Trwa ładowanie...
d40uv5z

Trakt Świątecznego Piernika. Spróbuj za darmo pierników na Starówce!

13 grudnia staromiejscy restauratorzy zapraszają na darmową degustację pierników. Piętnaście restauracji zaprasza na skosztowanie ich specjałów. Każdy uczestnik akcji dostanie dwujęzyczną mapkę, prowadzącą go po staromiejskich lokalach biorących udział w wydarzeniu. Każda restauracja przygotuje inną propozycję. Dodatkowo uczestnicy będą mieli za zadanie ocenić świąteczną dekorację lokalu i wystawić swoją ocenę na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trakt Świątecznego Piernika. Spróbuj za darmo pierników na Starówce!
(WawaLove.pl)
d40uv5z

Robiąc zdjęcie w lokalu i meldując się w mediach społecznościowych chętni będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji tego dnia - mówią organizatorzy. Zwiedzający poznają dzięki temu niezwykłe wnętrza starych kamienic na Starym Mieście, do których być może nigdy by nie zajrzeli, gdyby nie to wydarzenie. Bombki, girlandy, lampki, łańcuchy, każdy o innym charakterze, odpowiadające charakterowi miejsca, stworzą prawdziwą magię w sercu Warszawy.

Wydarzenie obejmie całe Stare Miasto: ulicę Piwną, Rynek, Nowomiejską. Na kulinarnej drodze znajdą się restauracje: Karmnik, Shabby Chic, Sweetea, Kmicic, Zapiecek, Senator, bar Przy Dunaju, Kamienne Schodki, Zachcianek, Kwiaty polskie, Metal bar/Latem, Bistro Warszawa, La Dolce Vita, Przy Zamku. Mapki można znaleźć w każdym z lokali oraz rozdawane będą na w okolicach Starego Miasta.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy o 20:00.

d40uv5z

Podziel się opinią

Share
d40uv5z
d40uv5z
Więcej tematów