więcej

Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku.

niezalezna.pl |  dodane 2013-11-27 (19:21) 9 miesięcy 20 dni 22 godziny i 13 minut temu
drukuj


Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku
opinie
- Niewątpliwie istnieje nagranie ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem 10 kwietnia 2010 roku. Nie ma wątpliwości - powiedział Antoni Macierewicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl. Wiceprezes PiS był pytany o komentarz do ujawnionych niedawno przez tygodnik "Do Rzeczy" zdjęć polityków, które miały pochodzić ze Smoleńska.

Macierewicz zwrócił także uwagę, że na niektórych zdjęciach widać osoby robiące notatki. - Doświadczenie ostatnich lat uczy, że jeżeli coś zostało utrwalone, to prędzej czy później dostanie się do opinii publicznej - uważa Macierewicz.

Pytany o same zdjęcia Macierewicz ocenił, że "są okropne". Polityk przewiduje jednak, że w najbliższym czasie dowiemy się, co "zostało załatwione w Smoleńsku". - Dowiemy się, co oznaczały te wyciągnięte wzajemnie do siebie i przybijane piąstki. Im szybciej pan Donald Tusk spróbuje nam wyjaśnić, tym dla niego i dla nas jako narodu w jakimś sensie po prostu lepiej - zaapelował Macierewicz. - Może jest na to jakieś naturalne wyjaśnienie, nie mogę odrzucić takiej możliwości, że ono jest, wiec niech je pan premier Donald Tusk poda. Jeżeli nie poda, to zostaną tylko te najstraszniejsze - dodał wiceprezes PiS.

Tygodnik "Do Rzeczy" ujawnił 12 niepublikowanych dotąd zdjęć ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem w Smoleńsku. Seria fotografii ma być dowodem na to, że zdjęcie - które jako pierwszy opublikował tygodnik "w Sieci" - przedstawiające uśmiechniętych Donalda Tuska i Władimira Putina 10 kwietnia 2010 r. nie jest ani fotomontażem, ani przypadkowym jednorazowym kadrem. Cezary Gmyz, autor tekstu okładkowego, twierdził, że wyciekło ono z Centrum Informacyjnego Rządu.

CIR twierdzi z kolei, że "w archiwum KPRM nie ma fotografii opublikowanej w tygodniku 'W sieci' oraz w tygodniku 'Do Rzeczy', którą rzekomo wykonano 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku".

Czytaj więcej na ten temat: "Do Rzeczy" publikuje zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce

Źródło: niezalezna.pl

(db, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1403 88.52%
nie 182 11.48%

Przeczytaj też

Paweł Huelle: Smoleńsk to polska niekompetencja. Prawica zrobiła kabaret

dodane 2014-01-15 (16:25) 8 miesięcy 2 dni 1 godzinę i 9 minut temu

Biskupi poproszą Rosjan o zwrot wraku tupolewa?

dodane 2013-11-30 (08:53) 9 miesięcy 18 dni 8 godzin i 41 minut temu

NPW: Rosja przekazała m.in. akta remontu Tu-154 w Rosji

dodane 2013-11-28 (10:47) 9 miesięcy 20 dni 6 godzin i 47 minut temu

CIR nie przyznaje się do kontrowersyjnego zdjęcia Donalda Tuska z Władimirem Putinem

aktualizacja 2013-11-27 (13:27) 9 miesięcy 21 dni 4 godziny i 7 minut temu

Antoni Macierewicz o zdjęciach ze Smoleńska: niech premier powie, co go tak rozśmieszyło

dodane 2013-11-25 (14:34) 9 miesięcy 23 dni 3 godziny i 1 minutę temu

"Do Rzeczy" publikuje zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce

dodane 2013-11-24 (14:28) 9 miesięcy 24 dni 3 godziny i 6 minut temu

Kto zrobił zdjęcie Tuska z Putinem? Oświadczenie Grzegorza Rogińskiego

dodane 2013-11-14 (12:44) 10 miesięcy 3 dni 4 godziny i 50 minut temu

Zdjęcie Donalda Tuska i Władimira Putina na okładce "w Sieci". Komentarz Tuska

dodane 2013-11-08 (12:07) 10 miesięcy 9 dni 5 godzin i 27 minut temu

Sikorski: okładka "W Sieci" obrzydliwa, obleśna, potworna

dodane 2013-10-28 (20:03) 10 miesięcy 19 dni 21 godzin i 31 minut temu

Niepublikowane dotąd zdjęcie Donalda Tuska i Władimira Putina na okładce tygodnika "W Sieci"

dodane 2013-10-27 (05:03) 10 miesięcy 21 dni 12 godzin i 31 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1053)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
1
~kik 2013-11-28 (06:24) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 10 minut temu

