więcej

mazowieckie

Gaz ulatniał się w bloku w Grodzisku Maz. Mieszkańcy ewakuowani.

tvp.info |  dodane 2012-04-08 (17:52) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 10 godzin i 23 minuty temu
drukuj

Z powodu zagrożenia wybuchem gazu straż pożarna na kilka godzin ewakuowała mieszkańców jednego z bloków w Grodzisku Mazowieckim - podaje tvp.info. Mieszkańcy powrócili już do domów.


Ewakuacja dotyczyła 40 osób z kilkunastu mieszkań bloku przy ul. Sadowej. Jednego z mieszkańców, który nie może chodzić, wyniesiono na noszach.

Służby ratunkowe zakręciły gaz. Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim powrócili już do swych domów.

Przez całe święta budynek będzie całkowicie pozbawiony dopływu gazu. Zawór główny został oplombowany. Straż pożarna wspólnie z pogotowiem gazowym nakazały przegląd całej instalacji gazowej w budynku.

Blok należy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckiego.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 26.56%
nie 47 73.44%

Przeczytaj też

Ok. 100 osób ewakuowanych po awarii gazociągu w Poznaniu

dodane 2012-08-08 (16:10) 2 lata 2 miesiące 14 dni 12 godzin i 5 minut temu

Wybuch gazu w bloku - dwie osoby w szpitalu

dodane 2012-03-10 (07:50) 2 lata 7 miesięcy 12 dni 20 godzin i 25 minut temu

Pęcherze gazu tworzyły się w kałużach; droga zamknięta

dodane 2012-02-24 (17:20) 2 lata 7 miesięcy 28 dni 10 godzin i 55 minut temu

Ulatniający gaz w zakładach kosmetycznych

aktualizacja 2012-02-14 (16:46) 2 lata 8 miesięcy 8 dni 11 godzin i 29 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (104)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

30
6
~aronia 2012-04-08 (19:26) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 49 minut temu

a ja nadal nie wiem co dzis jadła na sniadanie mama Madzi

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
1
~misiu fisiu 2012-04-08 (19:10) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 5 minut temu

Zesraj sie, a nie daj sie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~mama Madzi 2012-04-08 (20:05) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 10 minut temu

Jadłam po studencku kanapkę z chlebem posmarowaną nożem

odpowiedz

0
1
~Tomasz R. 2012-04-08 (19:59) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 16 minut temu

To jest fascynujące. Alutka Kossoń

odpowiedz

9
1
~pyldek 2012-04-08 (19:27) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 48 minut temu

ostatnio w ostródzie wybuchło zginoł ojciec 2 dzieci a same dzieci ledwo uratowali i co chodzili 2lata zgłaszali że się ulatnia aż w końcu wybuchło i nagle po wszystkim mieszkanie się znalazło -parodja

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
~sum 2012-04-08 (19:55) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 20 minut temu

Za TUSKA dzień bez wybuchu, wypadku katastrofy czy pękających autostrad w Polsce to dzien nienormalny.

odpowiedz

4
1
~SadakoYamamura. 2012-04-08 (19:53) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 22 minuty temu

Na konserwację instalacji kasy brakuje , ale dla czerwonych prezesików i zarządu pezetpeerowców jest.W "mojej" spółdzielni zarząd ma więcej członków niz niejeden wieki koncern.Przechowalnia dla czerwonych dynastii.Ruskie pachoły.

odpowiedz

1
2
~LUDZIE 2012-04-08 (19:52) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 23 minuty temu

LUDZIE UCIEKAJTA W GÓRY!!!!

odpowiedz

0
1
~popierdolka 2012-04-08 (19:39) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 36 minut temu

a tam odrazu gaz ,poprostu sniadanie obiad wielkanocny daje znac o sobie... i tyle szumu na caly swiat.

odpowiedz

4
10
~majka 2012-04-08 (19:18) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 57 minut temu

czy ktoś wie gdzie swięta spędza matka madzi czyli kasia W ? Ona taka samotna, a ja bym się nią zaopiekował ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~Prosze o zrozumienie 2012-04-08 (19:36) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 39 minut temu

Hej kieruje do ludzi ktorzy znaja ludzi z zablotnia powiat grodzisk mazowiecki a szczegolnie chodzi mi o jednego mezczyzne ktory mieszka tylko sam z matka nie powiem jak ma na imie ale wy mi powiedzcie jacy to ludzie!tylko prosze bez zartow!!!

odpowiedz

24
6
~fan Madzi 2012-04-08 (18:43) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 32 minuty temu

Dlaczego nie ma dzisiaj nic o mamie Madzi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Lukas1921 2012-04-08 (19:31) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 44 minuty temu

Tytuł był groźny myślałem że terroryści do Polski wpadli

odpowiedz

0
1
~haha 2012-04-08 (19:30) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 45 minut temu

jest wydawana ciepła herbata. ale faza no nie do wiary ale super informacja ciepła herbata o ja zaraz wybuchnę !! ale niesamowity dopisek naprawde nie można było się powstrzymać takie coś to w gabaretach mówią hahahaha

odpowiedz

4
1
~olo 2012-04-08 (18:58) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 17 minut temu

Na święta... odcięli gaz mieszkańcom Działkowej Piotrków / Działkowa / Gaz / Ludzie / Tbs. - Nie mamy jak gotować, jak zmywać, nie możemy się umyć – skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Działkowej 6 w Piotrkowie. Kilka dni temu Towarzystwo Budownictwa Społecznego podało informację o odcięciu gazu w budynku i tak też się stało. Powodem odcięcia instalacji gazowej jest jej katastrofalny stan i zagrożenie wybuchem. Wymiana instalacji ma nastąpić dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem mieszkańcy bloku nie mają ciepłej wody, a tym samym możliwości ugotowania jedzenia czy umycia się.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~gurix 2012-04-08 (19:19) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 8 godzin i 56 minut temu

Burmistrz był kiedyś gazownikiem,czy kucharzem od rozdawania ciepłej herbaty? Jeśli ani jednym,ani drugim to powinienien siedzieć na miejscu i nie robić poruty jak Tuski i Komory po powodzi.

odpowiedz

10
9
~wieże 2012-04-08 (18:40) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 35 minut temu

DZIĘKI BOGU!!! wesołych świąt.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

17
2
~ostra 2012-04-08 (18:52) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 23 minuty temu

czadowe święta

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~? 2012-04-08 (19:12) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 3 minuty temu

Nie rozumiem: ilu osób potrzeba do przeglądu instalacji, może podjęłyby się pracy w święta, z miłości bliźniego domu pozbawionego?

odpowiedz

2
0
~trelle-morele 2012-04-08 (19:06) 2 lata 6 miesięcy 14 dni 9 godzin i 9 minut temu

Oby gorzały nie zabrakło. Czego i sobie też życzę!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjski samolot naruszył przestrzeń powietrzną Estonii
dodane 2014-10-22 (17:25) 10 godzin i 50 minut temu

materiał wideo

Strzały w parlamencie Kanady. Zmarł ranny żołnierz
dodane 2014-10-22 (16:36) 11 godzin i 39 minut temu

Jest decyzja: obserwatorzy OBWE zostają na granicy
dodane 2014-10-22 (18:35) 9 godzin i 40 minut temu

Prasa: Michael Brown mógł próbować odebrać broń policjantowi
dodane 2014-10-22 (17:35) 10 godzin i 40 minut temu

Państwo Islamskie przejęło zrzut broni dla Kurdów
dodane 2014-10-22 (14:31) 13 godzin i 44 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 4071