więcej

mazowieckie

Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani.

tvp.info |  dodane 2012-04-08 (17:52) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 14 godzin i 11 minut temu
drukuj

Z powodu zagrożenia wybuchem gazu straż pożarna na kilka godzin ewakuowała mieszkańców jednego z bloków w Grodzisku Mazowieckim - podaje tvp.info. Mieszkańcy powrócili już do domów.


Ewakuacja dotyczyła 40 osób z kilkunastu mieszkań bloku przy ul. Sadowej. Jednego z mieszkańców, który nie może chodzić, wyniesiono na noszach.

Służby ratunkowe zakręciły gaz. Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim powrócili już do swych domów.

Przez całe święta budynek będzie całkowicie pozbawiony dopływu gazu. Zawór główny został oplombowany. Straż pożarna wspólnie z pogotowiem gazowym nakazały przegląd całej instalacji gazowej w budynku.

Blok należy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckiego.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 26.56%
nie 47 73.44%

Przeczytaj też

Ok. 100 osób ewakuowanych po awarii gazociągu w Poznaniu

dodane 2012-08-08 (16:10) 2 lata 5 miesięcy 22 dni 15 godzin i 53 minuty temu

Wybuch gazu w bloku - dwie osoby w szpitalu

dodane 2012-03-10 (07:50) 2 lata 10 miesięcy 21 dni i 13 minut temu

Pęcherze gazu tworzyły się w kałużach; droga zamknięta

dodane 2012-02-24 (17:20) 2 lata 11 miesięcy 6 dni 14 godzin i 43 minuty temu

Ulatniający gaz w zakładach kosmetycznych

aktualizacja 2012-02-14 (16:46) 2 lata 11 miesięcy 16 dni 15 godzin i 17 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (104)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ech 2012-04-09 (01:10) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 6 godzin i 53 minuty temu

chcesz dostać PO pysku, to tylko w Guodzisku!

odpowiedz

2
0
~trelle-morele 2012-04-08 (19:06) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 57 minut temu

Oby gorzały nie zabrakło. Czego i sobie też życzę!

odpowiedz

2
1
~sojkris 2012-04-11 (18:54) 2 lata 9 miesięcy 19 dni 13 godzin i 9 minut temu

ta informacja nie informacja nie powinna wisieć jako news tak długo. CZY WY NIE CZUJECIE ŻE TO STARA RYBA

odpowiedz

2
1
~jaki 2012-04-08 (23:37) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 8 godzin i 26 minut temu

To biskup nażarł się wczorajszej grochówki. Wybuchu i eksplozji nie było, gazy uszły stopniowo i rozpierzchły się w atmosferze świąt. Strażak Pawlak czuwał.

odpowiedz

1
0
~jkhvc 2012-04-08 (20:39) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 11 godzin i 24 minuty temu

Tak, tak. Blok należy do Spółdzielni w Grodzisku Mazowieckiego.

odpowiedz

1
0
~Lukas1921 2012-04-08 (19:31) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Tytuł był groźny myślałem że terroryści do Polski wpadli

odpowiedz

3
2
~gurix 2012-04-08 (19:19) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 44 minuty temu

Burmistrz był kiedyś gazownikiem,czy kucharzem od rozdawania ciepłej herbaty? Jeśli ani jednym,ani drugim to powinienien siedzieć na miejscu i nie robić poruty jak Tuski i Komory po powodzi.

odpowiedz

11
10
~dgdf 2012-04-08 (18:57) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 13 godzin i 6 minut temu

a czemu nie ma żadnego newsa na temat Małej Madzi? Co wg Was ja mam robić?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
9
~wieże 2012-04-08 (18:40) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 13 godzin i 23 minuty temu

DZIĘKI BOGU!!! wesołych świąt.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~onka 2012-04-08 (22:28) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 9 godzin i 35 minut temu

szkoda ze paluchowski śmieć nie wyleciał w powietrze

odpowiedz

3
3
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (21:03) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Hej kieruje do ludzi z powiatu grodzisk mazowiecki kto zna ludzi z ZABLOTNIA????Chodzi mi o chlopaka starszego ktory mieszka sam z matka jacy to ludzie????piszcie tylko szczeze i bez zartow!!!wesolych swiat!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

6
6
~as 2012-04-08 (18:55) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 13 godzin i 8 minut temu

WIĘCEJ MADZI ! MNIEJ WSZYSTKIEGO !

odpowiedz

4
4
~59 latek 2012-04-08 (18:33) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 13 godzin i 30 minut temu

taka nieszczelność można zlokalizować w dwie godziny i w dwie naprawić, chyba ze to jest wczesny gierek, rury uzyskują szczelność dzięki malowaniu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~mama Madzi 2012-04-08 (20:05) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 11 godzin i 58 minut temu

Jadłam po studencku kanapkę z chlebem posmarowaną nożem

odpowiedz

0
1
~Tomasz R. 2012-04-08 (19:59) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 4 minuty temu

To jest fascynujące. Alutka Kossoń

odpowiedz

1
2
~LUDZIE 2012-04-08 (19:52) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 11 minut temu

LUDZIE UCIEKAJTA W GÓRY!!!!

odpowiedz

5
6
~r 2012-04-08 (19:47) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 16 minut temu

jak umyć ryj bez ciepłej wody ??

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
1
~popierdolka 2012-04-08 (19:39) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 24 minuty temu

a tam odrazu gaz ,poprostu sniadanie obiad wielkanocny daje znac o sobie... i tyle szumu na caly swiat.

odpowiedz

0
1
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (19:36) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 27 minut temu

Hej kieruje do ludzi ktorzy znaja ludzi z zablotnia powiat grodzisk mazowiecki a szczegolnie chodzi mi o jednego mezczyzne ktory mieszka tylko sam z matka nie powiem jak ma na imie ale wy mi powiedzcie jacy to ludzie!tylko prosze bez zartow!!!

odpowiedz

0
1
~haha 2012-04-08 (19:30) 2 lata 9 miesięcy 22 dni 12 godzin i 33 minuty temu

jest wydawana ciepła herbata. ale faza no nie do wiary ale super informacja ciepła herbata o ja zaraz wybuchnę !! ale niesamowity dopisek naprawde nie można było się powstrzymać takie coś to w gabaretach mówią hahahaha

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Znów ostrzał Doniecka. Co najmniej siedmiu zabitych
dodane 2015-01-30 (13:50) 18 godzin i 13 minut temu

SLD: jesteśmy wkurzeni, PO nas oszukała
dodane 2015-01-30 (13:35) 18 godzin i 28 minut temu

CBOS: Polacy najbardziej lubią Włochów
dodane 2015-01-30 (12:50) 19 godzin i 13 minut temu

Rolnicy do Ewy Kopacz: rozmowy albo protest
dodane 2015-01-30 (07:03) 1 dzień 1 godzinę i 1 minutę temu

Prof. Brzeziński: gdyby nie sankcje, to Rosja miałaby wolną rękę w likwidacji Ukrainy
dodane 2015-01-30 (03:10) 1 dzień 4 godziny i 53 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 4005