Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
12-07-2018 15:30

Zaniżone odszkodowanie OC/AC? To plaga. Sprawdź, jak możesz z tym walczyć!

Statystycznie nawet 90% wypłacanych odszkodowań OC/AC jest zaniżanych. Biorąc pod uwagę, że w samym 2017 roku miało miejsce blisko 450 000 zdarzeń drogowych, do rąk poszkodowanych nie trafiły miliony złotych. Jest jednak metoda, aby w prosty sposób walczyć o należne pieniądze. Z tego artykułu dowiesz się, czy i Ty mógłbyś otrzymać dodatkową kwotę.

Artykuł sponsorowany
Zaniżone odszkodowanie OC/AC? To plaga. Sprawdź, jak możesz z tym walczyć!Źródło: iStock.com
d25wxsz
d25wxsz

Jak to się dzieje, że wypłaty są zaniżane?

Ubezpieczyciele mają całe spektrum możliwości, aby zaniżyć wypłacone odszkodowanie.

Chociaż masz świadomość, że otrzymałeś za niską kwotę, perspektywa wielomiesięcznej batalii sądowej skutecznie odstrasza od podejmowania jakichkolwiek działań. Tym bardziej, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami oraz sporym zaangażowaniem. To wszystko sprawia, że tysiące kierowców traci pieniądze na zaniżonych odszkodowaniach, a ubezpieczyciele zyskują.

Czy zatem otrzymując zaniżoną kwotę odszkodowania, powinieneś odpuścić? Nic podobnego, to przecież chodzi o Twoje pieniądze!

d25wxsz

Prosty sposób na należną kwotę

Z pomocą przychodzą firmy specjalizujące się w odkupie praw do zaniżonej części odszkodowania. – Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności, firma odszkodowawcza przejmuje prawo do ubiegania się o dopłatę do odszkodowania i formalnie staje się stroną w sprawie. Od tej pory zajmuje się przeprowadzeniem całego procesu sądowego i wszystkimi formalnościami i to ona ponosi ryzyko jego przegrania. Klient natomiast od razu otrzymuje ustaloną kwotę i nie musi się niczym przejmować. Co ważne, przekazanie praw do zaniżonej części odszkodowania w żaden sposób nie wpływa na otrzymane już wcześniej od ubezpieczyciela środki - mówi prawnik Salvum Odszkodowania, firmy będącej liderem polskiego rynku odkupu odszkodowań komunikacyjnych.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dodatkowym autem współpracy z Salvum jest możliwość zupełnie darmowej weryfikacji kosztorysu. Wystarczy przesłać do rzeczoznawców firmy dokument, by w ciągu paru godzin dowiedzieć się, jaką kwotę możemy otrzymać od ręki. W związku z tym, że usługa jest bardzo wygodna i skutkuje niemal natychmiastową wypłatą, w samym tylko 2018 roku skorzystało z niej już kilka tysięcy kierowców, a liczba ta nieustannie rośnie.

d25wxsz

Nawet do 3 lat wstecz

Polskie prawo daje możliwość ubiegania się o dodatkowe pieniądze z odszkodowania nawet wtedy, kiedy zdarzenie drogowe miało miejsce 3 lata temu. W zestawieniu z liczbą wypadków jakie mają miejsce każdego roku, oznacza to setki tysięcy spraw wciąż czeka na wyjaśnienie. Warto dokonać weryfikacji otrzymanej od ubezpieczyciela kwoty nawet jeżeli wydaje nam się, że jest ona odpowiednia. Jest to absolutnie darmowe, a może przynieść wymierne korzyści w postaci dopłaty do już otrzymanego odszkodowania.

Jeśli Ty, ktoś z Twojej rodziny lub znajomych miał stłuczkę - skontaktuj się z Salvum. Być może także Tobie należy się dodatkowa kwota tytułem zaniżonego odszkodowania.

Chcesz wiedzieć więcej? Masz jakieś pytania o odkup szkody? Skontaktuj się z pracownikami Salvum.

Artykuł sponsorowany
d25wxsz

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25wxsz
Więcej tematów