więcej

zachodniopomorskie

Wypadek na trasie Warnino - Tychowo. Zginęła kobieta; mąż popełnił samobójstwo.

TVN24 |  dodane 2013-09-15 (16:22) 1 rok 4 miesiące 11 dni 5 godzin i 6 minut temu
drukuj


Wypadek na trasie Warnino - Tychowo. Zginęła kobieta; mąż popełnił samobójstwo
opinie video
Tragiczny wypadek na trasie Warnino - Tychowo (woj. zachodniopomorskie). Kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła pasażerka. Kilkanaście metrów od miejsca wypadku znaleziono ciało kierowcy, który popełnił samobójstwo - informuje TVN24.

- Gdy policjanci przyjechali na miejsce, w samochodzie na siedzeniu pasażera znaleźli ciało kobiety. Kierowcy nie było w pojeździe - relacjonował TVN24 Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Policjant powiedział, że po przeszukaniu skraju lasu, przy którym doszło do wypadku, w odległości 10-15 metrów policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Odebrał sobie życie.

Źródło: TVN24




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 68 9.46%
nie 651 90.54%

Przeczytaj też

Mężczyzna zginął pod kołami warszawskiego metra

dodane 2013-10-27 (10:02) 1 rok 2 miesiące 30 dni 11 godzin i 26 minut temu

Prokuratura odmówiła dochodzenia ws. zostawienia zwłok w miejscu wypadku

dodane 2013-09-25 (11:55) 1 rok 4 miesiące 1 dzień 9 godzin i 33 minuty temu

7 osób rannych w wypadku na Podkarpaciu

aktualizacja 2013-09-19 (12:06) 1 rok 4 miesiące 7 dni 9 godzin i 22 minuty temu

Samochód uderzył w Radomiu w grupę pieszych

aktualizacja 2013-09-14 (20:14) 1 rok 4 miesiące 12 dni 1 godzinę i 14 minut temu

DK 15 na odcinku Toruń-Olsztyn zablokowana po wypadku

dodane 2013-09-14 (13:25) 1 rok 4 miesiące 12 dni 8 godzin i 3 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Opinie (818)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1024
24
~Anna 2013-09-15 (17:38) 1 rok 4 miesiące 11 dni 3 godziny i 50 minut temu

Czytając komentarze doszłam do wniosku, ze poziom naszego społeczeństwa sukcesywnie stacza się w dół.

odpowiedz

pokaż 46 ukrytych odpowiedzi

847
50
~Emma 2013-09-15 (17:34) 1 rok 4 miesiące 11 dni 3 godziny i 54 minuty temu

Bardzo prymitywny jest poziom waszych komentarzy. Ten człowiek po pierwsze na pewno był jeszcze w szoku, być może, że za szybko jechał i przeraził się swojego czynu, a możliwe, że coś mu w samochodzie się popsuło... a może po prostu zobaczył, że stracił kogoś kogo szalenie kochał... nie wiemy. Ale nie wyśmiewajmy się głupkowato z tej tragedii... I to mają być katolicy po niedzielnych mszach. Jesteście obrzydliwi z tym swoim katolickim zakłamaniem!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 21 ukrytych odpowiedzi

676
32
~marc 2013-09-15 (16:45) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 43 minuty temu

I to jest miłość!!!, a ja się rozwodzę

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

523
31
~ZMIECIO 2013-09-15 (17:08) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 20 minut temu

Kilka godzin wcześniej wróciłem do domu po przejechaniu 800 kilometrów na naszych drogach i to co się dzieje i co wyprawiają kierowcy to koszmar. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie pod górę tuż przed szczytem, wyprzedzanie lewą stroną jezdni omijając wysepki rozdzielające jezdnię, nadmierne prędkości to standard i co ciekawe że wszystkie te wykroczenie to przeważnie na terenie Polski południowej a próby uniknięcia takich sytuacji powodują agresję kierowcy wyprzedzającego choćby na podwójnej ciągłej bo spotkałem się z sytuacją gdy przy zablokowaniu kierunkowskazem wolnego przejazdu kierowca wyprzedzający dokończył swój niebezpieczny manewr wyprzedzeniem i natychmiastowym zajechaniem drogi i wyhamowaniem drastycznie prędkości zmuszając kierowcę wyprzedzanego pojazdu do gwałtownego hamowanie. Być może przyczyną takiego stanu jest fakt, że w Polsce centralnej i północno-zachodniej w nawigacji samochodowej cały czas słychać "możliwy radar" lub "radar" więc może dlatego kierowcy są ostrożniejsi i mniej zdarza się takich brutalnych i niebezpiecznych sytuacji. Ale to tylko moje zdanie na gorąco po długiej trasie.

