więcej

lubuskie

Lubuskie: pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęły 3 osoby.

PAP |  aktualizacja 2014-02-01 (11:36) 11 miesięcy 25 dni 7 godzin i 51 minut temu
drukuj

Trzy osoby zginęły w nocy w wypadku na drodze nr 22 w pobliżu wsi Zdroisko (Lubuskie). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, kierowca jednego z nich był pod wpływem alkoholu - poinformował Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.


Z wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godz. 1.30 w nocy 28-letni kierowca audi na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i uderzył w jadącego nim fiata pandę. Tym autem podróżowały trzy osoby - dwie kobiety i mężczyzna. Wszyscy zginęli na miejscu.

- 28-latek kierujący audi trafił do szpitala z obrażeniami nogi. Przeprowadzane tam badanie jego krwi wykazało, że miał w organizmie ok. dwóch promili alkoholu - powiedział Jaroszewicz.

Śledztwo ws. wypadku prowadzone jest przez policję pod nadzorem prokuratora. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu kodeks karny przewiduje karę do 12 lat więzienia oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W związku z wypadkiem droga krajowa nr 22 była zablokowana przez kilka godzin. Policję powiadomił o tragedii 28-letni kierowca audi.



(ks, meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 27 6.38%
nie 396 93.62%

Przeczytaj też

Pijany wjechał w przystanek w Warszawie. Usłyszał zarzuty

dodane 2014-01-31 (18:28) 11 miesięcy 26 dni i 59 minut temu

Pijany kierowca wjechał w przystanek w Warszawie. Pięć osób rannych

aktualizacja 2014-01-30 (19:07) 11 miesięcy 27 dni i 20 minut temu

Zasnął na poboczu, przysypał go śnieg. Miał dużo szczęścia

dodane 2014-01-30 (15:25) 11 miesięcy 27 dni 4 godziny i 2 minuty temu

Zderzenie autobusu z tirem na drodze krajowej nr 7. Jest wielu rannych

aktualizacja 2014-01-30 (13:43) 11 miesięcy 27 dni 5 godzin i 44 minuty temu

Sprawca wypadku w Łodzi usłyszał zarzut

dodane 2014-01-29 (16:53) 11 miesięcy 28 dni 2 godziny i 34 minuty temu

13 osób rannych w wypadku autobusu w Otłówku; zablokowana dk 55

dodane 2014-01-29 (15:50) 11 miesięcy 28 dni 3 godziny i 37 minut temu

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK 92 Poznań-Pniewy

dodane 2014-01-29 (12:20) 11 miesięcy 28 dni 7 godzin i 7 minut temu

Wypadek karetki na sygnale w Ostrowcu Świętokrzyskim

dodane 2014-01-28 (21:31) 11 miesięcy 28 dni 21 godzin i 56 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (913)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

289
14
oisac 2014-02-01 (08:37) 11 miesięcy 25 dni 10 godzin i 50 minut temu

Tylko kara śmierci , dla pijanych kierowców zabójców da pozytywny efekt .

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

175
4
~Stan 2014-02-01 (08:35) 11 miesięcy 25 dni 10 godzin i 52 minuty temu

Te miejscowe pijaczki hodowane są przez policję. Ta bowiem nie zatrzymuje swoich ziomków, szczególnie zaś tych łysych w starym bmw. Kolesie mają zatem poczucie bezkarności i rozrabiają ile wlezie. Jedyne wyjście to częstsze kontrole krzyżowe i zabieranie auta jeśli jest powyżej 0.5 promila. Bez prawka koleś pojedzie ale bez swojej bryki już nie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

135
5
~gonzo 2014-02-01 (08:30) 11 miesięcy 25 dni 10 godzin i 57 minut temu

Na równi ukarać tych z którymi pił.Zabrał komuś rodzinę i teraz będzie wylegiwał się w więzieniu na jej koszt!!!Dostanie maksymalnie 12 lat,czyli po 4 za ZYCIE!!!Taką mamy demokratyczna Polskę,gdzie każdy za pół darmo może mordować nie ponosząc większych konsekwencji!!Za komuny(choć nie byłem za tym ustrojem),dostał by czapę lub wyrok wyższy niż te śmieszne 12 lat.Rodziny juz nikomu nie odda a będzie jeszcze żył na jej koszt!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

101
0
~ono 2014-02-01 (07:19) 11 miesięcy 25 dni 12 godzin i 8 minut temu

Dożywocie dla sku**syna!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

96
3
~Prawo 2014-02-01 (11:39) 11 miesięcy 25 dni 7 godzin i 48 minut temu

Myślę że, w takim wypadku wyrok powinien być taki : 12 lat za spowodowanie wypadku po pijanemu i trzy razy po 25 lat za morderstwo czyli 4 procesy oraz pokrycie wszystkich kosztów i dożywotnie renty dla rodzin zamordowanych przez pijanego

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

87
2
~nodq 2014-02-01 (07:25) 11 miesięcy 25 dni 12 godzin i 2 minuty temu

dlaczego jest tak ze przewaznie sprawca nie odnosi wiekszych obrazen, a zabija niewinnych ludzi...

