Strona główna serwisu
Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje
Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje

Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje

Nieoznakowany samochód policyjny zderzył się z ciężarówką w Łachowie k. Szubina w woj. kujawsko-pomorskim. Zginęli dwaj policjanci, trzeci został przewieziony do szpitala.
Aby dotrzeć do ofiar w oplu astrze, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n. Notecią st. kpt. Marcin Jędrzyński.

Pomimo podjęcia czynności reanimacyjnych przez pogotowie nie udało się uratować życia dwóm policjantom.

Trzeci z policjantów jest w ciężkim stanie.

Prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny zdarzenia - zapowiada Maciej Daszkiewicz, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1045)
Nie zgadzam się z opinią
153
Zgadzam się z opinią
486
~M.J. 2013-01-23 (18:55) 20 godzin i 28 minut temu

Boże, co za chamstwo, co to za komentarze. To bydło by tak nie zareagowało. Zwierzęta mają więcej serca, pies waruje przy zmarłym panu. A tu sam stek obelg, nic współczucia, zero, jesteście zerem! Przecież to są ludzie, pogoda w całym kraju fatalna, wam też się może zdarzyć wypadek i zginiecie. Chcielibyście, żeby drwili nad waszym ciałem? Opamiętajcie się, gdzie wasze współczucie, sumienie, żeby tak reagować. Dno!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
249
~sasa 2013-01-23 (20:11) 19 godzin i 12 minut temu

A trzeba było jechac zgodnie z przepisami i waronkami panujacymu na drodze !!! tylko ze przepisy sa dla ludu !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
42
Zgadzam się z opinią
222
~Alex 2013-01-23 (21:08) 18 godzin i 15 minut temu

Kiedyś w Koninie znajomemu ukradli samochód.Pojechał sprawdzić jedno miejsce o którym się mówiło,że może tam się znajdować jakaś dziupla,a już na pewno,że robią tak jakieś lewe interesy.Okazało się,że rzeczywiście stoi na podwórzu jego samochód więc wezwał policję.Po przyjeździe policji i wytłumaczeniu im całej sytuacji powiedzieli mu,że na pewno to nie jego samochód i niech stąd zmyka czym prędzej.Więc ja mam ich w dupie tak jak oni mieli samochód mojego znajomego.Od tamtej pory zero szacunku dla tych złodziei(nazywam ich tak bo sądze że mieli układ ze złodziejami).I niech mi ktoś jeszcze raz się zapyta do kogo zadzwonię jak mnie okradną.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
183
~Sok 2013-01-23 (19:22) 20 godzin i 1 minutę temu

W zachodniej Europie policjant ma poważanie bo jego pojawienie jest równoznaczne z wybawieniem obywatela z kłopotów. W naszym kraju pojawienie się policjanta oznacza kłopoty. I wszystko na ten temat.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
129
~szkoda 2013-01-23 (18:44) 20 godzin i 39 minut temu

niedostosowali prędkości do warunków na drodze

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
127
~agazeta 2013-01-23 (21:15) 18 godzin i 8 minut temu

CY MOgę SPALIĆ GAZETĘ WYBORCZĄ ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
110
scandreiver 2013-01-23 (19:20) 20 godzin i 3 minuty temu

Ciekawe z jakich powodów... Czyżby to byli Ci świetnie wyszkoleni policjanci, którym wolno wbrew Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym łamać przepisy ruchu drogowego bez włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych??? Ciekawe, czy Komendant, który nakazał im zbieranie dowodów na mandaty wbrew przepisom ww. ustawy i z narażeniem własnego (co widać) i cudzego życia zostanie pociągnięty do odpowiedzialności???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
83
Zgadzam się z opinią
177
~Luk 2013-01-23 (20:10) 19 godzin i 13 minut temu

Wyrazy współczucia dla rodzin tych Policjantów. Wszystkim tym którzy wypisują obelgi i naśmiewają się z tej tragedii życzę z całego serca aby ktoś naśmiewał się i cieszył się ze śmierci waszych bliskich!!! Te komentarze są żenujące i przerażające. Jesteście mądrzy w gębie na forum ale jak co do czego przyjdzie i macie styczność z Policjantami to mało co się w gacie nie posikacie. Cwaniaczki z za zamkniętej bramy. Wstyd!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
112
~emi 2013-01-23 (20:36) 18 godzin i 47 minut temu

