więcej

kujawsko-pomorskie

Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2013-01-23 (21:47) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 1 godzinę i 38 minut temu
drukuj

Nieoznakowany samochód policyjny zderzył się z ciężarówką w Łachowie k. Szubina w woj. kujawsko-pomorskim. Zginęli dwaj policjanci, trzeci został przewieziony do szpitala.


Aby dotrzeć do ofiar w oplu astrze, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n. Notecią st. kpt. Marcin Jędrzyński.

Pomimo podjęcia czynności reanimacyjnych przez pogotowie nie udało się uratować życia dwóm policjantom.

Trzeci z policjantów jest w ciężkim stanie.

Prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny zdarzenia - zapowiada Maciej Daszkiewicz, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.




(bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 326 45.28%
nie 394 54.72%

Przeczytaj też

14 osób zginęło w zderzeniu ciężarówki z mikrobusem w Egipcie

dodane 2013-01-21 (12:20) 1 rok 10 miesięcy 27 dni 11 godzin i 5 minut temu

Weekend na drogach: 136 wypadków, cztery osoby zabite

dodane 2013-01-21 (11:15) 1 rok 10 miesięcy 27 dni 12 godzin i 10 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1045)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

486
153
~M.J. 2013-01-23 (18:55) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 30 minut temu

Boże, co za chamstwo, co to za komentarze. To bydło by tak nie zareagowało. Zwierzęta mają więcej serca, pies waruje przy zmarłym panu. A tu sam stek obelg, nic współczucia, zero, jesteście zerem! Przecież to są ludzie, pogoda w całym kraju fatalna, wam też się może zdarzyć wypadek i zginiecie. Chcielibyście, żeby drwili nad waszym ciałem? Opamiętajcie się, gdzie wasze współczucie, sumienie, żeby tak reagować. Dno!

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

249
32
~sasa 2013-01-23 (20:11) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 3 godziny i 14 minut temu

A trzeba było jechac zgodnie z przepisami i waronkami panujacymu na drodze !!! tylko ze przepisy sa dla ludu !!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

222
42
~Alex 2013-01-23 (21:08) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 2 godziny i 17 minut temu

Kiedyś w Koninie znajomemu ukradli samochód.Pojechał sprawdzić jedno miejsce o którym się mówiło,że może tam się znajdować jakaś dziupla,a już na pewno,że robią tak jakieś lewe interesy.Okazało się,że rzeczywiście stoi na podwórzu jego samochód więc wezwał policję.Po przyjeździe policji i wytłumaczeniu im całej sytuacji powiedzieli mu,że na pewno to nie jego samochód i niech stąd zmyka czym prędzej.Więc ja mam ich w dupie tak jak oni mieli samochód mojego znajomego.Od tamtej pory zero szacunku dla tych złodziei(nazywam ich tak bo sądze że mieli układ ze złodziejami).I niech mi ktoś jeszcze raz się zapyta do kogo zadzwonię jak mnie okradną.

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

183
11
~Sok 2013-01-23 (19:22) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 3 minuty temu

W zachodniej Europie policjant ma poważanie bo jego pojawienie jest równoznaczne z wybawieniem obywatela z kłopotów. W naszym kraju pojawienie się policjanta oznacza kłopoty. I wszystko na ten temat.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

129
8
~szkoda 2013-01-23 (18:44) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 41 minut temu

niedostosowali prędkości do warunków na drodze

odpowiedz

127
12
~agazeta 2013-01-23 (21:15) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 2 godziny i 10 minut temu

CY MOgę SPALIĆ GAZETĘ WYBORCZĄ ?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

110
11
scandreiver 2013-01-23 (19:20) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 5 minut temu

Ciekawe z jakich powodów... Czyżby to byli Ci świetnie wyszkoleni policjanci, którym wolno wbrew Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym łamać przepisy ruchu drogowego bez włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych??? Ciekawe, czy Komendant, który nakazał im zbieranie dowodów na mandaty wbrew przepisom ww. ustawy i z narażeniem własnego (co widać) i cudzego życia zostanie pociągnięty do odpowiedzialności???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

177
83
~Luk 2013-01-23 (20:10) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 3 godziny i 15 minut temu

Wyrazy współczucia dla rodzin tych Policjantów. Wszystkim tym którzy wypisują obelgi i naśmiewają się z tej tragedii życzę z całego serca aby ktoś naśmiewał się i cieszył się ze śmierci waszych bliskich!!! Te komentarze są żenujące i przerażające. Jesteście mądrzy w gębie na forum ale jak co do czego przyjdzie i macie styczność z Policjantami to mało co się w gacie nie posikacie. Cwaniaczki z za zamkniętej bramy. Wstyd!!!!!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

112
20
~emi 2013-01-23 (20:36) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 2 godziny i 49 minut temu

W trudnych warunkach pogodowych jest zakaz podejmowania pościgów..

