Trwa ładowanie...

Warszawa: wypadek żony sędziego KRS. Krystyna Pawłowicz pisze o zamachu

Z auta, którym jechała żona sędziego KRS Dariusza Drajewicza, odpadło w trakcie jazdy koło. Na szczęście, kobiecie nic się nie stało.

Warszawa: wypadek żony sędziego KRS. Krystyna Pawłowicz pisze o zamachuŹródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
d3s0037
d3s0037

O tym zdarzeni informuje portal TVP Info. - Na miejscu policjanci dokonali oględzin. Po przyjęciu zgłoszenia będziemy wyjaśniać, jak do tego zdarzenia mogło dojść - mówi portalowi asp. sztab. Mariusz Mrożek z Komendy Stołecznej Policji.

- Czekamy na przyjęcie zawiadomienia, które nie zostało złożone. Jeżeli użytkowniczka samochodu się do nas zgłosi i będzie przyjęte zawiadomienie, wówczas zostanie powołany biegły z zakresu mechanoskopii - dodał policjant.

Według niektórych wypadek, mógł być próbą zamachu na sędziego Drajewicza. W taką wersje zdarzeń najwyraźniej wierzy posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. "Przeciwnicy Polski posuwają się do ZAMACHÓW na SĘDZIÓW i ich DZIECI !!! ZAMACH na SĘDZIEGO Dariusza DRAJEWICZA z KRS jego maleńkie DZIECKO !!! I co KASTO sędziowska,W.ŻUREK,TVN ,gazWyb - jesteście wreszcie zadowoleni z efektów waszego SZCZUCIA ? MACIE KREW na RĘKACH,ZDRAJCY. " - napisała posłanka na swoim profilu na Twitterze (zachowano oryginalna pisownię - przyp. red.).

Dariusz Drajewicz jest wiceprezesem ds. karnych Sądu Okręgowego w Warszawie. Jest członkiem KRS. Od kwietnia ubiegłego roku pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady.

Źródło: TVP Info

d3s0037
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s0037
Więcej tematów