Trwa ładowanie...

W sobotę Piknik Szczęśliwice

Pokazy AIKIDO, karate i akrobatyki, ścianka wspinaczkowa, konkursy, gry logiczne, gry terenowe, zawody strzeleckie, warsztaty malowania na szkle i wiele innych

W sobotę Piknik Szczęśliwice
d2iwizu
d2iwizu

13 września 2014 (sobota) w godzinach 11:00-17:00 w Parku Szczęśliwickim odbędzie się Rodzinny Piknik Integracyjny Szczęśliwice oraz Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych. Wstęp wolny.

Czytaj też: 13 września Wege Festiwal Foodtruckowy

Dla młodszych i starszych będą warsztaty plastyczne (malowanie, klejenie, lepienie, szycie), zabawy sportowe (sztuki walki, skoki na trampolinie, tory przeszkód), rozrywki umysłowe (gry logiczne) i puszczanie ogromnych baniek mydlanych.

To nie koniec atrakcji - służby mundurowe wystawią samochody policji , straży miejskiej i wozy strażackie. Artyści i grupy amatorskie z organizacji i instytucji uczestniczących zaprezentują swoje talenty śpiewając, recytując i tańcząc. O 14:30 żołnierze z Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego zaprezentują musztrę paradną. Wystąpi też grupa KA-DWA.

Ideą Rodzinnego Pikniku Integracyjnego, organizowanego od dwunastu lat w Parku Szczęśliwickim jest integracja rodzinna i lokalna, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i talentów osób niepełnosprawnych. Od sześciu lat piknikowi towarzyszą targi organizacji pozarządowych stanowiące przestrzeń, w której NGO prezentują swoją ofertę oraz zapewniają liczne atrakcje. Wśród propozycji tegorocznych są: pokazy AIKIDO, karate i akrobatyki, ścianka wspinaczkowa, konkursy, gry logiczne, gry terenowe, zawody strzeleckie, warsztaty malowania na szkle i wiele innych. Nie zabraknie też badań zdrowia. Na scenie pikniku wystąpi m.in. teatr pantomimy, będzie można posłuchać poezji czy obejrzeć występy taneczne i wokalne dzieci, młodzieży i seniorów. Na zakończenie zagra Zespół KA-DWA. Mapa imprezy i szczegółowe opisy znajdą się w specjalnej „Gazecie Targowej” dostępnej przed imprezą w siedzibach organizacji, w urzędzie i placówkach kultury Ochoty.

d2iwizu
d2iwizu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iwizu
Więcej tematów