Strona główna serwisu
Wypadek polskiego busa na autostradzie niedaleko Lipska. Kierowca pojazdu w ciężkim stanie

Wypadek polskiego busa na autostradzie niedaleko Lipska. Kierowca pojazdu w ciężkim stanie

• 6 osób rannych w wypadku mikrobusa w Niemczech
• Stan jednej z osób jest ciężki
• Do wypadku doszło nad ranem niedaleko Lipska
Do wypadku doszło na autostradzie A38, na pasie prowadzącym w kierunku Drezna i dalej Polski.

Bus, którym podróżowało łącznie sześć osób, najechał na tył ciężarówki, po czym przewrócił się na bok. Najpoważniejsze obrażenia odniósł kierowca mikrobusu. Mężczyzna przebywa w szpitalu, ale jak informuje policja, jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Pozostałe osoby - czterech mężczyzn i kobieta, odniosły lekkie obrażenia. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (79)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
230
~Sxxxx 2016-02-01 (14:47) 23 godzin i 19 minut temu

Nie śpią po 48 godzin, czasem nawet dłużej i są oto tego efekty !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
120
~BUSOMAT PL 2016-02-01 (14:47) 23 godzin i 19 minut temu

Wyrazy współczucia. Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
72
~jaca 2016-02-01 (14:57) 23 godzin i 9 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
55
~gofik 2016-02-01 (15:09) 22 godzin i 57 minut temu

Wypadki były są i będą tylko te z autobusami czy busami są bardziej rozdmuchiwane przez media, są oczywiście wyjątki o których trzeba mówić i coś z tym zrobić mianowicie pseudokierowcy w busach bez tachografu robiących w tyg dwa razy np Holandie z rozwozem ludzi pod adres i zbieranie ludzi na powrót. Kiedy oni śpią?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
42
~paula 2016-02-01 (15:38) 22 godzin i 28 minut temu

Tez korzystam z tych busow az wlos sie jezy na glowie wspolczuja praca nie nalezy do przyjemnych taki jest obraz nedzy musisz pracowac 24h bo cie zwolnia i dlatego sa wypadki powinni im pozakladac karty 8 godz i przerwa dlatego jest tak duzo wypadkow szefa interesuje kasa nie ludzie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
33
~tomi 2016-02-01 (14:51) 23 godzin i 15 minut temu

Przyczyna zasniecie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
31
~mikruus 2016-02-01 (16:01) 22 godzin i 5 minut temu

Po co takie info skoro nie ma ani nazwy firmy ani skąd pochodzi . Teraz wiele osób się martwi o swych bliskich. Jeśli jeszcze niczego dokładnie nie wiecie,to nie piszcie nic - tak będzie lepiej. Wy tylko wiecie pokazując gołe d..y,czy pokazała za mało,czy za dużo i kiedy pokaże więcej. Taka głupotę macie opanowaną do perfekcji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
29
~majkel 2016-02-01 (15:16) 22 godzin i 50 minut temu

Mialem okazje podróżować takim mikrobusem do Belgii. Raz nawet kierowalem bo kierowca przysypial. Nie śpią po dwie doby ewentualnie jakies drzemki, są wymęczeni i oto mamy tego skutki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
28
~Gościu 2016-02-01 (15:57) 22 godzin i 9 minut temu

Zamknąć właściciela firmy na 5 lat w pierdlu nauczy się oszczędności ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
30
~tera 2016-02-01 (15:27) 22 godzin i 39 minut temu

Czas aby się ktoś temu przyjrzał Tiry transportują materiały a oni ludzi i niekt nie kontroluje godzin pracy śpią na kierownicy nie maja tacho

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
22
~kierowca 2016-02-01 (16:59) 21 godzin i 7 minut temu

mój rekord to dwie noce i trzy dni bez snu ale spałem później ponad dobę tak karzą na busach jeździć i wy się dziwicie że są wypadki

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
21
~Tomasz R. 2016-02-01 (15:03) 23 godzin i 3 minuty temu

POJAZD O NAZWIE BUS W PRAWIE O RUCHU DROGOWYM NIE WYSTĘPUJE!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
31
~toya 2016-02-01 (14:48) 23 godzin i 18 minut temu

tacy są właśnie polscy cwaniacy... zarejestrowani w Urzędach Pracy jako bezrobotni, pobierający z Pomocy Społecznej zapomogi i dodatki mieszkaniowe.... pracują od popołudnia w piątek do poniedziałku, dlatego im śpieszno aby nik ich nie sprawdził .......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
14
~Blade 2016-02-01 (15:52) 22 godzin i 14 minut temu

Nagłówek taki, że można wywnioskować na pierwszy rzut, że to PolskiBus a to bus a właściwie mikrobus z Polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
14
~Don Pedro 2016-02-01 (16:08) 21 godzin i 58 minut temu

dlaczego niemieckie busy się nie rozbijają w Polsce ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
11
~Matthew 2016-02-01 (16:02) 22 godzin i 4 minuty temu

Pan Poeta (wyważający ziomkom drzwi szeroko przez Merkel otwarte) zna kobietę z dyplomem inżyniera (Syryjkę), która , o zgrozo!, pracuje w restauracji. Szczęściem żaden polski inżynier nie robi na zmywaku bo układa kafelki w niemieckich kiblach. Lepsze wykształcenie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~Rc 2016-02-01 (15:18) 22 godzin i 48 minut temu

Jezdza jak durnie i sa tego efekty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~mała 2016-02-01 (15:16) 22 godzin i 50 minut temu

Kurcze ja mam w sobote wracać takim busem do domu!wie może ktoś z jakiej firmy był to bus?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~Riki 2016-02-01 (17:06) 21 godzin temu

Tak to jest jak kierowcy busów są za kółkiem 24 godz na dobę i nikogo to nie interesuje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
10
~SYN UŁANA 12 PUP. 2016-02-01 (18:37) 19 godzin i 29 minut temu

jechali... do pracy, czyli - PO... "szczęście", które... przez 8 lat rządów, zapewnili im działacze... Pewnej Organizacji. Krew mnie zalewa, że... od 1981 r., nie ma możliwości rozliczenia skur.ysynów, którzy ten... mój kraj - POLSKĘ - uPOkorzyli i robią to ...nadal!. Jestem dość wiekowym osobnikiem, ale..." AK - 47" mam opanowany - oczekuję propozycji - żart, co prawda ... makabryczny, ale ... myślenie ma przyszłość.

odpowiedz