więcej

kujawsko-pomorskie

Tragiczny wypadek w Kozłowie - zginęło trzech braci, czwarty jest ranny.

Policja, WP.PL |  dodane 2013-02-05 (13:24) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 55 minut temu
drukuj


Wypadek w Kozłowie opinie video mapy
Do tragicznego wypadku doszło w Kozłowie, w gminie Świecie (woj. kujawsko-pomorskie). Na miejscu zginęło trzech mężczyzn w wieku 13, 18 i 19 lat. Do szpitala trafił 17-latek. Cała czwórka była spokrewniona - byli braćmi.

O godzinie 6.55 dyżurny policji w Świeciu przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kozłowo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca daewoo tico jechał od Tucholi. Stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym-piaskarką.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Ostateczną przyczynę tragedii ustali prowadzone w tej sprawie śledztwo.




(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 3.54%
nie 682 96.46%

Przeczytaj też

Tragedia w Rudzie Śląskiej. Nie żyje niemowlę

dodane 2013-02-07 (08:23) 1 rok 10 miesięcy 14 dni 9 godzin i 56 minut temu

Polak zginął w wypadku w Norwegii

dodane 2013-02-05 (12:01) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 6 godzin i 18 minut temu

Groźny wypadek - samochód ciężarowy spadł z dziesięciometrowego nasypu

dodane 2013-02-04 (09:45) 1 rok 10 miesięcy 17 dni 8 godzin i 34 minuty temu

Wypadek w Trzcianie. Zginął motocyklista

dodane 2013-02-03 (20:00) 1 rok 10 miesięcy 17 dni 22 godziny i 19 minut temu

materiał wideo

Eksplozja ciężarówki z fajerwerkami zerwała most - film

dodane 2013-02-02 (03:53) 1 rok 10 miesięcy 19 dni 14 godzin i 26 minut temu

Trzy ofiary wypadku drogowego w Kajetanówce

dodane 2013-02-01 (09:09) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 9 godzin i 10 minut temu

Śmiertelny wypadek w Warszawie - autobus potrącił kobietę. Policja sprawdzi monitoring

dodane 2013-01-31 (13:20) 1 rok 10 miesięcy 20 dni 4 godziny i 59 minut temu
materiał foto

Dwie osoby uwięzione w kabinie samochodu

dodane 2012-11-24 (12:11) 2 lata 27 dni 6 godzin i 8 minut temu

W innych serwisach


Opinie (1180)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

308
14
~fanka 2013-02-05 (15:38) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 41 minut temu

Proszę o szczególną pomoc dla matki i rodziny chłopaków. Tragedia tej rodziny raczej niewiele się rózni od tragedii rodzin z "katastrofy smoleńskiej". Mam nawet wrazenie, że jest dużo koszmarniejsza: zginęło rodzeństwo, bardzo młode rodzeństwo, przed którym było całe zycie. Rodzice stracili naraz trójkę swoich wciąż małych dzieci. Rano było bardzo ślisko... Czy mogą liczyć na pomoc państwa polskiego? Zginęli synowie narodu. Czy pomoc psychologów i odszkodowania należą sie tej rodzinie w takim samym stopniu? Czy ktoś wspomoże leczenie jedynego ocalałego syna??? To na pewno jest straszna tragedia... Najstraszniejsza z mozliwych dla matki i ojca...

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

230
27
~stary_niemiec 2013-02-05 (14:22) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 3 godziny i 57 minut temu

siema Polacy!! jak wytlumaczyc niemcowi co to sa "koleiny"?

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

187
19
~feerio 2013-02-05 (13:59) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 20 minut temu

co za roznica czy to tico czy bmw? czy w bmw byliby "mniej zabici"? czolowe zderzenie to suma dwoch predkosci i szanse osobowego z cięzarowka sa bliskie zeru. przyczyna - pewnie mlodziencza brawura i nawet nie ma sensu jej krytykowac, bo kazdy wiek ma swoje prawa. szkoda chlopakow, ale takie wypadki zdarzaly sie, zdarzaja i beda zdarzac. niestety...

