Strona główna serwisu
Jacek Kurski żartuje: Donald Tusk z dzieckiem przy piersi, a tak jak Lenin -​ przecież mógłby zabić
Jacek Kurski żartuje: Donald Tusk z dzieckiem przy piersi, a tak jak Lenin -​ przecież mógłby zabić

Jacek Kurski żartuje: Donald Tusk z dzieckiem przy piersi, a tak jak Lenin -​ przecież mógłby zabić

- Badanie CBA, zamiast badania CBOS, Tusk jak Lenin - Jacek Kurski z Solidarnej Polski rozbawił polityków goszczących w programie "Kawa na Ławę". - Moment, w którym Schetyna prześcignął Tuska w badaniach popularności, to był dla niego sygnał alarmowy. Stąd nagle Tusk z dzieckiem przy piersi, a tak jak Lenin - przecież mógłby zabić - żartował europoseł Solidarnej Polski.
Ponadto Kurski pytany o ewentualną dymisję Gowina, zaznaczył, że premier nie musi się martwić, iż nie znajdzie kandydata na nowego ministra sprawiedliwości. - Ma świetną kandydatkę na ministra sprawiedliwości. Pani Beata Sawicka (uniewinniona z zarzutu korupcji - przyp. red.), doświadczony polityk, otrzaskana z sądami i bez etatu. Panie premierze, proszę ani chwili nie czekać i brać Sawicką na ministra sprawiedliwości - ironizował Kurski.

Zdaniem Kurskiego, los Gowina jest przesądzony, bo Tusk "wziął go do rządu, aby go zużyć i wyzerować politycznie". - Jeśli Tusk uzna, że afera z zarodkami ośmieszyła Gowina na tyle, że można się go już pozbyć, to go wyrzuci. Jeśli uzna, że nie, to znajdzie lepszy pretekst, który będzie bardziej stygmatyzował Gowina - stwierdził Kurski.

Jutro premier Donald Tusk ma ogłosić decyzję ws. przyszłości Jarosława Gowina w rządzie. Spekulacje dotyczące ewentualnej dymisji ministra pojawiły się po wypowiedzi na temat zarodków, która wywołała medialną i polityczną burzę.
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1056)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~ciul; 2013-04-28 (15:37) 8 godzin i 32 minut temu

Politycy to kłamcy!!! Nie maja nic wspólnego z patrityzmem.Tu chodzi tylko o lekkei i dostatnie życie it o po kazdej stronie sejmu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Gtft 2013-04-28 (15:34) 8 godzin i 35 minut temu

Wiedzialem ze polecicie po kuraku ale wiecie co? On dawno juz rzadzi te wasz donalducze zepsul prawie Wszystko wiec cokolwiek bucefaly.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Polak 2013-04-28 (15:05) 9 godzin i 4 minuty temu

tusk to ryżaPyta !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~Pisior 2013-04-28 (14:56) 9 godzin i 13 minut temu

J. Kurski na Łuku Kurskim podczas sepuku postrzelił się z łuku..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~dec 2013-04-28 (14:48) 9 godzin i 21 minut temu

A jak tam kochanka panie Jacku?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Lesm 2013-04-28 (14:48) 9 godzin i 21 minut temu

Panie Kurski a co pan powie na temat swojego postępowania ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~marecki 2013-04-28 (14:47) 9 godzin i 22 minut temu

kurski najpierw zapłać mandaty, póżniej oddaj kase za leśniczówkę a póżniej zabieraj głos

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~kuta 2013-04-28 (14:41) 9 godzin i 28 minut temu

........................................................, na w kanciapie komentarzy chyba podpalaja grilla z moich opini

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
108
Zgadzam się z opinią
110
~miki 2013-04-28 (14:28) 9 godzin i 41 minut temu

PO - Przestępcza Organizacja.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
7
~lech 2013-04-28 (14:12) 9 godzin i 57 minut temu

brawo kurski, sawicka najlepsza kandydatka na ministra sprawiedliwosci . PO mafia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~PL 2013-04-28 (14:05) 10 godzin i 4 minuty temu

Wampir i pijawa narodu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~1 2013-04-28 (13:47) 10 godzin i 22 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~Cinu 2013-04-28 (13:26) 10 godzin i 43 minut temu

hahahaa super Brawo Jacek

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~jov 2013-04-28 (13:22) 10 godzin i 47 minut temu

Jacuś Kurski to chłopak morowy chodzi po ulicy po mojej dzielnicy Ten D...l to jak pamientam grał na gitarze iśpiewał ruskie piosrnki u Olejnik.. Ludzie kogo wybraliście ??? Klauna - cwacyngierka???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~lotos 2013-04-28 (13:20) 10 godzin i 49 minut temu

Panie Kurski , tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~lotos 2013-04-28 (13:18) 10 godzin i 51 minut temu

A mógby zabić , to prawda !!!!!!!!!!! PO to jak kiedyś metody za czasów " II wojny " !!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~wredny emeryt 2013-04-28 (13:13) 10 godzin i 56 minut temu

Przypomnijcie mi bo zapomniałem jak nazywa się kłamca co obiecywał zniesienie opłat radiotelewizyjnych

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~xxxx 2013-04-28 (13:11) 10 godzin i 58 minut temu

Tak Jest!!! Niewinna Sawicka ministrem sprawiedliwości!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~narca POkraki 2013-04-28 (13:10) 10 godzin i 59 minut temu

o widzę że tonący donek puścił hołotkę internetowych burków, POrobki na nic wasze starania wy qrewki się już nie liczycie.

odpowiedz