więcej

śląskie

Zwyrodnialec z Katowic gwałcił córkę i pasierbicę.

Policja, WP.PL |  dodane 2011-09-19 (12:21) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 8 godzin i 52 minuty temu
drukuj

Policja z Katowic zatrzymała 41-letniego mężczyznę, który przez lata gwałcił swoją córkę i pasierbicę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany. Grozi mu za to 12 lat więzienia.

Sprawa wyszła na jaw 15 września, kiedy dzielnicowy zdobył informację o gwałtach dokonywanych przez 41-latka. Wstrząsające przypadki kazirodztwa potwierdziła żona podejrzanego - matka siedmiorga dzieci. Mężczyzna jest ojcem czwórki dzieci, a ojczymem wobec trójki innych.

Policjanci ustalili, że 41-latek gwałcił swoją pasierbicę od 2002 roku, dziewczynka miała wtedy 11 lat. Gwałcił ją również gdy była już dorosła.

Śledczy ujawnili także przypadki obcowania płciowego podejrzanego ze swoją córką. Dochodziło do nich od 2006 roku. Dziewczynka miała wtedy również 11 lat.

- Przez lata sprawa rozgrywała się w domowych murach. Rodzina była terroryzowana przez mężczyznę i zmuszana do milczenia - powiedział podkom. mgr Jacek Pytel w TVN24. Mężczyzna groził im śmiercią i używał przemocy.

Podejrzany został aresztował na trzy miesiące. 41-latkowi grozi dwunastoletni pobyt w więzieniu.


(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 12 63.16%
nie 7 36.84%

Przeczytaj też

Trybunał w Strasburgu potwierdził zakaz kazirodztwa

dodane 2012-04-12 (17:45) 2 lata 3 miesiące 18 dni 3 godziny i 28 minut temu

Gwałcił swoją nastoletnią córkę przez siedem lat

dodane 2011-12-10 (19:15) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 1 godzinę i 58 minut temu

Zgwałcił modelkę, potem szantażował okrutnym nagraniem

dodane 2011-11-18 (10:10) 2 lata 8 miesięcy 12 dni 11 godzin i 3 minuty temu

Okradli kopalnię; wpadli, bo chcieli ukraść więcej

dodane 2011-09-22 (13:15) 2 lata 10 miesięcy 8 dni 7 godzin i 58 minut temu

Zrozpaczeni rodzice: 41-letni syn nie chce się wyprowadzić

dodane 2011-09-20 (15:45) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 5 godzin i 28 minut temu

Gwałcił córki. Inny miał z córką dzieci. Niemcy wstrząśnięci

dodane 2011-09-14 (21:30) 2 lata 10 miesięcy 15 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Zatrzymany w Hiszpanii Polak jest zabójcą?

dodane 2011-09-12 (20:26) 2 lata 10 miesięcy 18 dni i 47 minut temu

Ta sprawa wstrząsnęła opinią publiczną - nowe fakty

dodane 2011-09-09 (17:20) 2 lata 10 miesięcy 21 dni 3 godziny i 53 minuty temu

Z nożem i prętem napadł na córkę - "to miłość ojca"

dodane 2011-09-06 (12:20) 2 lata 10 miesięcy 24 dni 8 godzin i 53 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Spisała was kiedyś policja ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (182)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Woland 2012-09-06 (14:28) 1 rok 10 miesięcy 24 dni 6 godzin i 45 minut temu

Dla mnie to proste...Ofiara ma prawo zabic swojego oprawce.

odpowiedz

0
0
~Julka 2012-09-02 (15:26) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 5 godzin i 47 minut temu

Córce mówił, że zabije matkę, matce, że córkę i się interes kręcił. Jak znam życie, to nawet ze sobą o tym nie rozmawiały. I w dodatku próbowały żyć normalnie. Tylko, że dziecko samo z siebie przeważnie nie potrafi uciec. A jak matka nic nie potrafi zrobić to kiepska sytuacja. Znam historię o takim bydlaku, policja nic nie pomogła, jak kobiety go w końcu załatwiły, to jedna wzięła na siebie winę i odsiedziała. NIKT im nie pomógł, oskarżona nie dostała taryfy ulgowej, jako osoba działającą w obronie własnej. Ot takie życie kobiet i jeszcze chce im się do chłopa..

odpowiedz

0
0
~zoltar 2012-08-31 (21:26) 1 rok 10 miesięcy 28 dni 23 godziny i 47 minut temu

moze nie kara smierci - choc by sie chcialo ja na takim deklu wykonac - ale wyciecie pracia i wsadzenie na stale w zadek!!!

odpowiedz

0
0
~Bakunia 2012-08-31 (18:46) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 2 godziny i 27 minut temu

e..

odpowiedz

2
0
qmak-75 2012-08-31 (18:27) 1 rok 10 miesięcy 29 dni 2 godziny i 46 minut temu

Ja bym go zabił...i to za free

odpowiedz

1
0
~ania 1996 2011-12-15 (15:55) 2 lata 7 miesięcy 15 dni 5 godzin i 18 minut temu

dla mnie to jest chore jak mozna gwakcic swoje corki jak wogole mozna cos takiego robic szkoda tylko tych dziewczyn co to przeszly ja jestem dziewica i mam nadzieje ze mi takiej krzywdy zademn facet niezrobi a to moja historyjka latem szlam sobie sama na pole chcialam sie opalic ja z mmojego blooku mam okolo 1km na pole i poszlam i rozlozyl;am kocyk i rozebralam sie do bielizny i sobie lezalam cos mnie pod kusilo zeby sciagnac stanik a wtedy zobaczylam starszego facet stal 2metry odemnie chcial mnie z gwalcic ale wyrwalam sie mu tylko ze do domu wrucilam w samych majtkac i swoim telefonem zawiadomilam policje apolicja stwierdzila ze sama nie powinnam sie rozbierac do naga na polu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~ 2012-03-20 (21:18) 2 lata 4 miesiące 9 dni 23 godziny i 55 minut temu