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

155
6
~Michał 2013-02-05 (15:31) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 48 minut temu

Komentarze pod takimi wiadomościami powinny być wyłączone. Odnoszę wrażenie, że niektórzy komentujący są innym gatunkiem człowieka. To niewyobrażalna tragedia dla rodziny. Ciężko opisać nawet w słowach co musi czuć matka i ojciec.. Niestety bydło znajdzie powód, żeby nawet w takiej chwili dowalić rodzinie, rządowi, bogu i grom wie jeszcze komu.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

157
10
~Sev3n 2013-02-05 (13:43) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 36 minut temu

Tragedia okropna i dla rodziców i dla tego co przeżył. I nie mówcie: Brawura, głupota itp.. Wychodziliście dziś rano na zewnątrz? Na jezdni jedno wielkie lodowisko..

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

170
24
~ostry_rant 2013-02-05 (14:05) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 14 minut temu

powiem to co zawsze: gdyby tam byla autostrada do wypadku by nie doszlo wszyscy szybciej/taniej osiagneliby cel podrozy, takie sa statystyki (nie fotoradary a drogi poprawiaja bezpieczenstwo) tak wyglada Europa..no ale coz...jak widac..panstwo nie tylko umie zabierac pieniadze

odpowiedz

pokaż 15 ukrytych odpowiedzi

128
2
~gonzo 2013-02-05 (13:59) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 20 minut temu

możliwość komentowania takich informacji powinna być zablokowana - anonimowe frustraci maja okazję się wyżyć. Pomyślał ktoś o rodzicach? łeb sobie przewietrzcie, bezduszne, żałosne człekokształtne kreatury

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

141
16
~ateistka 2013-02-05 (14:00) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 19 minut temu

KREW MNIE ZALEWA JAK CZYTAM O TAKICH WYPADKACH.....QWA MAĆ BEZROBOCIE W POLSCE PIACHU OD GROMA A NA ULICACH LUSTRO? JA SIĘ PYTAM GDZIE SA SŁUŻBY MIEJSKIE DO WYSYPYWANIA PIACHU NA JEZDNI.....RZYGAC SIĘ CHCE NA TEN RZĄD I TO DO CZEGO DOPROWADZIŁ TĘ POLSKĘ

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

114
2
~ala 2013-02-05 (19:28) 1 rok 10 miesięcy 15 dni 22 godziny i 51 minut temu

Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziców.To straszne stracić dziecko nie wspominając ,że tu zginęło ich trzech i czwarty nie wiadomo czy z tego wyjdzie?! Komentarze są wstrząsające!Ludzie opamiętajcie się! wyśmiewacie się,ze Tico .....na pewno Ci Chłopcy woleliby być posiadaczami Mercedesa......ktoś wspomniał ,a co to autobusów nie ma,że do szkoły jeżdżą autami?.....a no nie ma ,u nas autobusy 2 kursy rano o 7 wyjazd i powrót o 16......a jak dzieciak kończy o 13 to wraca pieszo 12km.Nie wszyscy mają ten "zaszczyt" i są "światowcami" gdzie miejski leci co 5 min. i za nim zaczniecie wyzywać ludzi mieszkających na wsi od wieśniaków....to zastanówcie się czy aby wy nie jesteście większymi.......