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

97
9
~w 2013-01-23 (19:20) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 5 minut temu

Łącznie, politycy przyznali sobie 245 tysięcy złotych premii za ubiegły rok. Jak informuje "Super Express", największą nagrodę dała sobie sama Kopacz. Aż 45 tysięcy złotych! Otrzymała ją... dzięki decyzji wicemarszałków: Wandzie Nowickiej (Ruch Palikota), Cezarowi Grabarczykowi z PO, Markowi Kuchcińskiemu (PiS), Eugeniuszowi Grzeszczakowi z PSL oraz Jerzemu Wenderlichowi z SLD. A ci z kolei, decyzją marszałek sejmu, dostaną po 40 tysięcy złotych premii. Bez żadnego pisemnego uzasadnienia.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

202
118
~ktoś 2013-01-23 (19:10) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 15 minut temu

Ukradną wam auto, okradną dom, napadną na was, zgwałcą wasze dziecko, zabiją żonę, matkę, siostrę itd itp......do kogo zadzwonicie ?? NA POLICJE....to do tych którzy cieszą się ze śmierci policjantów którzy też byli ludzmi.. Tacy jesteście mądrzy bo bezpieczni w domu jak narazie.Mądrzy w pyskach.Żal !!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

115
32
~Kurp 2013-01-23 (19:20) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 5 minut temu

Czekam na bardzo pouczający komentarz TVN-Turbo..............dla Rodzin policjantów, głębokie współczucie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

147
65
~ccas 2013-01-23 (20:13) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 3 godziny i 12 minut temu

[ * * ] RiP - zginęli na służbie. Zachowajmy powagę i nie wpisujmy uwag mogących dodatkowo zranić Rodziny. Wyrazy współczucia!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

95
15
~wyem 2013-01-23 (19:55) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 3 godziny i 30 minut temu

Nie lubię policji, ale człowieka zawsze szkoda.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

121
47
~dyż 2013-01-23 (20:11) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 3 godziny i 14 minut temu

To są też ludzie ,bardzo potrzebni - niestety.Pomodlę się dziś za nich na Apelu Jasnogórskim a dla ich rodzin składam wyrazy współczucia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

88
17
~sklep.anko.com.pl 2013-01-23 (22:58) 1 rok 10 miesięcy 25 dni i 27 minut temu

Ciekawe, czy przepisowo jechali...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

93
22
~Jakub R. 2013-01-23 (19:20) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 4 godziny i 5 minut temu

A co z fotoradarem. Czy fotoradar ocalał ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

78
8
~STG44 2013-01-23 (23:04) 1 rok 10 miesięcy 25 dni i 21 minut temu

Prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny zdarzenia - zapowiada Maciej Daszkiewicz, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. A co tu wyjasniac przeciez wszyscy wiemy co oni robia na ulicach jak sie spiesza albo jak sa korki.Gaz i do przodu po trupach nie liczy sie dla nich przechodzien na pasach Sam wiem bo tacy by i mnie przejechali jak bym nie uskoczyl ciekawe czy jak by mnie trafili czy wtedy, by to ktos wyjasnial.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

78
9
~olo 2013-01-23 (20:52) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 2 godziny i 33 minuty temu

niech jeżdżą oznakowanymi pojazdami.Przez nich zginął młody chłopak,a drugi jest kaleką

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

182
116
~ktosia 2013-01-23 (20:00) 1 rok 10 miesięcy 25 dni 3 godziny i 25 minut temu

W tym wypadku zginął mój kolega. Nie rozumiem, jak można pisac tak idiotyczne komentarze, jak co niektóre poniżej. Nie każdy policjant jest chamem. Współczuję bardzo jego żonie.

odpowiedz

pokaż 36 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 13 godzin i 1 minutę temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 13 godzin i 20 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 13 godzin i 30 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 11 godzin i 25 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 10 godzin i 55 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28442