więcej

Olejnik o zdjęciu zwłok Jadwigi Kaczyńskiej: skandal!.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2013-01-20 (09:54) 1 rok 7 miesięcy 27 dni 13 godzin i 32 minuty temu
drukuj


Dziennikarka Monika Olejnik opinie video
Dziennikarka Radia ZET Monika Olejnik rozpoczęła program "7 Dzień Tygodnia" od zdjęcia na drugiej stronie weekendowego wydania "Super Expresu". - Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. To jest zdjęcie ze szpitala, jak wynoszona jest mama Jarosława Kaczyńskiego. To jest po prostu skandal - mówiła Olejnik. Zgodzili się z nią politycy obecni w studiu.

- W żaden sposób nie powinno się w ten sposób zarabiać na życie. To jest straszne - powiedział Stanisław Żelichowski z PSL.

- Absolutnie podzielam tę opinię. Też byłem zszokowany tym zdjęciem - dodał Jacek Protasiewicz.

- Straszne - stwierdził Adam Hofman, rzecznik prasowy PiS.

Nałęcz: "Bardzo przepraszam za tę wypowiedź"

Monika Olejnik zapytała również Tomasza Nałęcza o jego wypowiedź z wywiadu dla "Super Expressu". Nałęcz w rozmowie z redaktorem naczelnym tabloidu powiedział, że „nie wykluczone, że śmierć jeszcze bardziej osamotni Jarosława Kaczyńskiego i że będzie on jeszcze bardziej pełnym bólu odyńcem, jeszcze mocniej szarżującym na różne barykady.

Tomasz Nałęcz przeprosił za tę wypowiedź. - Niepotrzebnie odpowiedziałem na niepotrzebne pytanie. To nie jest czas, żeby takie pytania zadawać i żeby na nie odpowiadać. Bardzo przepraszam wszystkich, których ta wypowiedź dotknęła - mówił doradca prezydenta w Radiu ZET.

Zobacz film Jadwiga Kaczyńska - wspomnienie:




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 635 17%
nie 3101 83%

Przeczytaj też

Ostatnie pożegnanie Jadwigi Kaczyńskiej

aktualizacja 2013-01-23 (15:40) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 7 godzin i 46 minut temu
materiał foto

Pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej

dodane 2013-01-23 (12:00) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 11 godzin i 26 minut temu

Po śmierci mamy to politycy PiS będą rodziną Jarosława Kaczyńskiego

dodane 2013-01-21 (08:45) 1 rok 7 miesięcy 26 dni 14 godzin i 41 minut temu

Jarosław Kaczyński po śmierci matki Jadwigi odejdzie z polityki?

dodane 2013-01-21 (06:07) 1 rok 7 miesięcy 26 dni 17 godzin i 19 minut temu

materiał wideo

Fragmenty rozmowy z Jadwigą Kaczyńską - film

dodane 2013-01-17 (20:36) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 2 godziny i 50 minut temu
materiał foto

Jadwiga Kaczyńska nie żyje

dodane 2013-01-17 (14:39) 1 rok 7 miesięcy 30 dni 8 godzin i 47 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • Film: Jarosław Kaczyński

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (2937)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

19
8
~student 2013-01-27 (15:35) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 7 godzin i 51 minut temu

ob.nałęcz jesteś jeszcze gorszy od odyńca wypowiadając się w ten sposób.

odpowiedz

18
9
~leszek 2013-01-27 (09:23) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 14 godzin i 3 minuty temu

Ile zła jest w niej i podłości oj Monia nieładnie tak .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
25
dr 2013-01-27 (10:24) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 13 godzin i 2 minuty temu

ciekawe kto ją zabił ( bo chyba nie wierzycie że umarła sama z siebie.) prawdopodobnie tusk i putin, ale poczekam jeszcze 2 dni, wtedy jarek sam to ogłosi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
7
~tfu tfu 2013-01-27 (15:31) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 7 godzin i 55 minut temu

Córo czerwieńca Tubo zdrajców Tobie do krowieńca I POsrańców

odpowiedz

17
3
~:) 2013-01-27 (11:22) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Nie przepadam za tą panią ale cieszę się, że nawet ona ma już dosyć tego buractwa i chamstwa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
5
~SYLWIA 2013-01-27 (13:35) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 9 godzin i 51 minut temu

