więcej

lubuskie

37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-01-04 (18:20) 6 miesięcy 24 dni 18 godzin i 22 minuty temu
drukuj


37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze
opinie
Zarzut zabójstwa 31-letniej kobiety usłyszał mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego (Lubuskie). 37-latek był konkubentem zamordowanej - poinformował rzecznik prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz. Zwłoki kobiety z ranami kłutymi policjanci znaleźli w piątek wieczorem w piwnicy bloku, w którym mieszkała w Zielonej Górze. Krótko potem zatrzymano konkubenta ofiary.

- Dzisiaj przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Sekcja zwłok 31-latki wykazała, że zmarła na skutek obrażeń zadanych nożem - powiedział Szklarz.

Dodał, że podejrzanemu grozi nawet dożywocie. Aktualnie trwa jego przesłuchanie. Niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o jego aresztowanie.

Z wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że tragedia była następstwem nieporozumień między ofiarą a podejrzanym, którzy niedawno rozstali się. Kobieta mieszkała w Zielonej Górze, a mężczyzna w Nowogrodzie Bobrzańskim.

31-latka i jej były konkubent byli poszukiwani od piątku. Oboje zostawili swoje dzieci u rodziny i słuch po nich zaginął. Ich bliscy, nie mogąc nawiązać z nimi kontaktu, zgłosili zaginięcie policji. W poszukiwania było zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów.

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 7 5.43%
nie 122 94.57%

Przeczytaj też

Podejrzany o zabójstwo byłej konkubiny trafił do aresztu

dodane 2014-01-05 (13:35) 6 miesięcy 23 dni 23 godziny i 7 minut temu

Znaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego wz. z zabójstwem małżeństwa

dodane 2013-11-24 (15:55) 8 miesięcy 4 dni 20 godzin i 47 minut temu

Brutalnie zgwałcił kobietę w Zielonej Górze. Zatrzymała go policja

dodane 2013-11-14 (08:24) 8 miesięcy 15 dni 4 godziny i 18 minut temu

Zabił swoją żonę? Policjanci zatrzymali mieszkańca Katowic

dodane 2013-09-24 (12:15) 10 miesięcy 5 dni i 27 minut temu

W lesie koło Bydgoszczy znaleziono zwęglone zwłoki kobiety

dodane 2013-08-20 (17:20) 11 miesięcy 8 dni 19 godzin i 22 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (234)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

14
3
~ccc 2014-01-04 (21:16) 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 26 minut temu

ale smieć - jakie dozywocie - odpalić go i z głowy - szkoda kasy na śmiecia

odpowiedz

22
2
~ja 2014-01-04 (21:05) 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 37 minut temu

to przecież taki nowoczesny, partnerski związek był...

odpowiedz

14
1
~Majka 2014-01-04 (21:00) 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 42 minuty temu

dlaczego nie wybrałeś samochodu tylko nóż. Byłoby 15 na maxa, a po 7 na wolce. |Palant

odpowiedz

37
1
~jol 2014-01-04 (20:59) 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 43 minuty temu

ciągle słyszę od tych pismaków ile to zabójcom grozi lat..Tylko że nigdy nikt tyle z nich nie siedzi..To bełkot

odpowiedz

38
2
~KPINA-2 2014-01-04 (20:53) 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 49 minut temu

Co to znaczy że zabójcy grozi nawet dożywocie??? Tylko dożywocie innej kary nie widzę za ten czyn:SZKODA ŻE NIE MA KARY ŚMIERCI DLA ZABÓJCÓW!!! I MORDERCÓW.

odpowiedz

98
6
~nns 2014-01-04 (20:11) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 31 minut temu

Za zabójstwo jednej osoby nożem dożywocie a za zabójstwo sześciu osób samochodem tylko 15 lat.O co chodzi w tym zrytym kraju ?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

59
0
~rotor 2014-01-04 (20:35) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 7 minut temu

Jak prości ludzie to kokubinat jak inni to pARTNERZY - smiechu warte - .....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
4
~Uważny 2014-01-04 (20:47) 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 55 minut temu

To jakie to nasze jest prawo nie dla wszystkich równe.Pijaczyna zabił 6 osób i może dostanie 15 lat a ten dostanie dożywocie gdzie jest sprawiedliwość.Moczymorda powinien dostać sześciokrotne dożywocie.Nic nie piszecie kim jest ten kierowca i kim ą jego rodzice że taką niską karę dostanie.

odpowiedz

19
20
~Adek 2014-01-04 (20:32) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 10 minut temu

Zabójstwa przez konkubentów, przez konkubiny i macie cały " GENDER". I co jeszcze potrzeba?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~adik 2014-01-04 (20:42) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 1 minutę temu

tu wojny nie potrzeba) tylko gorzałki))

odpowiedz

16
6
~PL 2014-01-04 (20:26) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 16 minut temu

Takie rzeczy zawsze się działy, tylko w dzisiejszych czasach jest inna technologia , media , internet i telefonia komórkowa , informacje są szybko przekazywane więc więcej informacji dociera do szerszej rzeszy społeczeństwa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~he 2014-01-04 (20:37) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 5 minut temu

Trup się ściele! Spadek populacji przyspiesza.

odpowiedz

19
0
~rotor 2014-01-04 (20:37) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 5 minut temu

Jak biedni ludzie to KONKUBINAT jak inni to PARTNERZY - smiechu warte - dziennikarzyny

odpowiedz

8
6
~997 2014-01-04 (19:49) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 53 minuty temu

ten gliniarz na zdjęciu czegoś się boi !

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

23
0
~Na szafot z draniem 2014-01-04 (20:33) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 9 minut temu

Zero tolerancji dla bandziorów.Przywrócić kś

odpowiedz

9
3
~Jolka 2014-01-04 (20:30) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 12 minut temu

to efekty działań Palikotowcow.

odpowiedz

18
8
~ach, ach ... 2014-01-04 (20:12) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 30 minut temu

ach dobrobyt PO dobrobyt...efekty propagandy i obietnic.Same rekordy: bezrobocia , ilości sklepów alkoholowych i bandytyzmu, pijanych kierowców, zabitych dzieci i etc....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
3
~kati 2014-01-04 (20:19) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 23 minuty temu

co się do cholery dzieje zabójstwo za zabójstwem masakra jakas

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~elekrowstszonsy 2014-01-04 (20:25) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 17 minut temu

ojtam ojtam !

odpowiedz

23
8
~xxx 2014-01-04 (20:07) 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 35 minut temu

a ja na mojego konkubenta mówię narzeczony

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

materiał foto

Prognoza długoterminowa - kulminacja upalnego lata
dodane 2014-07-28 (01:04) 1 dzień 11 godzin i 38 minut temu

List rodzin smoleńskich do premiera Holandii Marka Rutte
dodane 2014-07-29 (09:10) 3 godziny i 32 minuty temu

Związki antynowotworowe ukryte w morskich głębinach
dodane 2014-07-29 (07:25) 5 godzin i 17 minut temu

USA: Rosja naruszyła układ nuklearny, konieczne natychmiastowe rozmowy
dodane 2014-07-29 (03:35) 9 godzin i 7 minut temu

Nowy wątek afery podsłuchowej - sekstaśmy
dodane 2014-07-29 (07:07) 5 godzin i 35 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 13533