Strona g堯wna serwisu
Wypadek w porcie w Dar這wie. Operator d德igu nie 篡je
Wypadek w porcie w Dar這wie. Operator d德igu nie 篡je

Wypadek w porcie w Dar這wie. Operator d德igu nie 篡je

Operator d德igu zgin掖 w porcie w Dar這wie (Zachodniopomorskie). Do zdarzenia dosz這 podczas roz豉dunku z ci篹ar闚ki rur s逝膨cych do remontu nabrze瘸. D德ig przewr鏂i si i przygni鏒 m篹czyzn.
D德ig przewr鏂i si, przygniataj帷 ramieniem znajduj帷ego si w kabinie operatora. M篹czyzna zgin掖 na miejscu.

Do portu wys豉no cztery zast瘼y stra篡 po瘸rnej. Stra瘸cy najpierw wypompowali z przewr鏂onego d德igu kilkadziesi徠 litr闚 paliwa, potem rozpocz瘭i zabezpieczanie miejsca wypadku.

Przyczyny przewr鏂enia maszyny nie s jeszcze znane. Na miejsce wezwano r闚nie pogotowie ratunkowe, policj, Pa雟twow Inspekcj Pracy i prokuratora.

Przewr鏂ony d德ig na podwoziu ko這wym to du瞠 urz康zenie, mog帷e unie嗆 豉dunek o masie do 40 ton. Do jego poniesienia b璠zie potrzebny specjalistyczny sprz皻.

Prace na remontowanym nabrze簑 zosta造 wstrzymane.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (39)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
25
~wenus102 2012-11-12 (12:21) 21 godzin i 5 minut temu

Ale bzdury wypisujecie w tych komentarzach. Nie macie nic m康rego do powiedzenia to si zamknijcie!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~yeti 2012-11-12 (12:42) 20 godzin i 44 minut temu

Wyszed rano do pracy i tam go spotka豉 smierc.Tak nie jest normalne .Jesli to zaniedbania pracodawcy ,to powinna spodkac go surowa kara.Logiczne ,ze kara nie przywroci zycia pracownikowi,ale moze innym uratuje zdrowie lub zycie.Bia豉 妃ierc w pracy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
Polak 2012-11-12 (13:01) 20 godzin i 25 minut temu

Kondolencje dla rodziny!!! "Dop鏦i nie skorzysta貫m z Internetu, nie wiedzia貫m, 瞠 na 鈍iecie jest tylu idiot闚" - Stanis豉w Lem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
19
~N 2012-11-12 (12:24) 21 godzin i 2 minuty temu

Czy jego jego Rodzina te dostanie odszkodowanie po 250 000 z na g這w jak rodziny Smoluch闚 ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~>< 2012-11-12 (14:55) 18 godzin i 31 minut temu

Wsp馧czujemy Bliskim tego Cz這wieka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~Luffy 2012-11-12 (14:10) 19 godzin i 16 minut temu

duze to sa dzwigi,ktore unosza do 500ton. pozatym szkoda chlopa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~kocio 2012-11-12 (12:41) 20 godzin i 45 minut temu

Jak to nie wiadomo co by這 przyczyn wypadku! Przecie napisali軼ie 瞠 przyczyn by這 przewr鏂enie si d德igu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
stakow 2012-11-16 (16:55) 16 godzin i 31 minut temu

To ze przychodzisz skacowany lub pijany do roboty ,to tez wina pracodawcy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~Andrzej_ 2012-11-12 (13:02) 20 godzin i 24 minut temu

A ten wypadek to nie w DAR紟KU? Z tego co pami皻am, to Ba速yk nie si璕a do Dar這wa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~s 2012-11-12 (12:53) 20 godzin i 33 minut temu

jak nie wiesz co by這 przyczyn wypadku? d德ig si przewr鏂i

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~fx 2012-11-12 (12:28) 20 godzin i 58 minut temu

To,瞠 ty 鈍i皻ujesz do "sztywna" nie znaczy ,瞠 tak robi inni!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~ogar 2012-11-12 (14:59) 18 godzin i 27 minut temu

Jakim porcie? rury, piasek, las, brak wysuni皻ych podp鏎,poniedzia貫k to ci篹ki dzie nawet d德ig nie udzwin掖

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~e 2012-11-12 (14:07) 19 godzin i 19 minut temu

paliwo najwa積iejsze tak wynika z tej notki

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~Przeci捫enie 2012-11-13 (23:21) 10 godzin i 5 minut temu

Przyczyny przewr鏂enia maszyny nie s jeszcze znane? Przeci捫enie zawsze powoduje przewr鏂enie d篤igu na niestabilnym gruncie! Specjalistyczny sprz皻 nie jest potrzebny we dw鎩k Bronek i Donek POdnios wszystko!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
3
~leon 2012-11-12 (13:53) 19 godzin i 33 minut temu

To jak to by這 operator sta pod d篤igiem kt鏎y przewr鏂i si na niego. Sk康 w tej WP bior si tacy komentatorzy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Poka najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~ll 2012-11-12 (13:50) 19 godzin i 36 minut temu

zablokowa wy豉cznik przeci捫eniowy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~niki 2012-11-12 (13:47) 19 godzin i 39 minut temu

We mgle nie wolno pracowa na d德igu. Wie to ka盥y inteligentny d德igowy. A w stoczni niemo磧iwe.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
0
~pora 2012-11-12 (15:14) 18 godzin i 12 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
6
~mondry 2012-11-12 (11:54) 21 godzin i 32 minut temu

Z artyku逝 wynika, 瞠 przyczyn by d德ig.

odpowiedz