Trwa ładowanie...

Zamiast opiekować sie dzieckiem, okradła pracodawczynię

25-latka zabrała kosmetyki, ubrania i biżuterię na sumę 8 tysięcy złotych. W jej domu znaleziono sporo innych cennych przedmiotów pochodzących z kradzieży

Zamiast opiekować sie dzieckiem, okradła pracodawczynię
d3yphpv
d3yphpv

Kilka dni temu do funkcjonariuszy zgłosiła się osoba, która stwierdziła, że prawdopodobnie została okradziona przez nowo zatrudnioną opiekunkę do dziecka. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że z mieszkania zniknęła biżuteria, markowe ubrania oraz kosmetyki na łączną sumę 8000 złotych.

Policjanci bardzo szybko ustalili, kim jest złodziejka i gdzie mieszka. Podczas przeszukania w jej mieszkaniu policjanci odzyskali niektóre ze skradzionych wcześniej przedmiotów. Znaleźli też i zabezpieczyli dużą ilość srebrnej i złotej biżuterii oraz zegarków, które mogą pochodzić z przestępstwa.

Śledczy podejrzewają, że kobieta w podobny sposób mogła okraść także innych pracodawców, którzy z różnych względów do tej pory nie zgłosili tego faktu na policję. Wiadomo już, że 25-latka zamieszczała ogłoszenia na portalach internetowych, oferując swoje usługi, jako wykształcona, troskliwa i kochająca dzieci opiekunka.

Osoby, które rozpoznają na publikowanych zdjęciach i filmie przedmioty należące do nich lub padły ofiarą przestępstwa zatrudniając opisaną wcześniej kobietę proszone są o kontakt osobisty z policjantami w jednostce przy ulicy Dzielnej 12 lub kontakt telefoniczny dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92.

d3yphpv
d3yphpv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yphpv
Więcej tematów