więcej

lubuskie

Pożar tira na autostradzie A2.

PAP |  aktualizacja 2012-02-25 (23:34) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 7 godzin i 54 minuty temu
drukuj

Odblokowano autostradę A2 w kierunku Świecka (Lubuskie), która była zablokowana w rezultacie pożaru tira przewożącego materiały do produkcji mebli. Nadal nieczynny jest jedynie pas awaryjny na długości 300 metrów.

Do zdarzenia doszło na 50. kilometrze autostrady od Świebodzina do Świecka.

- Kierowca ciężarówki zauważył, że auto się dymi i z niego wyszedł, po czym ciężarówka stanęła w płomieniach. Nikomu nic się nie stało - dodała Migdalska.

W akcji uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej.

(meg, ekb)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

TAGI: tir, pożar, a2, świecko
oceń
tak 13 39.39%
nie 20 60.61%

Przeczytaj też

Tragedia na "4" - kierowca nie żyje, auto spłonęło

dodane 2012-02-24 (07:03) 2 lata 9 miesięcy i 25 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (65)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~strateg 2012-02-25 (21:05) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 10 godzin i 23 minuty temu

z tych drog to ciesza sie ruskie, maja teraz drogi do szybkiego przemieszczania wojsk pancernych, ladowiska dla smiglowcow bojowych, i drogowe odcinki lotnicze, a jak nasze f16 wyleca na poludnie .... az sie cisnie scenariusz filmu wojennego science- fiction ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~franek 2012-02-25 (20:25) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 3 minuty temu

A 2 nie jest autostrada tylko droga szykiego ruchu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

18
22
~jerryp 2012-02-25 (17:25) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 14 godzin i 3 minuty temu

A co to jest ,,tira,,? Jesli chodzi o TIR to jest to organizacja zrzeszajaca przewoznikow w transporcie miedzynarodowym. Co ma organizacja do ciezarowek? Jesli juz to kamion z francuska i po slowacku.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~histortk 2012-02-25 (21:15) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 10 godzin i 13 minut temu

hitler tez mial problem z drogami w polsce , ale tam gdzie byly tereny miemiec sa do tej pory sprawne, prawda tez, ze gdyby autostrady byly w polsce w kilka dni zajal by polske... przeciez m.in z powodu braku zgody na budowe jednej autostady nastapil atak na polskie.....

odpowiedz

0
0
~TIRówka 2012-02-25 (20:47) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 10 godzin i 41 minut temu

jechałam tom drogą ok.godz. 16 i widać że straż otworzyła bramki ewakuacyjnę i żaden korek się nie tworzył, a ta ciężarówka to była jusz prawie cała spalona (firana) , a było to dokładnie na 51 km w str świecka, w 2ą str szło bez problema ruch

odpowiedz

8
3
~no tak 2012-02-25 (19:06) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 12 godzin i 22 minuty temu

TIR - nie może się palić bo to organizacja. Palić to się może samochód ciężarowy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
4
~max 2012-02-25 (19:44) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 44 minuty temu

TIR to taki samochód na dużych kołach...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~m 2012-02-25 (20:31) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 10 godzin i 57 minut temu

Tiry na tory!?Ciekawe co napiszecie oszołomy jak się wykolei pociąg z tymi tirami?

odpowiedz

4
0
~fx 2012-02-25 (20:25) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 3 minuty temu

A słyszeliście że Niemcy są w innej strefie klimatycznej?! Minister infrastruktury tłumaczył się żeautostrada popękała bo było zimno! To widocznie Niemcy muszą mieć inny klimat bo u nich nie popękały autostrady... Sorki że tak bez związku ale przy okazji ciężarówek...Aż się nie chce wierzyć że Polska leży w tak trudnym klimacie że ciężarówki trzeba podpalać żeby asfaltnie pękał..

odpowiedz

1
0
~??? 2012-02-25 (20:22) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 6 minut temu

Samopodpalenie...

odpowiedz

5
8
~kac 2012-02-25 (19:37) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 51 minut temu

Zauważcie że coraz częściej w zdarzeniu drogowym bierze udział TIR. Albo woźnica zasnął albo wymusił albo jechał za szybko.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
3
~rolo 2012-02-25 (19:53) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 35 minut temu

obciążyć kierowcę za wyprodukowanie nadmiaru CO2

odpowiedz

4
4
~gggg 2012-02-25 (19:40) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 48 minut temu

w tylku mam ten ocenzurowany serwis. ostatni raz pisze to samo, co potem jakis oszolom cenzuruje bez powodu tiry na tory! skonczyc z mafia firm transportowych zakladanych przed odpady z Okraglego Stolu jak Frasyniuk..!

odpowiedz

1
1
~gąska 2012-02-25 (19:38) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 11 godzin i 50 minut temu

Przy załadunku ktoś musiał nie zgasić peta i stało się .

odpowiedz

10
13
~koliopp 2012-02-25 (18:05) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 13 godzin i 23 minuty temu

tiry na tory! rzopedzic zlodziejskie firmy trasnportowe Frasyniuka i innych sprzedawczykow z Okraglego Stolu!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~patriotUS 2012-02-25 (19:26) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 12 godzin i 2 minuty temu

W Polsce wszystkie ciezarowki to TIR,a wszystkie wieksze motocykle to choppery

odpowiedz

47
43
~Dziamdziak 2012-02-25 (17:09) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 14 godzin i 19 minut temu

Droga do Jezusa w Swiebodzinie zostala zamknieta... Co na to Jezus?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~ww 2012-02-25 (19:06) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 12 godzin i 22 minuty temu

od pożaru na pewno więcej światła... i ciepło , które załata te pęknięcia.

odpowiedz

7
11
~polak 2012-02-25 (17:21) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 14 godzin i 7 minut temu

byl ubezpieczony i podpalil zeby kasa byla,polak potrafi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~mrhoshi 2012-02-25 (18:47) 2 lata 8 miesięcy 29 dni 12 godzin i 41 minut temu

Polskie autostrady hahaha byle asfalt wylozyc, porozdzielac barierkami i heja. Przeciez ta autostrada to jakas masakra, brak znakow ostrzegawczych, brak tablic informacyjnych !!! Wlasnie dzwonil do mnie znajomy co jechal w tym korku i opowiadal, ze prawy pas jest zamkniety, stoi na nim ciezarowka ze znakiem nakazu jazdy w lewo od niej, po czym zjezdzamy na lewy pas i po jakis 600m stoi koleś z latarka i macha, aby zjechac z autostrady bo zamknieta !!! Czaicie !!! Jaka wiocha , przeciez tam za chwile dojdzie do kolejnego wypadku !!! Ludzie z czym do EUROPY !!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Prof. Kazimierz Kik: głosy nieważne to ukryty protest
dodane 2014-11-23 (14:34) 16 godzin i 54 minuty temu

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 22 osoby ranne
dodane 2014-11-23 (08:16) 23 godziny i 12 minut temu

materiał wideo

Tysiące domów na Podlasiu bez prądu
dodane 2014-11-22 (08:41) 1 dzień 22 godziny i 47 minut temu

PiS: przedstawimy analizę ws różnicy między exit polls a wynikami wyborów
dodane 2014-11-21 (13:40) 2 dni 17 godzin i 48 minut temu

Wyniki wyborów w sejmikach wojewódzkich
dodane 2014-11-22 (22:50) 1 dzień 8 godzin i 38 minut temu

Rosyjskie pociski spadają na Ukrainę. Artyleryjski ostrzał
dodane 2014-11-21 (13:02) 2 dni 18 godzin i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy powinno się unieważnić wybory samorządowe?

liczba oddanych głosów: 13496