Kolejna wrzutka chorego człowieka w chorym kraju. Dlaczego? No te paranoidalne jak dotychczas teorie muszą czymś żyć. Podrzucam kolejną wersję do rozpatrzenia przyczyną katastrofy było zderzenie ze stadem lecących pingwinów do Afryki a wyszkolonych przez KGB. Idiotyzm? Oczywiście, ale? Coś na rzeczy może być!!!!

odpowiedz

5
2
~polska zachodnia 2013-11-28 (06:23) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 11 minut temu

Taj samo jak nie ma wątpliwości, że .....3 osoby przeżyły katastrofę heheheheheheheh

odpowiedz

5
3
~jandom 2013-11-28 (06:18) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 16 minut temu

jak wielu w Polsce jest ludzi ograniczonych i zaślepionych lub manipulowanych przez postkomunistyczne i liberalnomasońskie media,które wmawiaja nam że to tylko błąd pilotów doprowadził do katastrofy,a przecież nawet dziecko moze wywnioskowac,po przeanalizowaniu wszystkich faktów,związanych z tą katastrofą,że to był najzwyklejszy zamach wykonany prawie z perfekcja ,metodami postKGB-owskimi

odpowiedz

6
4
~popo 2013-11-28 (06:18) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 16 minut temu

Zdjęcie jest z 7 kwietnia 2010. I tyle w tym temacie.

odpowiedz

6
5
~George 2013-11-28 (06:13) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 21 minut temu

Kiedyś prawda wyjdzie na jaw! A wtedy wszyscy zaprzańcy i zbrodniarze odpowiedzialni za zbrodnię smoleńską - przyjdziemy po was!

odpowiedz

4
3
~dargaj3 2013-11-28 (06:05) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 29 minut temu

Nie znaczy to że między Tuskiem a Putinem była zmowa, nie było po kim płakać.

odpowiedz

27
13
~bbwa 2013-11-28 (06:00) 9 miesięcy 20 dni 11 godzin i 34 minuty temu

Głosujcie dalej na potomków zydowskich komunistow. Żal mi tych wszystkich , ktorzy tak wierzą PO i sld / Jestescie malymi ludzikami .

odpowiedz

10
11
~zaq 2013-11-28 (05:23) 9 miesięcy 20 dni 12 godzin i 11 minut temu

Tusk nie przybija "piąstek". On pilotuje Tu-154

odpowiedz

8
5
~jeyr 2013-11-28 (05:02) 9 miesięcy 20 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Zbliża się wasze odkupienie. Łk 21,28 Na naszych oczach dzieją się znaki na niebie i na ziemi, zapowiadane przez Jezusa. Spadające meteoryty, trzęsienia ziemi, powodzie, tajfuny i tornada napełniają trwogą narody bezradne wobec siły żywiołów. A przecież trzeba się liczyć z – bliskimi już może – wybuchami potężnych wulkanów, których skutkiem może być zniszczenie wszelkiego życia na ziemi. Ludzie mdleją ze strachu, gdy Jezus tymczasem mówi, że to są znaki zbliżającego się odkupienia i jeszcze każe podnieść głowy. Przypomina też, że dla wybranych te dni będą skrócone. Jak to jest możliwe? Może tak, jak na terenie spustoszonym przez tajfun czy tsunami ocaleje gdzieś dziwnym trafem samotne drzewo czy niezniszczony dom, tak będzie i z wybranymi? A nasze życie i tak, i tak ma być nieustannym przyjmowaniem Odkupienia, które przyniósł Miłosierny Jezus.

odpowiedz

9
6
~Jan 2013-11-28 (04:55) 9 miesięcy 20 dni 12 godzin i 39 minut temu

CIR powinno zdementować pogłoske, że na zdjęciu jest Tusk. CIR powinno zdementować pogłoske, że na zdjęciu jest Tusk.

