieci" - przedstawiające uśmiechniętych Donalda Tuska i Władimira Putina 10 kwietnia 2010 r. nie jest ani fotomontażem, ani przypadkowym jednorazowym kadrem. Cezary Gmyz, autor tekstu okładkowego, twierdził, że wyciekło ono z Centrum Informacyjnego Rządu.


CIR twierdzi z kolei, że "w archiwum KPRM nie ma fotografii opublikowanej w tygodniku 'W sieci' oraz w tygodniku 'Do Rzeczy', którą rzekomo wykonano 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku".

Czytaj więcej na ten temat: "Do Rzeczy" publikuje zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce

Źródło: niezalezna.pl
niezalezna.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1053)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
26
~babo 2013-11-28 (17:45) 23 godzin i 49 minut temu

SMOLEŃSK!!!ZDRADZENI O ŚWICIE>ja wierzę,że prawda kiedyś wyjdzie na jaw.może nie doczekam,ale moje wnuki na pewno!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
24
~Pan Sułek 2013-11-27 (22:59) 18 godzin i 35 minut temu

Grzegorz Schetyna jest bardzo ważnym elementem PO. Dlatego Donald Tusk nie może sobie pozwolić na wyrzucenie go z partii. Wiązałoby się to bowiem z odpływem części elektoratu oraz członków PO średniego szczebla. Tymczasem Platforma Obywatelska nie może sobie pozwolić na dalsze spadki. Tusk jest więc w sytuacji patowej. Jednocześnie Grzegorz Schetyna ma czego się bać, chociażby w związku z cieniem, jaki rzucają na niego ostatnio ujawnione afery korupcyjne. Zapewne stara się szukać jakiejś formuły ugody z Tuskiem. Jednak to, co aktualnie proponuje mu premier, prowadzi do jego marginalizacji politycznej. Teraz pozostaje pytanie, kiedy Schetyna uzna, że Donald Tusk proponuje mu tak mało, iż nie ma już nic do stracenia i wyjdzie z tej partii. To będzie koniec Platformy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
34
~Palestyńczyk 2013-11-27 (22:15) 19 godzin i 19 minut temu

Pakt Putin - Tusk trwa, ale już nie długo. Tusk pożałujesz tego haniebnego czynu!!! Jesteś ZEREM!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1