Trwa ładowanie...

Trwa II Festiwal Edukacji w Łazienkach Królewskich

To m.in. warsztaty teatralne, przyrodnicze, zajęcia muzyczne, fotograficzne, turnieje i gry rodzinne, a także prowadzanie po ciekawych miejscach Muzeum

Trwa II Festiwal Edukacji w Łazienkach Królewskich
dztt7jl
dztt7jl

Do 28 września 2014 r. w Łazienkach Królewskich odbywa się II Festiwal Edukacji, czyli kolejna edycja twórczych działań muzealnych. Cztery festiwalowe tygodnie wypełnione zostały propozycjami animacyjnymi i artystycznymi, które pozwolą zwiedzającym w niecodzienny sposób obcować z kulturą i sztuką epoki oświecenia.

Festiwal Edukacji, już drugi w Łazienkach Królewskich, jest wielkim wydarzeniem poświęconym idei edukacji i nauczania. Organizuje go Ośrodek Edukacji Muzealnej Łazienek, który od początków swego istnienia dba o promowanie wiedzy o epoce Oświecenia, historii oraz dziełach sztuki zgromadzonych przez ostatniego króla Polski Stanisława Augusta.

Festiwal będzie obfitował w wydarzenia edukacyjne adresowane do młodszych i starszych Gości Łazienek Królewskich. W tym roku jego program dzieli się na 4 obszary tematyczne: *Wyspa, Ogród, Światło i Źródło. To niezwykle ważne pojęcia dla filozofii z okresu Oświecenia, które są nieustannie obecne w Letniej Rezydencji ostatniego króla Polski, w jego kolekcji dzieł sztuki i zabytkowym Ogrodzie. Podczas Festiwalu odbędą się *warsztaty teatralne, przyrodnicze, zajęcia muzyczne, fotograficzne, turnieje i gry rodzinne. Oprowadzanie uczestników po ciekawych miejscach w Łazienkach będzie odbywać się poprzez spacery oraz zajęcia nordic walking.

dztt7jl

Szczegółowy program zajęć i warsztatów w ramach II Festiwalu Edukacji znajduje się TUTAJ .Udział w zajęciach jest najczęściej bezpłatny lub kosztuje kilka złotych.

dztt7jl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dztt7jl
Więcej tematów