odpowiedz

21
47
~WŁADYMIR 2013-11-28 (03:32) 9 miesięcy 20 dni 14 godzin i 2 minuty temu

PISIORY siodłać koty i pod wodza Czarneckiego z Breslau na Moskwę !! Zapraszam karmy dla kotów i Was wystarczy na sto lat !!

odpowiedz

24
38
~xxmen 2013-11-28 (03:00) 9 miesięcy 20 dni 14 godzin i 34 minuty temu

Jak jest nagranie to go pokaż, a nie pieprz głupot z własnego snu, czy znowu masz i nie pokażesz ? człowieku ty kup se portki na szelki i procę.

odpowiedz

12
19
~sztyrlic 2013-11-28 (02:54) 9 miesięcy 20 dni 14 godzin i 40 minut temu

no i... no i... a ja mam to w dupie!!! jak ktoś ma powód do śmiechu,to niech się śmieje. jak ktoś ma powód do płaczu,to niech się śmieje...

odpowiedz

20
40
~I co z tego ? ? ? 2013-11-28 (01:36) 9 miesięcy 20 dni 15 godzin i 58 minut temu

Przecież Tusk był w Smoleńsku i spotkał się z Putinem tyle, że kilka dni przed katastrofą.

odpowiedz

24
34
~adamek 2013-11-28 (00:49) 9 miesięcy 20 dni 16 godzin i 45 minut temu

Jakoś nie widzę, żeby na tym zdjęciu W.Putin szczerzył uzębienie z zachwytu czy radości oraz " przybija piąstki" z Tuskiem. To chora wyobraźnia p. Antoniego śmieje się do niego z tego zdjęcia. He he he ...Od Rzeczy ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

42
91
~radca 2013-11-27 (23:54) 9 miesięcy 20 dni 17 godzin i 40 minut temu

Pan Premier nie ma się ani z czego, a przed kim tłumaczyć. Chamskie zaczepki i prowokacje najlepiej olac, zbyć milczeniem. A tłumaczyć to się może Antoni Macierewicz przed prokuratorem jako współorganizator wycieczki wyborczej do Smoleńska

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
23
~zibi 2013-11-28 (02:22) 9 miesięcy 20 dni 15 godzin i 12 minut temu

niewątpliwe że istnieją nagrania z rozmowy bliźniaków jak jeden drugiemu nakazuje lądowanie w Smoleńsku

odpowiedz

36
89
~Antoni 2013-11-27 (23:58) 9 miesięcy 20 dni 17 godzin i 36 minut temu

Zaczynam żałować, że mam takie imię! Zaraz usłyszę, że dowody na posiadanie nagrania dał ktoś, który zastrzegł, że dał, a po zastrzeżeniu nakazał, aby go w ogóle nie było... tak jak wszystkie dowody pana M. Kuźwa, ktoś jeszcze w to wierzy? Masakra!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

114
33
~Krzysztof 2013-11-28 (00:01) 9 miesięcy 20 dni 17 godzin i 33 minuty temu

Ciekawe z czego sie tak obaj ciesza? Ze PO teraz dojdzie do wladzy i beda wyprzedawac POlske po kawalku? Czyzby tez sie cieszyli ze ZAMACH im sie udal? Prawda tak czy inaczej kiedys wyjdzie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
0
~OBSERWATOR 2013-11-28 (01:30) 9 miesięcy 20 dni 16 godzin i 4 minuty temu

NA PEWNO MA JE JACEK RONDO

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Janusz Korwin-Mikke ukarany przez Parlament Europejski
dodane 2014-09-17 (13:09) 4 godziny i 25 minut temu

Iracki ambasador w Watykanie: Państwo Islamskie chce zabić papieża
dodane 2014-09-16 (17:23) 1 dzień i 11 minut temu

W walkach w Doniecku zginęło trzech cywilów. Trwa szturm na lotnisko
dodane 2014-09-17 (12:10) 5 godzin i 24 minuty temu

PiS złożył wniosek o komisję śledczą ws. podsłuchów
dodane 2014-09-17 (12:35) 4 godziny i 59 minut temu

Przedstawiciel separatystów: Donbas nie ma już nic wspólnego z Ukrainą
dodane 2014-09-16 (14:25) 1 dzień 3 godziny i 9 minut temu

Prokuratura ma opinie biegłych o zagłodzonej Magdzie z Brzeznej i jej rodzicach
dodane 2014-09-16 (14:18) 1 dzień 3 godziny i 16 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 20827