więcej

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt.

REUTERS |  dodane 2010-03-29 (16:06) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 22 godziny i 20 minut temu
drukuj

Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej zatonął południowokoreański okręt. Załoga liczyła 104 marynarzy - 46 nadal pozostaje zaginionych. Rodziny zaginionych starły się z wojskiem. Południowokoreańska marynarka planuje wyciągnąć zatopiony okręt na powierzchnię wody - to pozwoli ustalić przyczynę zatonięcia.
REUTERS






(od)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Przeczytaj też

Seul chce odwetu za zatopiony okręt - Phenian grozi wojną

dodane 2010-05-20 (09:30) 4 lata 4 miesiące 12 dni 4 godziny i 56 minut temu

Odnaleziono fragment torpedy - to ona zatopiła okręt?

dodane 2010-05-18 (05:25) 4 lata 4 miesiące 14 dni 9 godzin i 1 minutę temu

Kryzys między Koreami - armia w stanie pogotowia

dodane 2010-03-30 (10:53) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Korea Północna zatopiła południowokoreański okręt?

dodane 2010-03-26 (16:27) 4 lata 6 miesięcy 5 dni 21 godzin i 59 minut temu

Korea Północna grozi wojną i szykuje dywizję rakietową

aktualizacja 2010-03-09 (11:20) 4 lata 6 miesięcy 23 dni 3 godziny i 6 minut temu

Korea Północna: jesteśmy gotowi "wysadzić" USA

dodane 2010-03-08 (17:25) 4 lata 6 miesięcy 23 dni 21 godzin i 1 minutę temu

W innych serwisach

Wojny, konflikty, zamachy

Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl


Opinie (16)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~3333 2010-03-29 (18:23) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 20 godzin i 3 minuty temu

platwusy gorsze od pisu
wole kaczki .

odpowiedz

0
0
kakadu 2010-03-30 (18:16) 4 lata 6 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 10 minut temu

oby się okazało
że może ktoś z załogi jednak przeżył i będzie w stanie powiedzieć co się tam wydarzyło.

odpowiedz

0
0
victoria 2010-03-30 (18:14) 4 lata 6 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 12 minut temu

no mam nadzieję
że się nie okaże że 2ga strona miała w tym swój jakiś udział :/ to by mogło nawet doprowadzić do wojny...

odpowiedz

0
0
~karol 2010-03-29 (17:14) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 21 godzin i 12 minut temu

statek. okręt, waga 1200 ton
wszystko pochrzanione bo dziennikarze bez ambicji nie chcą się douczać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Sharky 2010-03-30 (09:43) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 4 godziny i 43 minuty temu

dajcie rekinom sie porządnie najeść, gdzie jest greenpeace!!! prawo morskie mówi że co jest w zasięgu paszczy rekina jest jego!!!

odpowiedz

0
0
~Ciemniak 2010-03-29 (18:56) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 19 godzin i 30 minut temu

W USA rządzi Bolszewia, więc Czerwoni POdnoszą Ryje.
Świat sam się prosi o katastrofę, tolerując Komunistycznych Bandytów, wszelkiej maści Zboków jako POprawne POlitycznie. Zapłacą za to. Oni litości nie znają...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~nonez 2010-03-29 (18:41) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 19 godzin i 45 minut temu

Korea Płd. chce wydobyć zatopiony okręt
Okręt - to jednostka wojenna uzbrojona, Statek to jednostka handlowa nieuzbrojona.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Rybuś 2010-03-29 (18:45) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 19 godzin i 41 minut temu

Okręt
A co robił okręt wojenny Korei Południowej u wybrzeży Korei Północnej?

odpowiedz

0
0
~Pan Sułek 2010-03-29 (17:40) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 20 godzin i 46 minut temu

Dno.
A PiSu nic już nie wydobędzie z dna na którym osiadł.Oni są denni z samego założenia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
muminka 2010-03-29 (16:40) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 21 godzin i 46 minut temu

bryy
strach się bać i cokolwiek manewrować przy Korei !!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

"Wall Street Journal" i "Financial Times" o expose premier Ewy Kopacz
dodane 2014-10-02 (10:55) 3 godziny i 31 minut temu

Rosyjski "Kommiersant" komentuje objęcie sterów NATO przez Jensa Stoltenberga
dodane 2014-10-02 (10:00) 4 godziny i 26 minut temu

Znęcali się nad dwunastoma dziećmi. Jest akt oskarżenia
dodane 2014-10-02 (11:15) 3 godziny i 11 minut temu

Pierwszy cud Ewy Kopacz: Jarosław Kaczyński uścisnął dłoń Donaldowi Tuskowi
dodane 2014-10-01 (13:20) 1 dzień 1 godzinę i 6 minut temu

14. premier III Rzeczypospolitej wygłosiła exposé
dodane 2014-10-01 (10:05) 1 dzień 4 godziny i 21 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obietnice zawarte w expose Ewy Kopacz są realne do spełnienia?

liczba oddanych głosów: 2856