Trwa ładowanie...

Kradli samochody w Warszawie (WIDEO)!

Dżochar, Czubek, Fuzon, Dziadek, Rafik oraz ich znajomy wyspecjalizowali się w podprowadzaniu mazd.

Kradli samochody w Warszawie (WIDEO)!
d1fpu1r
d1fpu1r

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową KSP wraz z kolegami z wydziału kryminalnego komendy rejonowej Warszawa V, rozbili grupę specjalizującą się w kradzieżach mazd. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn jadących skradzionymi autami, gdy właśnie wjeżdżali na jedną z posesji w podwarszawskiej Zielonce. W okolicy funkcjonariusze znaleźli kolejne dwie dziuple samochodowe, w których podejrzani rozkręcali skradzione pojazdy na części. Łącznie kryminalni, oprócz skradzionych chwilę wcześniej dwóch mazd 6, odzyskali także części od dwóch innych mazd. Samochody te zostały skradzione w Otwocku i Zielonce.

Łącznie zatrzymano sześciu mężczyzn: Jakuba J. ps. Dżochar, Rafała W. ps. Rafik, Huberta Cz. ps. Czubek, Jacka W. ps. Fuzon, Karola Ł. oraz 72-letniego Wojciecha S. (ps. Dziadek). Podejrzani mają na koncie nawet kilkanaście kradzieży samochodów. Czterech odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi za to 10 lat więzienia. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzut paserstwa zagrożony karą do 5 lat za kratami.

Decyzją sądu Rafał W. i Jacek W. trafili na trzy miesiące do aresztu tymczasowego. Pozostali zostali objęci policyjnym dozorem.

d1fpu1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fpu1r
Więcej tematów