Nałęcz, Niesiołowski, Palikot i inne tym podobne kreatury, bez kultury osobistej, szacunku dla drugiego człowieka, bez umiejętności merytorycznego rozwiązywania problemów... pastuchy polskiej polityki... PRECZ Z SALONÓW! Palikot do roboty, a dziadeczki (Nałęcz, Niesiołowski itp.) na emeryturę... i ustąpić miejsca młodym, wykształconym, światłym obywatelom. Dość waszego chamstwa i błyszczenia nim w mediach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
4
~zibi64 2013-01-27 (15:21) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 8 godzin i 5 minut temu

Olejnik ( TW. STOKROTKA) UB się kłania.

odpowiedz

12
4
~mat 2013-01-27 (15:17) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 8 godzin i 9 minut temu

TO nie są przeprosiny panie NAŁECZ sam pan jest odyncem- co taki człowiek robi u Prezydenta , doradza mu, co? A morze jak załatwić się. to żenada.

odpowiedz

13
3
~cxz 2013-01-27 (14:44) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 8 godzin i 42 minuty temu

agentura WSI SB i obce wszystko beda robic zrby utracic kazda partie narodowa Polska ktora mogla by wygrac wybory i odebrac wladze postkomunie z zydolewica

odpowiedz

21
6
~ząbi 2013-01-27 (13:17) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 10 godzin i 9 minut temu

Panie profesorze sam pan jest intelektualnym odyńcem,nikogo to nie dotkneło to jest pański poziom.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
5
~real 2013-01-27 (11:12) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 12 godzin i 14 minut temu

Co za cynizm agentury komunistycznej ,,TW Stokrotka"{i skorumpowanego -Muza,zalganego i jatrzacego komucha.Skandal.Przyklad dobitny ze znow jak za komuny

odpowiedz

10
3
~Urbann 2013-01-27 (10:12) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 13 godzin i 14 minut temu

Wykazywać się trzeba czujnością rewolucyjną, towarzyszko. Wykazywać!

odpowiedz

15
5
~pan jędza 2013-01-27 (06:49) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 16 godzin i 37 minut temu

pluj dalej jędzo - i na ciebie przyjdzie kres...

odpowiedz

19
3
~anty-głupkom 2013-01-26 (23:55) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 23 godziny i 31 minut temu

Nałęcz to śmieć. Poziom jego wypowiedzi świadczy o tym jakich mamy profesorów, którzy nie reagują na wypowiedzi takich jak on. Jest to obrzydliwie! Pseudupolitycy zamieniają ten kraj w szambo.

odpowiedz

15
3
~zofia 2013-01-26 (23:35) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 23 godziny i 51 minut temu

a co jej się stało ? już nie kocha PO?

odpowiedz

23
6
~ryszard 2013-01-26 (22:20) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 1 godzinę i 6 minut temu

A co wychcecie od Olejnik czy Szczuki one obie suki

odpowiedz

5
5
~xionc 2013-01-26 (21:30) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 1 godzinę i 56 minut temu

przypominam , ze wszyscy to jedna zgraja !! vicemarszalek z pisiorow tez kase od peowcow pobral !!! Teraz tylko Nowa Prawica JKM moze cos zmienic

odpowiedz

18
4
~wawrzek 2013-01-26 (21:03) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 2 godziny i 23 minuty temu

skandalem jest ogladanie twojego ubecko-zydowskiego ryja

odpowiedz

23
2
~nina 2013-01-26 (20:59) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 2 godziny i 27 minut temu

Jaki prezydent taki doradca.

odpowiedz

16
1
~andrzej 2013-01-26 (20:56) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 2 godziny i 30 minut temu

Olejnik to jest skandal co ona wymyśla łapie co popadnie i robi aferę !!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Iracki ambasador w Watykanie: Państwo Islamskie chce zabić papieża
dodane 2014-09-16 (17:23) 6 godzin i 3 minuty temu

Przedstawiciel separatystów: Donbas nie ma już nic wspólnego z Ukrainą
dodane 2014-09-16 (14:25) 9 godzin i 1 minutę temu

CBOS: większość Polaków chce wziąć udział w wyborach samorządowych
dodane 2014-09-16 (14:05) 9 godzin i 21 minut temu

PiS złoży wniosek o komisję śledczą ws. podsłuchów
dodane 2014-09-16 (13:40) 9 godzin i 46 minut temu

Polski żołnierz zginął w Afganistanie
dodane 2014-09-16 (11:24) 12 godzin i 2 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 19216