Strona główna serwisu
Wypadek na trasie Warnino -​ Tychowo. Zginęła kobieta; mąż popełnił samobójstwo

Wypadek na trasie Warnino -​ Tychowo. Zginęła kobieta; mąż popełnił samobójstwo

Tragiczny wypadek na trasie Warnino - Tychowo (woj. zachodniopomorskie). Kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła pasażerka. Kilkanaście metrów od miejsca wypadku znaleziono ciało kierowcy, który popełnił samobójstwo - informuje TVN24.
- Gdy policjanci przyjechali na miejsce, w samochodzie na siedzeniu pasażera znaleźli ciało kobiety. Kierowcy nie było w pojeździe - relacjonował TVN24 Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Policjant powiedział, że po przeszukaniu skraju lasu, przy którym doszło do wypadku, w odległości 10-15 metrów policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Odebrał sobie życie.

Źródło: TVN24
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (818)
Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
1024
~Anna 2013-09-15 (17:38) 21 godzin i 34 minut temu

Czytając komentarze doszłam do wniosku, ze poziom naszego społeczeństwa sukcesywnie stacza się w dół.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 46

Nie zgadzam się z opinią
50
Zgadzam się z opinią
847
~Emma 2013-09-15 (17:34) 21 godzin i 38 minut temu

Bardzo prymitywny jest poziom waszych komentarzy. Ten człowiek po pierwsze na pewno był jeszcze w szoku, być może, że za szybko jechał i przeraził się swojego czynu, a możliwe, że coś mu w samochodzie się popsuło... a może po prostu zobaczył, że stracił kogoś kogo szalenie kochał... nie wiemy. Ale nie wyśmiewajmy się głupkowato z tej tragedii... I to mają być katolicy po niedzielnych mszach. Jesteście obrzydliwi z tym swoim katolickim zakłamaniem!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 21

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
676
~marc 2013-09-15 (16:45) 22 godzin i 27 minut temu

I to jest miłość!!!, a ja się rozwodzę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
523
~ZMIECIO 2013-09-15 (17:08) 22 godzin i 4 minuty temu

Kilka godzin wcześniej wróciłem do domu po przejechaniu 800 kilometrów na naszych drogach i to co się dzieje i co wyprawiają kierowcy to koszmar. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie pod górę tuż przed szczytem, wyprzedzanie lewą stroną jezdni omijając wysepki rozdzielające jezdnię, nadmierne prędkości to standard i co ciekawe że wszystkie te wykroczenie to przeważnie na terenie Polski południowej a próby uniknięcia takich sytuacji powodują agresję kierowcy wyprzedzającego choćby na podwójnej ciągłej bo spotkałem się z sytuacją gdy przy zablokowaniu kierunkowskazem wolnego przejazdu kierowca wyprzedzający dokończył swój niebezpieczny manewr wyprzedzeniem i natychmiastowym zajechaniem drogi i wyhamowaniem drastycznie prędkości zmuszając kierowcę wyprzedzanego pojazdu do gwałtownego hamowanie. Być może przyczyną takiego stanu jest fakt, że w Polsce centralnej i północno-zachodniej w nawigacji samochodowej cały czas słychać "możliwy radar" lub "radar" więc może dlatego kierowcy są ostrożniejsi i mniej zdarza się takich brutalnych i niebezpiecznych sytuacji. Ale to tylko moje zdanie na gorąco po długiej trasie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 32

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
221
~monikaaa 2013-09-15 (16:44) 22 godzin i 28 minut temu

co za tragedia odpoczywajcie w pokoju

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
209
~sarenka 2013-09-15 (17:43) 21 godzin i 29 minut temu

to się nazywa prawdziwa miłość...szkoda obojga :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
198
~danton 2013-09-15 (20:55) 18 godzin i 17 minut temu

Trzydzieści lat temu uczył mnie jeździć 50 letni instruktor z 25 letnim stażem.Uczył mnie na skodzie,która miała już 200 tys.km.przebiegu ale była sprawna.Po każdym popełnieniu błędu kazał się zatrzymać i tłumaczył mi ewentualne skutki błędu.Wiedział co zrobi pojazd jadący przed nami i z daleka bezbłędnie odgadywał czy kieruje kobieta,czy mężczyzna.Chciało mu się i nauczył mnie tak,że do dziś nie miałem nawet stłuczki,a zrobiłem ponad 1,5 mln.kilometrów.Pokażcie mi dziś takiego instruktora.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
184
~AGA 2013-09-15 (16:49) 22 godzin i 23 minut temu

SMUTNE NIE DAŁ by rady z tym żyć i wolał odebrać sobie życie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
89
Zgadzam się z opinią
261
~jaro 2013-09-15 (18:36) 20 godzin i 36 minut temu

KOCHAŁ JĄ BO GO NIE ZDRADZAŁA JAK WIĘKSZOŚĆ KOBIET W POLSCE !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 16

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
172
~anita 2013-09-15 (19:24) 19 godzin i 48 minut temu

straszne.... Niech Pan Bóg ma ich w opiece

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
167
Ameon 2013-09-15 (16:48) 22 godzin i 24 minut temu

Przykre bardzo musiał ją kochać :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
170
Zgadzam się z opinią
324
~Papina 2013-09-15 (17:19) 21 godzin i 53 minut temu

drzewa przy drodze-polski wynalazek.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 25

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
144
~mm 2013-09-15 (16:53) 22 godzin i 19 minut temu

Musial bardzo ja kochac i nie wyobrazal sobie zycia bez niej a takze pewnie czul sie winny, niesamowita historia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
41
Zgadzam się z opinią
172
~JOLA 2013-09-15 (17:08) 22 godzin i 4 minuty temu

pytanie: czy samobójstwo to odwaga czy tchórzostwo ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
110
~Anna 2013-09-15 (17:12) 22 godzin temu

oj ludzie ludzie w taki szoku robi się naprawde nieprzewidywalne rzeczy,nie życzę wam tego a tamtym ludziom współczuję całym sercem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
112
~danton 2013-09-15 (20:40) 18 godzin i 32 minut temu

Bardzo dużym błędem była legalizacja prywatnych szkół nauki jazdy. Większość zatrudnionych tam instruktorów niczego nie uczy,a tylko zarabia pieniądze.Nie wiedzą o tym,że aby kogoś uczyć to samemu trzeba coś umieć,a ja osobiście zauważam,że blisko połowa instruktorów nie potrafi jeździć,nie zna przepisów i ma niesprawne samochody.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 10

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
106
~ln 2013-09-15 (17:34) 21 godzin i 38 minut temu

tak czytam wasze wypowiedzi i powiem wam że jesteście trucizną dla Polski. Przez takich jak wy Polska zginie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
116
Zgadzam się z opinią
217
~tutitu 2013-09-15 (16:54) 22 godzin i 18 minut temu

Mój mąz to by się cieszył, gdyby tak się stało. Dostalby mieszkanie, wolność, ubezpieczenie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
121
~gąska 2013-09-15 (18:17) 20 godzin i 55 minut temu

Widocznie wiedział że nie będzie mógł żyć z takim dramatem ,NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU , Pan Bug niech mu wybaczy .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
107
~ko-ko 2013-09-15 (20:10) 19 godzin i 2 minuty temu

...jak jechalem przepisowo to kierowcy maluchow mnie wyprzedzali,albo trabili albo pukali sie w glowe na znak mojej glupoty,ze tak wolno jade..../a mam dobry samochod!!!!!

odpowiedz