W trudnych warunkach pogodowych jest zakaz podejmowania pościgów..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
97
~w 2013-01-23 (19:20) 20 godzin i 3 minuty temu

Łącznie, politycy przyznali sobie 245 tysięcy złotych premii za ubiegły rok. Jak informuje "Super Express", największą nagrodę dała sobie sama Kopacz. Aż 45 tysięcy złotych! Otrzymała ją... dzięki decyzji wicemarszałków: Wandzie Nowickiej (Ruch Palikota), Cezarowi Grabarczykowi z PO, Markowi Kuchcińskiemu (PiS), Eugeniuszowi Grzeszczakowi z PSL oraz Jerzemu Wenderlichowi z SLD. A ci z kolei, decyzją marszałek sejmu, dostaną po 40 tysięcy złotych premii. Bez żadnego pisemnego uzasadnienia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
118
Zgadzam się z opinią
202
~ktoś 2013-01-23 (19:10) 20 godzin i 13 minut temu

Ukradną wam auto, okradną dom, napadną na was, zgwałcą wasze dziecko, zabiją żonę, matkę, siostrę itd itp......do kogo zadzwonicie ?? NA POLICJE....to do tych którzy cieszą się ze śmierci policjantów którzy też byli ludzmi.. Tacy jesteście mądrzy bo bezpieczni w domu jak narazie.Mądrzy w pyskach.Żal !!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
115
~Kurp 2013-01-23 (19:20) 20 godzin i 3 minuty temu

Czekam na bardzo pouczający komentarz TVN-Turbo..............dla Rodzin policjantów, głębokie współczucie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
65
Zgadzam się z opinią
147
~ccas 2013-01-23 (20:13) 19 godzin i 10 minut temu

[ * * ] RiP - zginęli na służbie. Zachowajmy powagę i nie wpisujmy uwag mogących dodatkowo zranić Rodziny. Wyrazy współczucia!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
95
~wyem 2013-01-23 (19:55) 19 godzin i 28 minut temu

Nie lubię policji, ale człowieka zawsze szkoda.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
47
Zgadzam się z opinią
121
~dyż 2013-01-23 (20:11) 19 godzin i 12 minut temu

To są też ludzie ,bardzo potrzebni - niestety.Pomodlę się dziś za nich na Apelu Jasnogórskim a dla ich rodzin składam wyrazy współczucia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
88
~sklep.anko.com.pl 2013-01-23 (22:58) 16 godzin i 25 minut temu

Ciekawe, czy przepisowo jechali...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
93
~Jakub R. 2013-01-23 (19:20) 20 godzin i 3 minuty temu

A co z fotoradarem. Czy fotoradar ocalał ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
78
~STG44 2013-01-23 (23:04) 16 godzin i 19 minut temu

Prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny zdarzenia - zapowiada Maciej Daszkiewicz, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. A co tu wyjasniac przeciez wszyscy wiemy co oni robia na ulicach jak sie spiesza albo jak sa korki.Gaz i do przodu po trupach nie liczy sie dla nich przechodzien na pasach Sam wiem bo tacy by i mnie przejechali jak bym nie uskoczyl ciekawe czy jak by mnie trafili czy wtedy, by to ktos wyjasnial.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
78
~olo 2013-01-23 (20:52) 18 godzin i 31 minut temu

niech jeżdżą oznakowanymi pojazdami.Przez nich zginął młody chłopak,a drugi jest kaleką

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
116
Zgadzam się z opinią
182
~ktosia 2013-01-23 (20:00) 19 godzin i 23 minut temu

W tym wypadku zginął mój kolega. Nie rozumiem, jak można pisac tak idiotyczne komentarze, jak co niektóre poniżej. Nie każdy policjant jest chamem. Współczuję bardzo jego żonie.

odpowiedz