Strona główna serwisu
Masz pytanie do prezydenta Andrzeja Dudy? Zadaj je!

Masz pytanie do prezydenta Andrzeja Dudy? Zadaj je!

We wtorek o godz. 15 w specjalnym wydaniu audycji wywiad z Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Dudą, bezpośrednio z Pałacu Prezydenckiego. Prezydenta zapytamy m.in. o dokumenty z szafy Kiszczaka dotyczące Lecha Wałęsy, o 100 dni rządu, a także o kwestię niezależności od działań gabinetu Beaty Szydło i PiS. Czekamy również na Państwa pytania do prezydenta. Najciekawsze z nich padną w trakcie programu!
Andrzej Duda Andrzej Duda ()
- We wtorek 23 lutego wypada setny dzień działalności rządu PiS. Chcemy podsumować ten okres. Poświęcimy temu wszystkie wydania naszego flagowego programu publicystycznego #dziejesienazywo w tym tygodniu. Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli każdego ugrupowania reprezentowanego w Sejmie. Spotkamy się też, co nas wyjątkowo cieszy, z Prezydentem Andrzejem Dudą - mówi Krzysztof Jurowski, Dyrektor Wydawniczy w Grupie WP. - Specjalnie wydanie programu nadawać będziemy na żywo we wtorek o 15:00 z Sali Kryształowej Pałacu Prezydenckiego - dodaje.

Masz pytanie, które chciałbyś zadać prezydentowi Andrzejowi Dudzie za pośrednictwem Wirtualnej Polski? Możesz to zrobić wchodząc na profil Wiadomości Wirtualnej Polski na Facebooku. Zapraszamy!

ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI PROGRAMU


(Infografika: WP / Marta Sitkiewicz)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1230)
Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
171
~rencista 2016-02-23 (04:58) 22 godzin i 59 minut temu

Panie prezydencie jak żyć za 657zl renty gdzie opłaty przewyższą dochód nie wstyd Panu, ze polscy renciści głodują bo niestac ich na nic, za dużo żeby umrzeć, a zamalo żeby żyć, może otworzcie klinikieutanazji

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
45
Zgadzam się z opinią
92
~milena 2016-02-23 (01:15) 2 godziny i 42 minut temu

Panie Prezydecie zawsze bylam za panem sercem dusza i rozumem ale dreczy mnie pytanie Kiedy wezimie sie pan za przygotowanie pracy mlodym ludziom ktorzy maja srednie wyksztalcenie a pracy znalesci nie moga i pewnie tez beda chcieli opusicic kraj z powodu biedy i braku perspektywy jej znalezienia.Prosze sie nad tym zastanowic i cos z tym zrobic

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8