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

83
3
~polak 2014-02-01 (08:08) 11 miesięcy 25 dni 11 godzin i 19 minut temu

kur...... kiedy te GAMONIE Z SEJMU się obudzą i coś zmienią ? TUSK TY ruda małpo, mam nadzieję, że to przeczytasz: za jazdę po alkoholu min 10 lat więzienia, 50 tyś zł kary, prawko na 10 lat, za spowodowanie wypadku kiedy ktoś zginie- 25 lat. WY śmierdzące lenie z PO / PIS / itd itp do roboty.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

76
0
~jerzy 2014-02-01 (08:23) 11 miesięcy 25 dni 11 godzin i 4 minuty temu

Powinien zapłacić za tą odsiadkę z własnej kieszeni,a nie my jako społeczeństwo płacimy za takiego gnoja

odpowiedz

72
0
~g****** 2014-02-01 (08:23) 11 miesięcy 25 dni 11 godzin i 4 minuty temu

i znów pijak j**** wyszedł cało.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

79
10
~benek 2014-02-01 (10:28) 11 miesięcy 25 dni 8 godzin i 59 minut temu

i nie fotoradary potrzebne tylko kontrola trzeżwosci,policja powinna mieć zabronione zabawę radarami i głównym celem jaki obecnie maja zarabianie kasy dla siebie i państwa tylko powinni kontrolować trzeżwość,to co wiezie facet nocą w bagażniku i stan techniczny aut.Oni tylko nauczyli się z radarami stać i nie potrzebne tu żadne zmiany w prawie,trzeba zmienić działalność policji.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

78
10
~Gość 2014-02-01 (14:42) 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 45 minut temu

Ałdi i wszystko jasne. Ulubione auto rasowych buraków. I koniecznie w TDI.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

67
1
~Andrzej 2014-02-01 (08:30) 11 miesięcy 25 dni 10 godzin i 57 minut temu

Tak statystycznie rzecz ujmując to pijanym kierowcom nic się nie dzieje. Może wprowadzić obowiązek jazdy po spożyciu ? :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

61
3
~l 2014-02-01 (09:12) 11 miesięcy 25 dni 10 godzin i 15 minut temu

pytam dlaczego nie jebną. w tira, może by mu flaki wypruło prosto na asfalt.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

76
27
~kierowca ABC 2014-02-01 (10:57) 11 miesięcy 25 dni 8 godzin i 30 minut temu

To są skutki weekendowego małomiasteczkowo-gminnego imprezowania na dyskotekach. Zawsze są to młodzi pijani lub naćpani ludzie w 10-20 letnich AUDI, BMW, OPEL. Szkoda tylko tych z Pandy, chociaż też nic nie wiadomoco robili o 1:30 na gminnej lub wiejskiej drodze.

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

58
10
~polak 2014-02-01 (08:17) 11 miesięcy 25 dni 11 godzin i 10 minut temu

Panie Premierze jak długo jeszcze będą ginąć niewinni??? Najważniejsze jest wprowadzenie obowiązkowego alkomatu zamiast konkretnego prawa???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
1
~krisss123 2014-02-01 (10:03) 11 miesięcy 25 dni 9 godzin i 24 minuty temu

Dostanie 8 bo nie był karany i wyrazi skruchę a po 3 wyjdzie za dobre sprawowanie i będzie dalej zabijał. Powinien odpowiadać jak za morderstwo z premedytacją i dostać dożywocie. Polskie prawo to paranoja.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

45
1
~leon 2014-02-01 (08:26) 11 miesięcy 25 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Łukaszenkapijabyn zabiera sanochody i nie mają czym jezdzic pożyczone też

odpowiedz

60
17
~Europejczyk 2014-02-01 (15:35) 11 miesięcy 25 dni 3 godziny i 52 minuty temu

Cala Europa wie ze polacy to bandziory, dzieciobojcy, PIJAKI, zlodzieje, patologia i kretyni.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

67
25
~Q10 2014-02-01 (08:14) 11 miesięcy 25 dni 11 godzin i 13 minut temu

A co się dzieje z polską gospodarką i finansami? Co ostatnio sprzedał "nasz" rząd żeby walczyć o swoją przyszłość w Brukseli? Jak wielkie jest zadłużenie Polski, ile wypada na jednego Polaka?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

42
1
~eh 2014-02-01 (10:57) 11 miesięcy 25 dni 8 godzin i 30 minut temu

12 lat za 3 życia które zostały przerwane przez buraka w audi na gazie KPINA !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wybuch w centrum Warszawy. 5 osób rannych
dodane 2015-01-26 (13:03) 6 godzin i 24 minuty temu

materiał wideo
materiał wideo

Stan wyjątkowy na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-26 (14:15) 5 godzin i 12 minut temu

Medinski o obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau
dodane 2015-01-26 (14:12) 5 godzin i 15 minut temu

Czołgi armii USA będą stacjonować na stałe w Polsce?
dodane 2015-01-26 (14:54) 4 godziny i 33 minuty temu

Paweł Kowal o polityce UE wobec Rosji: to cicha Jałta
dodane 2015-01-26 (10:39) 8 godzin i 48 minut temu

WP: Awaryjne lądowanie w Pyrzowicach. Samolotem leciało 38 pasażerów
dodane 2015-01-26 (10:12) 9 godzin i 15 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 17484