Strona główna serwisu
Zaginęła 16-​latka z Wrocławia. Rodzice dziewczyny proszą o pomoc

Zaginęła 16-​latka z Wrocławia. Rodzice dziewczyny proszą o pomoc

• Zaginęła Nikola Anna Sałaga
• Dziewczyna ma 16 lat
• Ostatni raz widziano ją 11 marca we Wrocławiu
Nikola Sałaga ma 16 lat, 156 cm wzrostu i zielone oczy. Jej znak szczególny to tatuaż na lewym przedramieniu, umiejscowiony po jego po wewnętrznej stronie.

W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę, niebieskie jeansy i szare obuwie.

Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, pod numerem 116 000.

Można również napisać w tej sprawie do ITAKI na adres: itaka@zaginieni.pl.
ITAKA

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (141)
Nie zgadzam się z opinią
101
Zgadzam się z opinią
1183
~matka 2016-03-22 (11:16) 6 godzin i 34 minut temu

16 latka z tatuażem. Makijaż jak co najmniej 20 latka i jeszcze prawdopodobnie farbowane włosy. A ja się pytam gdzie są (byli) rodzice tego dziecka...?! A potem się dziwią, że dziewczyna zaginęła... Ale fakt tragedia najgorsza z najgorszych kiedy dziecko znika

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 16

Nie zgadzam się z opinią
144
Zgadzam się z opinią
779
~Paula 2016-03-22 (11:48) 6 godzin i 2 minuty temu

Pierwsze co się w oczy rzuca, patrząc na zdjęcie tej panny, to makijaż osoby dorosłej, fryzurka farbowane włosy, to samo i ...powiekszone źrenice! To dziecko "przepadło" rodzicom już dawno. Zniknięcie to już etap końcowy tego rozbuchania. Znajdzie się. Na smietniku, albo w burdelu. I pretensje tylko do rodziców! Powinno się im zabrać dziecko i prawa rodzicielskie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 20

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
277
~Spitfire 2016-03-22 (15:21) 2 godziny i 29 minut temu

Nikola, ostry makijaż, tatuaż w wieku 16 lat... znajdzie się. Z brzuchem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
217
~Dramat 2016-03-22 (15:03) 2 godziny i 47 minut temu

16 latka z tatuażem? Jest to mądre? Widzę, że starzy porządnie wychowali dziewczynkę. Za chwile sie okaże, ze nie zaginela tylko z kolegami się bawi i wróci z brzuszkiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
172
~Matka Polka 2016-03-22 (12:36) 5 godzin i 14 minut temu

Żal mi dziewczyny i rodziców . Straszne jak ginie dziecko .Świat jest bardzo zły i zepsuty i tak łatwo jest manipulować młodymi ludzmi . Ja klikam dzieciakom nastoletnim ,, Nie dla ciebie koka hasz LSD '' i nie muszę już tłumaczyć bo mnie nie posłuchają a tekst może zadziała jak podziała na wyobraznię .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
162
~Duda 2016-03-22 (15:10) 2 godziny i 40 minut temu

Ja bym szukał w Hamburgu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
159
~abdulnaczasie 2016-03-22 (15:00) 2 godziny i 50 minut temu

mam siostrę która kiedyś czyli jeszcze ok 8 lat temu była w jej wieku. Biło jej na dekiel ale rodzice nie pozwalali jej na takie malowanki a gdzie mowa o tatuażach. Troszkę już urosła od tamtego czasu i nie chodzi wcale w spódnicach do kostek w kwiatki i nie śpiewa łoj dana na dożynkach. Na zbyt dużo pozwalacie i to jest problem okazując w ten sposób swoją słabość a nie miłość do dziecka. Mimo wszystko wielka szkoda.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
146
~Sina 2016-03-22 (14:57) 2 godziny i 53 minut temu

16 lat Tatuaż. Hmm gdzie rodzice?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
118
~człowiek 2016-03-22 (15:47) 2 godziny i 3 minuty temu

Takie zdjęcie te selfi w tym wieku ? ktoś chyba sobie żarty robi, panna ma mieć 16 lat ? dobre 20 bym jej dał, gdzie są rodzice ? zagineła ? raczej nie. Macie kolejne pokolenie fejsa i innych udogodnien życiowych. Trzeba mieć sieczke w głowie, by używać taki serwisów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
115
~hboo 2016-03-22 (15:22) 2 godziny i 28 minut temu

Jak to , gdzie jest? , na "gigancie" i tyle w temacie. Pogratuluję jak wróci do domciu bez powikłań......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
81
~mama2 2016-03-22 (16:02) 1 godzinę i 48 minut temu

Współczuję rodzicom. Pewnie szaleją z niepokoju. Sama mam córkę która ma 16 lat. Mam nadzieję że znajdziecie ja cała i zdrową.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
78
~ewa 2016-03-22 (15:24) 2 godziny i 26 minut temu

Nicola i wszystko jasne,patologiczne imię

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
34
~ełro16 2016-03-22 (16:30) 1 godzinę i 20 minut temu

Fachowcy od transportu takiego "towaru" wiedzą jak to zrobić bez śladu miedzy Europą Wschodnią a Azją dalekiego Wschodu gdzie popyt jest największy na białe. Zaczyna się od FB i zabójczo przystojnego Giulio z Neapolu Jean Paula z St. Tropez.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
29
~adas 2016-03-22 (14:58) 2 godziny i 52 minut temu

Oby dziewczyna sie odnalazła ale jak słysze imie Nikola to zawsze mi sie kojarzy z patologią.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
16
~Przyjaźnie nastawiona do ludzi 2016-03-22 (19:10) 22 godzin i 40 minut temu

Ludzie nie osadzajcie rodziców , ani nikogo po wyglądzie. Nie cieszcie się z cudzego nieszczęścia, sami nie wiecie co jeszcze was i wasze dzieci może spotkać w dzisiejszym świecie. Niebezpieczeństwo czyha wszędzie, i nawet najlepiej wychowane dziecko , też może wpaść w tarapaty. łatwo drugiego niszczyć , ale najpierw zaglądnijcie na swoje podwórko i módlcie się aby was to nie dotknęło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
17
Hanna Iwanna 2016-03-22 (15:28) 2 godziny i 22 minut temu

Nie dość, że Nikola, to jeszcze 16- latka z tatuażem. Kto dzieciom na to pozwala?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
12
~Gość 2016-03-22 (17:41) 9 minut temu

Trzeba mieć skończone 18 lat żeby zrobić sobie tatuaż. Widocznie rodzice za dużo jej pozwalali i teraz są tego efekty

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~Derywat 2016-03-22 (19:57) 21 godzin i 53 minut temu

Ale tapeta. Jak deszcz spadnie to nie znajdziemy jej i nie poznamy. Nie ma jakiegoś normalnego zdjęcia?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
13
~Paul86 2016-03-22 (18:17) 23 godzin i 33 minut temu

16 lat a maska na mordzie jakby miała 60tkę.

odpowiedz