Trwa ładowanie...

Trzech przechodniów dogoniło i złapało złodzieja

Słysząc okrzyki kobiety leżącej na ziemi i wołającej o pomoc, trzech przechodniów, widząc co się dzieje, natychmiast ruszyło za złodziejem

Trzech przechodniów dogoniło i złapało złodzieja
d2lfqqh
d2lfqqh

Słysząc okrzyki kobiety leżącej na ziemi i wołającej o pomoc, trzech przechodniów, widząc co się dzieje, natychmiast ruszyło za złodziejem. Do zdarzenia doszło kilka dni temu około 23.00 na Białołęce . Kobieta wracająca do domu, w pewnym momencie poczuła jak ktoś chwycił za jej torebkę i próbuje ją wyrwać. Po chwili upadła na ziemię i krzyczała, wołając o pomoc w schwytaniu złodzieja.

Trzej mężczyźni przechodząc obok, widząc co się dzieje, nie czekając długo, natychmiast ruszyli za złodziejem. Po chwili 29-latek był już w ich rękach. Na miejscu policjanci z warszawskiej Białołęki zatrzymali Arkadiusza Ż. Pokrzywdzona kobieta odzyskała torebkę wraz z zawartością.

29-latek, po zebraniu materiału dowodowego, usłyszał zarzut kradzieży. Do zarzucanego czynu, podejrzany mężczyzna przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

d2lfqqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lfqqh
Więcej tematów