Ale to ?sami mu dawali !! i wyszło że nie może !!! zaspokoić wszystkich to chuzia na niego mieszkam blisko Wałbrzycha !!! tam małolata kosztuje??? sprawdzie????ile?? mniej niż piwo

odpowiedz

2
0
~ghvgg 2012-03-11 (06:04) 2 lata 4 miesiące 19 dni 15 godzin i 9 minut temu

powinna byc kara smierci dla wszystkich zwyrodnialcow i za przekrety tez

odpowiedz

1
1
R 340 2011-12-07 (14:00) 2 lata 7 miesięcy 23 dni 7 godzin i 13 minut temu

bardzo rodzinny hanys łysek zdechł na grubie to zajął się córką żeby dla goroli nie starczyło!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

0
5
~Walery21 2011-12-07 (13:51) 2 lata 7 miesięcy 23 dni 7 godzin i 22 minuty temu

Wydaje mi się ,ze te wszystkie posądy donosy o wampirach i gwałcicielach są grubo,grubo przesądzone ,niedługo w Polsce za sam fakt ,że jestes mężczyzną nazwą ciebie zboczencem,opanujmy sie ,nie idiociejmy

odpowiedz

10
11
~caritas 2011-09-19 (14:09) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 7 godzin i 4 minuty temu

zakamuflowana, gleboko wierzaca opcja niemiecka na slasku daje w ten sposob przyklad "poszanowania" dla prawa, norm spolecznych. zastanawiajace, ze wiekszosc degeneratow mowi po niemiecku.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~babcia moherowa 2011-12-07 (13:05) 2 lata 7 miesięcy 23 dni 8 godzin i 8 minut temu

to na pewno nie był katolik

odpowiedz

2
0
~ANIMA MUNDI 2011-12-07 (11:00) 2 lata 7 miesięcy 23 dni 10 godzin i 13 minut temu

SYBIR DLA PADLINY LUDZKIEJ

odpowiedz

8
4
~NickH 2011-09-19 (18:13) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 3 godziny i 1 minutę temu

Gosc sie nadaje tylko na organy (te wewnetrzne). Nie mam dla smiecia innego zastosowania. Natomiast zastanawia mnie cos innego... Dlaczego tym "sfientym", katolickim kraju religia nie powstrzymuje ludzi od takich czynow? Przeciez to nie bylo cos, co robi sie raz, tylko gostek_robil to przez lata Z PREMEDYTACJA PRZECIEZ. Mozna zbladzic - nikt nie jest doskonaly (choc nie przyjalbym zadnego tlumaczenia, gdy w gre wchodzi wykorzystywanie seksualne dziecka). Ale nie rozumiem, jak mozna robic takie rzeczy latami??? Cos z ta religia w tej Polsce jest BAAAAARDZO NIE TAK. Zwlaszcza, gdy sie wezmie pod uwage jeszcze te doniesienia o ksiezach katolickich, ktorzy krzywdzili przez dziesieciolecia (nie liczac tego, co robili wczesniej, a wiadomo, ze lepiej nie bylo) tych najbardziej bezbronnych... Gdzie jest ten caly katolicki bozek z Ziemi Czosnkowej podziewa???

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
0
~korelacja 2011-10-11 (11:01) 2 lata 9 miesięcy 19 dni 10 godzin i 12 minut temu

Dla takich zwyrodnialców to tylko strzał w tył głowy.

odpowiedz

10
0
~llllll 2011-09-19 (15:14) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 5 godzin i 59 minut temu

MAŁO DO 12 LAT TO KPINA ZA LATA JEGO PRZYJEMNOŚCI????? A CO DZIEWCZYNKI JAK ICH PSYCHIKA!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
6
~kiks 2011-09-19 (12:52) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 8 godzin i 21 minut temu

RAŚ ma rację.Niech szybko uzyskują autonomię.Jestem za postawieniem wysokiego muru.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
4
mieszkańcy 2011-09-20 (16:52) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 4 godziny i 21 minut temu

co ten kler katolicki wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie

odpowiedz

5
0
~july 2011-09-19 (22:11) 2 lata 10 miesięcy 10 dni 23 godziny i 2 minuty temu

Całkowita kastracja albo kara śmierci!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

5
4
~gorol 2011-09-19 (16:20) 2 lata 10 miesięcy 11 dni 4 godziny i 53 minuty temu

on z Ruchu Autonomii Slaska? czy krewny Kutza?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

NATO: ponad 12 tys. rosyjskich żołnierzy przy granicy z Ukrainą
dodane 2014-07-30 (17:42) 3 godziny i 31 minut temu

Chile, Brazylia i trzy inne kraje wycofały ambasadorów z Izraela
dodane 2014-07-30 (19:20) 1 godzinę i 53 minuty temu

NATO upomina Rosję w sprawie traktatu INF
dodane 2014-07-30 (17:34) 3 godziny i 39 minut temu

Nigeria: kolejna zamachowczyni zabiła sześć osób w Kano
dodane 2014-07-30 (17:35) 3 godziny i 38 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy uważasz, że obecne sankcje Zachodu powstrzymają Władimira Putina?

liczba oddanych głosów: 7849