Strona g堯wna serwisu
Wypadek w porcie w Dar這wie. Operator d德igu nie 篡je
Wypadek w porcie w Dar這wie. Operator d德igu nie 篡je

Wypadek w porcie w Dar這wie. Operator d德igu nie 篡je

Operator d德igu zgin掖 w porcie w Dar這wie (Zachodniopomorskie). Do zdarzenia dosz這 podczas roz豉dunku z ci篹ar闚ki rur s逝膨cych do remontu nabrze瘸. D德ig przewr鏂i si i przygni鏒 m篹czyzn.
D德ig przewr鏂i si, przygniataj帷 ramieniem znajduj帷ego si w kabinie operatora. M篹czyzna zgin掖 na miejscu.

Do portu wys豉no cztery zast瘼y stra篡 po瘸rnej. Stra瘸cy najpierw wypompowali z przewr鏂onego d德igu kilkadziesi徠 litr闚 paliwa, potem rozpocz瘭i zabezpieczanie miejsca wypadku.

Przyczyny przewr鏂enia maszyny nie s jeszcze znane. Na miejsce wezwano r闚nie pogotowie ratunkowe, policj, Pa雟twow Inspekcj Pracy i prokuratora.

Przewr鏂ony d德ig na podwoziu ko這wym to du瞠 urz康zenie, mog帷e unie嗆 豉dunek o masie do 40 ton. Do jego poniesienia b璠zie potrzebny specjalistyczny sprz皻.

Prace na remontowanym nabrze簑 zosta造 wstrzymane.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materia造 sygnowane skr鏒em "PAP" stanowi element Serwis闚 Informacyjnych PAP, b璠帷ych bazami danych, kt鏎ych producentem i wydawc jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzib w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powy窺ze materia造 wykorzystywane s przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez u篡tkownik闚 portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyj徠kami, w szczeg鏊no軼i dozwolonym u篡tkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, i dalsze rozpowszechnianie materia堯w, o kt鏎ych mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (39)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
25
~wenus102 2012-11-12 (12:21) 5 godzin i 40 minut temu

Ale bzdury wypisujecie w tych komentarzach. Nie macie nic m康rego do powiedzenia to si zamknijcie!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~yeti 2012-11-12 (12:42) 5 godzin i 19 minut temu

Wyszed rano do pracy i tam go spotka豉 smierc.Tak nie jest normalne .Jesli to zaniedbania pracodawcy ,to powinna spodkac go surowa kara.Logiczne ,ze kara nie przywroci zycia pracownikowi,ale moze innym uratuje zdrowie lub zycie.Bia豉 妃ierc w pracy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
Polak 2012-11-12 (13:01) 5 godzin temu

Kondolencje dla rodziny!!! "Dop鏦i nie skorzysta貫m z Internetu, nie wiedzia貫m, 瞠 na 鈍iecie jest tylu idiot闚" - Stanis豉w Lem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
19
~N 2012-11-12 (12:24) 5 godzin i 37 minut temu

Czy jego jego Rodzina te dostanie odszkodowanie po 250 000 z na g這w jak rodziny Smoluch闚 ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~>< 2012-11-12 (14:55) 3 godziny i 6 minut temu

Wsp馧czujemy Bliskim tego Cz這wieka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~Luffy 2012-11-12 (14:10) 3 godziny i 51 minut temu

duze to sa dzwigi,ktore unosza do 500ton. pozatym szkoda chlopa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~kocio 2012-11-12 (12:41) 5 godzin i 20 minut temu

Jak to nie wiadomo co by這 przyczyn wypadku! Przecie napisali軼ie 瞠 przyczyn by這 przewr鏂enie si d德igu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
stakow 2012-11-16 (16:55) 1 godzin i 6 minut temu

To ze przychodzisz skacowany lub pijany do roboty ,to tez wina pracodawcy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~Andrzej_ 2012-11-12 (13:02) 4 godziny i 59 minut temu

A ten wypadek to nie w DAR紟KU? Z tego co pami皻am, to Ba速yk nie si璕a do Dar這wa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~s 2012-11-12 (12:53) 5 godzin i 8 minut temu

jak nie wiesz co by這 przyczyn wypadku? d德ig si przewr鏂i

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~fx 2012-11-12 (12:28) 5 godzin i 33 minut temu

To,瞠 ty 鈍i皻ujesz do "sztywna" nie znaczy ,瞠 tak robi inni!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~ogar 2012-11-12 (14:59) 3 godziny i 2 minuty temu

Jakim porcie? rury, piasek, las, brak wysuni皻ych podp鏎,poniedzia貫k to ci篹ki dzie nawet d德ig nie udzwin掖

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~e 2012-11-12 (14:07) 3 godziny i 54 minut temu

paliwo najwa積iejsze tak wynika z tej notki

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~Przeci捫enie 2012-11-13 (23:21) 18 godzin i 40 minut temu

Przyczyny przewr鏂enia maszyny nie s jeszcze znane? Przeci捫enie zawsze powoduje przewr鏂enie d篤igu na niestabilnym gruncie! Specjalistyczny sprz皻 nie jest potrzebny we dw鎩k Bronek i Donek POdnios wszystko!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
3
~leon 2012-11-12 (13:53) 4 godziny i 8 minut temu

To jak to by這 operator sta pod d篤igiem kt鏎y przewr鏂i si na niego. Sk康 w tej WP bior si tacy komentatorzy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~ll 2012-11-12 (13:50) 4 godziny i 11 minut temu

zablokowa wy豉cznik przeci捫eniowy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~niki 2012-11-12 (13:47) 4 godziny i 14 minut temu

We mgle nie wolno pracowa na d德igu. Wie to ka盥y inteligentny d德igowy. A w stoczni niemo磧iwe.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
0
~pora 2012-11-12 (15:14) 2 godziny i 47 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
6
~mondry 2012-11-12 (11:54) 6 godzin i 7 minut temu

Z artyku逝 wynika, 瞠 przyczyn by d德ig.

odpowiedz