więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1089463solidarnych Solidarni z Ukrainą

świętokrzyskie

Karambol w Kielcach - film.

TVN24/x-news |  dodane 2014-01-11 (09:10) 3 miesiące 13 dni 1 godzinę i 43 minuty temu
drukuj

Dwa autobusy komunikacji miejskiej i cztery samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Żytniej i Żelaznej w Kielcach. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. - Kierowcy obu autobusów w chwili zdarzenia byli trzeźwi, jak również trzeźwi byli kierowcy pojazdów osobowych - powiedział nadkom. Grzegorz Dudek z kieleckiej policji. Do szpitala trafiły cztery osoby.  






(kab)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 6 18.75%
nie 26 81.25%

Przeczytaj też

Karambol w Niemczech. Zderzyło się 20 samochodów

dodane 2014-01-14 (07:51) 3 miesiące 10 dni 3 godziny i 2 minuty temu

PSL sceptyczne wobec propozycji rządu ws. alkomatów w samochodach

dodane 2014-01-13 (13:40) 3 miesiące 10 dni 21 godzin i 13 minut temu

Karambol w centrum Kielc. Są ranni

aktualizacja 2014-01-10 (17:48) 3 miesiące 13 dni 17 godzin i 5 minut temu

Pijany kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim

dodane 2014-01-08 (15:05) 3 miesiące 15 dni 19 godzin i 48 minut temu

W Niemczech spada liczba ofiar wypadków drogowych

dodane 2014-01-08 (10:55) 3 miesiące 15 dni 23 godziny i 58 minut temu

materiał wideo

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką - 5 osób rannych

dodane 2014-01-08 (07:02) 3 miesiące 16 dni 3 godziny i 51 minut temu
materiał wideo

"Inni ludzie też popełniają błędy. Zwolnij''. Zobacz kampanię społeczną z Nowej Zelandii

dodane 2014-01-07 (14:52) 3 miesiące 16 dni 20 godzin i 1 minutę temu

W innych serwisach


Opinie (64)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~majka 58 2014-01-12 (11:20) 3 miesiące 11 dni 23 godziny i 33 minuty temu

Trzeźwy jak gna na oślep też zrobi wypadek i nie musi być pijany, nie uważają kierowcy, wyprzedzają, zawsze im się spieszy, nie przepuszczaja na pasach pieszych, pod żadnym pozorem nie dopuścić aby kierowcy mogli pić alkohol-w żadnej ilości i pod żadnym pozorem-kiliszek w ręku to SMIERC

odpowiedz

0
0
~werner.wozniak 2014-01-12 (11:19) 3 miesiące 11 dni 23 godziny i 34 minuty temu

No to jak , wszyscy byli trzezwi i doprowadzili do wypadku ??? Wlasciwie niemozliwe !!! a sprawdzano zawartosc Narkotykow we krwi ??? no Moze ci osobnicy sa Nerwowo chorzy , trzeba tez to sprawdzic !!! A jezeli sa umyslowo chorzy ,jak to sie mowi "ze spadli z rusztowania i sa walnieci" no to trzeba im zabrac Prawo Jazdy !!! Takie spowodowanie wypadku ma napewno przyczyny , ktore po odpowiednich badaniach beda zdjagnozowane !!! Nalezy wyciagnac wnioski i odpowiednio zareagowac, aby takie cos sie Nigdy wiecej nie powtorzylo !!!

odpowiedz

5
9
~jolka i marek z dziecmi 2014-01-11 (12:33) 3 miesiące 12 dni 22 godziny i 20 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy, powszechnie wiadomo ze niewielka ilosc alkoholu wyostrza zmysły. zolnierze nato dostaja na misje alkohol, piloci, , nurkowie, kierowcy pojazdow wojskowych w trudnych misjach,. To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
0
~Dron 2014-01-11 (13:27) 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 26 minut temu

Proszę, wszyscy trzeźwi, a tu wypadek? No i kogo policja teraz obwini????? A pan Kielczanin nie umiał wybełkotać jednego sensownego zdania tylko "samochód mi się tego..... no tego". Pewnie chciał powiedzieć się na mnie "wp....lił", ale zorientował się, że filmują, to nie wypada - a innego słowa nie umiał znaleźć.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
7
~jolka 2014-01-11 (12:31) 3 miesiące 12 dni 22 godziny i 22 minuty temu

podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy, powszechnie wiadomo ze niewielka ilosc alkoholu wyostrza zmysły. zolnierze nato dostaja na misje alkohol, piloci, , nurkowie, kierowcy pojazdow wojskowych w trudnych misjach,. To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~QXX 2014-01-11 (17:46) 3 miesiące 12 dni 17 godzin i 7 minut temu

