Trwa ładowanie...
d1ojmxs

Warszawa: wypadek żony sędziego KRS. Krystyna Pawłowicz pisze o zamachu

Z auta, którym jechała żona sędziego KRS Dariusza Drajewicza, odpadło w trakcie jazdy koło. Na szczęście, kobiecie nic się nie stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz uważa, że był to zamach na sędziego
Krystyna Pawłowicz uważa, że był to zamach na sędziego (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d1ojmxs

O tym zdarzeni informuje portal TVP Info. - Na miejscu policjanci dokonali oględzin. Po przyjęciu zgłoszenia będziemy wyjaśniać, jak do tego zdarzenia mogło dojść - mówi portalowi asp. sztab. Mariusz Mrożek z Komendy Stołecznej Policji.

- Czekamy na przyjęcie zawiadomienia, które nie zostało złożone. Jeżeli użytkowniczka samochodu się do nas zgłosi i będzie przyjęte zawiadomienie, wówczas zostanie powołany biegły z zakresu mechanoskopii - dodał policjant.

Według niektórych wypadek, mógł być próbą zamachu na sędziego Drajewicza. W taką wersje zdarzeń najwyraźniej wierzy posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. "Przeciwnicy Polski posuwają się do ZAMACHÓW na SĘDZIÓW i ich DZIECI !!! ZAMACH na SĘDZIEGO Dariusza DRAJEWICZA z KRS jego maleńkie DZIECKO !!! I co KASTO sędziowska,W.ŻUREK,TVN ,gazWyb - jesteście wreszcie zadowoleni z efektów waszego SZCZUCIA ? MACIE KREW na RĘKACH,ZDRAJCY. " - napisała posłanka na swoim profilu na Twitterze (zachowano oryginalna pisownię - przyp. red.).

Dariusz Drajewicz jest wiceprezesem ds. karnych Sądu Okręgowego w Warszawie. Jest członkiem KRS. Od kwietnia ubiegłego roku pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady.

Źródło: TVP Info

d1ojmxs

Podziel się opinią

Share

d1ojmxs

d1ojmxs
Więcej tematów