Trwa ładowanie...
Trwa obława na zabójcę z Bochni. Policja publikuje portret pamięciowy

Trwa obława na zabójcę z Bochni. Policja publikuje portret pamięciowy

Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który jest poszukiwany w związku z napadem na kantor w Bochni. Sprawca śmiertelnie postrzelił właściciela, ranił towarzyszącą mu kobietę oraz ukradł reklamówkę, w której było 100 tys. zł. Trwa policyjna obława.

Share
d3w4cqw

Do napadu doszło w poniedziałek wieczorem. Policjanci wciąż ustalają okoliczności zdarzenia oraz motywy działania sprawcy. Do wczesnych godzin rannych na miejscu napadu pracowali policjanci grupy oględzinowej, którzy zabezpieczali ślady.

Według ustaleń policji, sprawca rabunku podszedł do właściciela kantoru i strzelił mu w klatkę piersiową. Następnie zabrał reklamówkę z pieniędzmi i uciekł. Postrzelony mężczyzna mimo reanimacji zmarł w szpitalu. Napastnik zranił także przechodzącą w pobliżu kobietę.

d3w4cqw

Portret pamięciowy

Na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy informacji sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 45-50 lat, wzrostu około 172 cm, o krępej sylwetce.

Osoby, które mogą rozpoznać mężczyznę, proszone są o kontakt – telefonować można na numer 997 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod numer 12 61 54 400.

Małopolski Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które będą pomocne w zatrzymaniu sprawcy napadu.

d3w4cqw

Podziel się opinią

Share
d3w4cqw
d3w4cqw
Więcej tematów