Strona główna serwisu
Ciężko ranna kobieta po ataku w domu modlitwy w Poznaniu

Ciężko ranna kobieta po ataku w domu modlitwy w Poznaniu

W ciężkim stanie trafiła do szpitala kobieta zraniona ostrym narzędziem podczas spotkania w Sali Królestwa Świadków Jehowy w Poznaniu. Sprawca ataku został zatrzymany. - Wydarzenia były bardzo dramatyczne - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik poznańskich policjantów.
Jak poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, do zdarzenia doszło wieczorem na poznańskich Jeżycach. W trakcie spotkania świadków Jehowy uczestniczący w nim mężczyzna miał zranić ostrym narzędziem dwudziestokilkuletnią kobietę.

- Mężczyzna został przytrzymany przez dwie inne osoby do momentu przybycia policji. Funkcjonariusze udzielili kobiecie pierwszej pomocy. Pogotowie ratunkowe zabrało ją w ciężkim stanie do szpitala - powiedział Borowiak.

Jak dodał, pomocy lekarskiej wymagali też mężczyźni, którzy pochwycili napastnika.

W chwili zdarzenia w obiekcie przebywało kilkadziesiąt osób. Policja nie podaje na razie bliższych szczegółów sprawy, nie informuje też, kim jest napastnik.

Mężczyzna który zaatakował młodą kobietę został zatrzymany. Obecnie nie są znane powody jego zachowania. Na miejscu zdarzenia policja zabezpieczyła ślady i przesłuchała świadków.
PAP, Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione. IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (406)
Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
102
~MonkeyMama 2014-03-13 (22:01) 5 godzin i 59 minut temu

Jesteście nieludzcy! Jak można tak nienawidzić ludzi, których się nie zna! To kobieta, jak każda inna. Jest czyjąś córką, żoną, może matką. To mogła być moja siostra, ona też tam chodzi. Teraz roztrzesiona siedzi w domu i się modli, a jej mąż pojechał do szpitala. Nikt nie ma prawa odebrać innej osobie życia. Módlcie się za nią, a nie obrzucajcie jej jeszcze kamieniami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
91
~jahwe 2014-03-13 (21:06) 6 godzin i 54 minut temu

krwi jej podać nie mogą bo to niezgodne z ich zasadami wiec dziewczyna ma ciężką sytuacje ale życzę jej zdrowia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
76
~olga 2014-03-13 (21:04) 6 godzin i 56 minut temu

miejmy nadzieję, że poszkodowana kobieta wyjdzie z tego cała. Życzymy zdrowia!

odpowiedz

zgłoś do moderacji