Trwa ładowanie...
d16ii4o

Udusił żonę, zwłoki zakopał w ogródku. Mężczyzna przez lata ukrywał zbrodnię

W Sądzie Okręgowy w Gdańsku zapadł nieprawomocny wyrok w sprawie zabójstwa kobiety w 2009 roku. Mąż ofiary został skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności oraz na 8 lat pozbawiania praw publicznych. To on udusił żonę, a jej zwłoki zakopał w ich wspólnym ogródku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa sięga 2009 roku
Sprawa sięga 2009 roku (East News, Fot: Przemysław Szyszka)
d16ii4o

Mąż zgłosił zaginięcie żony. Okazało się, że doskonale wiedział, gdzie jest. 16 czerwca 2009 założył jej foliowy worek na głowę i udusił. Zwłoki ukrył w swoim ogrodzie. Wykopał dół, który przykrył wapnem, betonowymi płytami i ziemią. Teraz mężczyzna za to odpowie.

O sprawie informuje RMF FM. Sprawa z 2009 roku z Rumi wraca, bo wtedy nie udało się odnaleźć kobiety, ale na początku 2016 roku jej matka przekazała służbom informacje, które pozwoliły na wszczęcie śledztwa.

Zobacz także: 66-letni kapelan molestował nieletnią pacjentkę. Są zarzuty

We wrześniu 2016 roku w obecności biegłego i przy wykorzystaniu georadaru odkryto miejsce zakopania zwłok, przeprowadzono ekshumację. 51-letni mąż ofiary usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną i jej zabójstwa. Wyszło na jaw, że w internecie szukał informacji na temat skutecznego sposobu zabicia drugiego człowieka. Nie przyznał się jednak do winy.

Sąd za zabójstwo żony skazał go na karę 25 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16ii4o

Podziel się opinią

Share

d16ii4o

d16ii4o
Więcej tematów