Nieprawdopodobna wręcz historia Kierowcy autobusów byli trzeżwi

odpowiedz

0
2
~Ares 2014-01-11 (16:58) 3 miesiące 12 dni 17 godzin i 55 minut temu

Ze zdjęć wynika, że słoje mają u siebie w Kielcach Mc Donald'sa. Nigdy bym nie przypuszczał - gratulacje.

odpowiedz

2
0
~kwasiu 2014-01-11 (14:20) 3 miesiące 12 dni 20 godzin i 33 minuty temu

No i co z tego ze wstyscy kierowcy byli trzezwi ?? Nie trzeba byc pijanym zeby doszlo do wypadku

odpowiedz

6
2
~JaJa 2014-01-11 (12:40) 3 miesiące 12 dni 22 godziny i 13 minut temu

Statystyki mówią prawdę 10% wypadków powodują pijani czyli 90% trzeźwi i to jest główny sprawca wypadków w Polsce.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
3
~Gość 2014-01-11 (13:51) 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 2 minuty temu

Jedno normalne skrzyżowanie w Kielcach i nie potrafią przez nie przejechać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~baba 2014-01-11 (13:43) 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 10 minut temu

Proponuję pozamykać wszystkie skrzyżowania. Karać trzeźwych kierowców są zagrożeniem na drogach.

odpowiedz

4
2
~kolka 2014-01-11 (12:50) 3 miesiące 12 dni 22 godziny i 3 minuty temu

To jest chore zeby nie moc miec wiecej niz 0,02. tylko w polsce takie swinstwo robi sie ludziom,

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
2
~kolega marka 2014-01-11 (12:41) 3 miesiące 12 dni 22 godziny i 12 minut temu

w referendum nalezy podniesc do 0.8 promila dopuszczalna zawartosc alkoholu we krwi kierowcy w polsce

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
6
~gkm 2014-01-11 (10:25) 3 miesiące 13 dni i 28 minut temu

kielce maja dwie ulice?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
13
~koński łeb 2014-01-11 (11:37) 3 miesiące 12 dni 23 godziny i 16 minut temu

Skoro 97% aut kieleckich uległo już zagładzie to wreszcie będzie można tam się wybrać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~123 2014-01-11 (13:02) 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 51 minut temu

Dosyć niezwykle to wygląda..

odpowiedz

6
2
~fff 2014-01-11 (11:01) 3 miesiące 12 dni 23 godziny i 52 minuty temu

Zabrać wszystkim pojazdy. Na pewno byli pod wpływem innych środków.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Szopka 2014-01-11 (12:40) 3 miesiące 12 dni 22 godziny i 13 minut temu

No jak to, to wszyscy byli tzreźwi ?????? Oooooooooo!!!! Zabrać im dożywotnio prawo jazdy, wpakowac do więziemia, nałożyć drkońską karę pieniążną i skonfiskować pojazdy a pasażerów uznać współwinnymi.

odpowiedz

17
6
~Zenek 2014-01-11 (11:41) 3 miesiące 12 dni 23 godziny i 12 minut temu

Wszyscy trzeżwi??? No to trzeba przeprowadzić kontrole, dlaczego wszyscy byli trzeżwi, czyżby wódy w Kielcach zabrakło? A to pech!!!

odpowiedz

23
3
~obywatel 2014-01-11 (09:49) 3 miesiące 13 dni 1 godzinę i 4 minuty temu

wy barany z onetu , 30 sekund reklam by zobaczec 44 sekundy filmy , kur...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosja straszy sąsiadów wojskiem
dodane 2014-04-24 (09:32) 1 godzinę i 21 minut temu

materiał foto

Prognoza pogody na długi weekend majowy
dodane 2014-04-22 (11:44) 1 dzień 23 godziny i 9 minut temu

Dramatyczna rozmowa matki zagłodzonej Magdy z pogotowiem
dodane 2014-04-24 (08:52) 2 godziny i 1 minutę temu

Wypadek w Klamrach. Psychiatrzy nie godzą się na przesłuchanie 16-latka
dodane 2014-04-24 (09:02) 1 godzinę i 51 minut temu

"Die Welt": Niemcy mają wobec Polaków dług wdzięczności
dodane 2014-04-24 (10:01) 52 minuty temu

Rozpoczął się egzamin z wiedzy matematyczno-przyrodniczej
dodane 2014-04-24 (09:20) 1 godzinę i 33 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz śledzić wydarzenia związane z kanonizacją Jana Pawła II?

liczba oddanych głosów: 3259