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

92
7
~mateusz 2013-02-05 (15:59) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 20 minut temu

Szczere wyrazy współczucia rodzinie, to jest ogromna strata i tragedia. (*)(*)(*)

odpowiedz

88
6
~repertur 2013-02-05 (15:16) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 3 godziny i 3 minuty temu

dramat...po takim czymś ciężko się jest pozbierać, mówię tu o rodzicach chłopców...współczuję, a osobom które wypisują głupoty radzę iść po rozum

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

82
4
Johny17 2013-02-05 (13:28) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 51 minut temu

Boże, pomóż ich rodzicom... Wyrazy współczucia dla całej rodziny.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

81
4
~goldi 2013-02-05 (13:53) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 4 godziny i 26 minut temu

Nie wyobazam sobie co czuja rodzice.Dla nich to koniec swiata ,po co zyc?... :-(

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

74
1
~Ola 2013-02-05 (14:36) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 3 godziny i 43 minuty temu

Dziś rano pod Warszawą był czarny lód - przy skręcaniu i prędkości 20 km/h abs się załączał, myślę, że Kubica na lodzie nawet nie potrafi jeździć, więc nie piszcie o tym, jak wspaniale jeździcie! Straszny wypadek i nikomu nie życze... czy dobremu kierowcy, czy młodemu i mniej doświadczonemu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

77
5
~mateusz 2013-02-05 (16:54) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 25 minut temu

Jezusie! Jakaż to tragedia! Stracić trójkę dzieci! Żeby chociaż ten czwarty wyszedł zdrowy...(*)(*)(*)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

75
3
~Aga 2013-02-05 (16:17) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 2 minuty temu

(*)(*)(*) kondolencje dla rodziców.żeby tylko ten ostatni z braci przeżył.tragedia niewyobrażalna. Ale niestety tico to takie auto że do takiej tragedii nie jest potrzebna duża prędkość. Znam z autopsji przy prędkości 40km/h w zderzeniu czołowym z autm jadącym 50km/h byliśmy z mężem oboje połamani z uszkodzonym kręgosłupem.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

71
3
~kolo 2013-02-05 (15:41) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 38 minut temu

Popatrzcie na stan tej drogi koleiny a w nich woda. Tico, małe kółeczka a z naprzeciwka płóg z którym ciężko się minąć bo jest szeroki. Brak doświadczenia, panika, hamulec, woda , koleiny i poślizg i tragedia gotowa...Szok 4 braci a trzech już nie żyje w głowie się to nie mieści. A odpowiedzialni za jakość dróg Nowak, Rostowski i Tusk nie jeżdżą po polskich powiatowych drogach oni je oglądają z helikoptera ......

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

71
5
~Aska 2013-02-05 (15:25) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 54 minuty temu

To straszne, w jednej chwili rodzice stracili wszystko co mieli najważniejsze... Współczuję, niewyobrażalny smutek.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

67
1
~marysia 2013-02-05 (15:16) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 3 godziny i 3 minuty temu

byli bardzo wychowanymi chłopakami , jechali do szkoły ... nie znamy dnia ani godziny ..... więc szanujmy się nawzajem . wyrazy współczucia dla rodziny Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

73
9
~kierowca 2013-02-05 (15:59) 1 rok 10 miesięcy 16 dni 2 godziny i 20 minut temu

widać na fotce ,że na drodze "szklanka" kiedy ktoś w końcu zrobi pokazowy proces dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach ,może jakby ktoś poszedł do pudła na kilka lata albo zapłacił odszkodowanie {z własnej kieszeni} to drogowcy zaczeli by rzetelnie dbać o stan dróg !!! Jak to jest : chodnik śliski nie odśnieżony i sypią się mandaty a droga zaśnieżona ,śliska i nikt nikogo nie kra mandatami ,no jak to jest ???????????

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Na Ukrainie trwają rozmowy Petra Poroszenki z Aleksandrem Łukaszenką
dodane 2014-12-21 (16:15) 2 godziny i 4 minuty temu

Ewa Kopacz do weteranów: służycie Polsce i światu
dodane 2014-12-21 (15:00) 3 godziny i 19 minut temu

Ostatnie przygotowania do startu rakiety nośnej Angara-A5 w Rosji
dodane 2014-12-21 (16:25) 1 godzinę i 54 minuty temu

Donald Tusk otworzył dom dziecka w Odporyszowie koło Tarnowa
dodane 2014-12-21 (15:35) 2 godziny i 44 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31126