Trwa ładowanie...

Wrocław: kolejny biurowiec we Wrocławiu – ruszyła budowa

Firma Echo Investment rozpoczęła budowę nowego budynku na ulicy Powstańców Śląskich. Będzie to 14-piętrowy biurowiec, a stanie w bliskim sąsiedztwie Sky Tower.

Wrocław: kolejny biurowiec we Wrocławiu – ruszyła budowaŹródło: Echo Investment
d3xv65y
d3xv65y

Nowy biurowiec został nazwany Mid Point 71 – od centrum miasta i wrocławskiego numeru kierunkowego. Firma otrzymała już zezwolenie na budowę, obecnie zakończono początkową kontrolę ziemi i oczyszczenie gruntów. Następnym krokiem będzie zabezpieczenie całego terenu. Budynek będzie miał 14 kondygnacji i 56 metrów wysokości. Według planów projekt ma zostać ukończony pod koniec 2021 roku.
Zgodnie z zapowiedziami budynek ma bez trudu wpisywać się w krajobraz, z drugiej strony ma sprostać wszelkim wymaganiom przyszłych najemców. Ciekawą propozycją będzie duża liczba tarasów z zielenią. W budynku znajdą się lokale usługowe i gastronomia, które zajmą parter budynku. Cała przestrzeń będzie oparta na proekologicznych rozwiązaniach – m.in. oszczędności wodnej i energetycznej, a także wytyczeniu dodatkowych miejsc rowerowych i specjalnych punktów dla cyklistów, gdzie będą mogli się umyć i przebrać. Będzie również dostępny parking dla pojazdów elektrycznych. Wygląd dopracowała pracownia Medusa Group.

d3xv65y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xv65y
Więcej tematów