odpowiedz

pokaż 32 ukryte odpowiedzi

221
1
~monikaaa 2013-09-15 (16:44) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 44 minuty temu

co za tragedia odpoczywajcie w pokoju

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

209
13
~sarenka 2013-09-15 (17:43) 1 rok 4 miesiące 11 dni 3 godziny i 45 minut temu

to się nazywa prawdziwa miłość...szkoda obojga :(

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

198
5
~danton 2013-09-15 (20:55) 1 rok 4 miesiące 11 dni i 33 minuty temu

Trzydzieści lat temu uczył mnie jeździć 50 letni instruktor z 25 letnim stażem.Uczył mnie na skodzie,która miała już 200 tys.km.przebiegu ale była sprawna.Po każdym popełnieniu błędu kazał się zatrzymać i tłumaczył mi ewentualne skutki błędu.Wiedział co zrobi pojazd jadący przed nami i z daleka bezbłędnie odgadywał czy kieruje kobieta,czy mężczyzna.Chciało mu się i nauczył mnie tak,że do dziś nie miałem nawet stłuczki,a zrobiłem ponad 1,5 mln.kilometrów.Pokażcie mi dziś takiego instruktora.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

184
2
~AGA 2013-09-15 (16:49) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 39 minut temu

SMUTNE NIE DAŁ by rady z tym żyć i wolał odebrać sobie życie

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

261
89
~jaro 2013-09-15 (18:36) 1 rok 4 miesiące 11 dni 2 godziny i 52 minuty temu

KOCHAŁ JĄ BO GO NIE ZDRADZAŁA JAK WIĘKSZOŚĆ KOBIET W POLSCE !

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

172
10
~anita 2013-09-15 (19:24) 1 rok 4 miesiące 11 dni 2 godziny i 4 minuty temu

straszne.... Niech Pan Bóg ma ich w opiece

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

167
7
Ameon 2013-09-15 (16:48) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 40 minut temu

Przykre bardzo musiał ją kochać :(

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

324
170
~Papina 2013-09-15 (17:19) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 9 minut temu

drzewa przy drodze-polski wynalazek.

odpowiedz

pokaż 25 ukrytych odpowiedzi

144
6
~mm 2013-09-15 (16:53) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 35 minut temu

Musial bardzo ja kochac i nie wyobrazal sobie zycia bez niej a takze pewnie czul sie winny, niesamowita historia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

172
41
~JOLA 2013-09-15 (17:08) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 20 minut temu

pytanie: czy samobójstwo to odwaga czy tchórzostwo ?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

110
1
~Anna 2013-09-15 (17:12) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 16 minut temu

oj ludzie ludzie w taki szoku robi się naprawde nieprzewidywalne rzeczy,nie życzę wam tego a tamtym ludziom współczuję całym sercem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

112
10
~danton 2013-09-15 (20:40) 1 rok 4 miesiące 11 dni i 48 minut temu

Bardzo dużym błędem była legalizacja prywatnych szkół nauki jazdy. Większość zatrudnionych tam instruktorów niczego nie uczy,a tylko zarabia pieniądze.Nie wiedzą o tym,że aby kogoś uczyć to samemu trzeba coś umieć,a ja osobiście zauważam,że blisko połowa instruktorów nie potrafi jeździć,nie zna przepisów i ma niesprawne samochody.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

106
5
~ln 2013-09-15 (17:34) 1 rok 4 miesiące 11 dni 3 godziny i 54 minuty temu

tak czytam wasze wypowiedzi i powiem wam że jesteście trucizną dla Polski. Przez takich jak wy Polska zginie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

217
116
~tutitu 2013-09-15 (16:54) 1 rok 4 miesiące 11 dni 4 godziny i 34 minuty temu

Mój mąz to by się cieszył, gdyby tak się stało. Dostalby mieszkanie, wolność, ubezpieczenie.

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

121
23
~gąska 2013-09-15 (18:17) 1 rok 4 miesiące 11 dni 3 godziny i 11 minut temu

Widocznie wiedział że nie będzie mógł żyć z takim dramatem ,NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU , Pan Bug niech mu wybaczy .

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

107
12
~ko-ko 2013-09-15 (20:10) 1 rok 4 miesiące 11 dni 1 godzinę i 18 minut temu

...jak jechalem przepisowo to kierowcy maluchow mnie wyprzedzali,albo trabili albo pukali sie w glowe na znak mojej glupoty,ze tak wolno jade..../a mam dobry samochod!!!!!

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wybuch w centrum Warszawy. 5 osób rannych
dodane 2015-01-26 (13:03) 8 godzin i 25 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Stan wyjątkowy na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-26 (14:15) 7 godzin i 13 minut temu

Medinski o obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau
dodane 2015-01-26 (14:12) 7 godzin i 16 minut temu

Czołgi armii USA będą stacjonować na stałe w Polsce?
dodane 2015-01-26 (14:54) 6 godzin i 34 minuty temu

Paweł Kowal o polityce UE wobec Rosji: to cicha Jałta
dodane 2015-01-26 (10:39) 10 godzin i 49 minut temu

WP: Awaryjne lądowanie w Pyrzowicach. Samolotem leciało 38 pasażerów
dodane 2015-01-26 (10:12) 11 godzin i 16 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 17882